Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ατένας

Ατένας : Στατιστικά για Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026

Αγώνες

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ 6 11 3 2 1 13:7
  2 Ουρακάν Ντελ Πάσο Ντε Λα Αρένα 6 10 2 4 0 9:6
  3 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 6 9 2 3 1 7:5
  4 Σερίτο 6 9 2 3 1 8:8
  5 Λα Λουζ 6 7 1 4 1 5:6
  6 Ατένας 6 4 1 1 4 5:11
  7 Τακουάρεμπο 6 3 0 3 3 5:9
2ος Όμιλος
  1 Οριεντάλ Ντε Λα Παζ 6 13 4 1 1 8:5
  2 Πλάζα Κολόνια 6 12 3 3 0 9:2
  3 Κολόν ΦΚ 6 9 2 3 1 8:5
  4 Ατλέτικο Ρεντίστας 6 9 2 3 1 6:5
  5 Μιραμάρ Μισιόνες 6 5 1 2 3 3:7
  6 Παϊσαντού Φούτμπολ Κλουμπ 6 4 1 1 4 4:7
  7 Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ 6 4 1 1 4 6:13
Σεγούντα Ντιβιζιόν
  1 Πλάζα Κολόνια 31 50 13 11 7 40:27
  2 Ατλέτικο Ρεντίστας 31 49 13 10 8 40:32
  3 Ατένας 31 48 14 6 11 40:34
  4 Κολόν ΦΚ 31 48 13 9 9 37:32
  5 Οριεντάλ Ντε Λα Παζ 31 47 12 11 8 42:35
  6 Σερίτο 31 43 10 13 8 40:37
  7 Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ 31 42 10 12 9 41:37
  8 Λα Λουζ 31 41 10 11 10 29:33
  9 Ουρακάν Ντελ Πάσο Ντε Λα Αρένα 31 41 10 11 10 34:39
  10 Παϊσαντού Φούτμπολ Κλουμπ 31 39 11 6 14 37:39
  11 Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ 31 38 10 8 13 43:45
  12 Μιραμάρ Μισιόνες 31 35 8 11 12 29:38
  13 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 31 31 7 10 14 30:41
  14 Τακουάρεμπο 31 29 6 11 14 24:37

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 15 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
10:9 1.9 1.0:0.9
Ημίχρονο 10 12 2
(20.0%)
6
(60.0%)
2
(20.0%)
5:4 0.9 0.5:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 45.2% (14/31) 54.8% (17/31)
Ημίχρονο 9.7% (3/31) 90.3% (28/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 35.5% (11/31)
2-3 38.7% (12/31)
4-6 25.8% (8/31)
7+ 0.0% (0/31)
Failed to score 29.0% (9/31)

G/G - N/G

G/G N/G
45.2% (14/31) 54.8% (17/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 82 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.10 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 12.9% (4/31)
0 - 1 12.9% (4/31)
1 - 1 9.7% (3/31)
0 - 0 9.7% (3/31)
2 - 1 9.7% (3/31)
4 - 0 6.5% (2/31)
3 - 2 6.5% (2/31)
2 - 0 6.5% (2/31)
1 - 2 6.5% (2/31)
3 - 0 3.2% (1/31)
4 - 1 3.2% (1/31)
1 - 3 3.2% (1/31)
0 - 2 3.2% (1/31)
1 - 4 3.2% (1/31)
3 - 1 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 25.8% (8/31)
3 19.4% (6/31)
2 19.4% (6/31)
4 12.9% (4/31)
5 12.9% (4/31)
0 9.7% (3/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.8% (8/31)
1/X 6.5% (2/31)
1/2 0.0% (0/31)
X/1 22.6% (7/31)
X/X 9.7% (3/31)
X/2 12.9% (4/31)
2/1 3.2% (1/31)
2/X 3.2% (1/31)
2/2 16.1% (5/31)