Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Χιμνάσια Χουχούι

Χιμνάσια Χουχούι : Στατιστικά για Πριμέρα Νασιονάλ 2026

Αγώνες

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Γοδόι Κρουζ 36 66 19 9 8 53:33
  2 Φέρο Καρίλ 36 66 19 9 8 38:31
  3 Τρίσταν Σουάρεζ 36 64 16 16 4 34:16
  4 Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα 36 62 19 5 12 42:34
  5 Ντεπορτίβο Μορόν 36 61 18 7 11 53:37
  6 Ατλέτικο Τεμπερλέι 36 61 16 13 7 43:31
  7 Ντεπορτίβο Μαντρίν 36 60 16 12 8 52:31
  8 Κολόν Σάντα Φε 36 60 16 12 8 45:27
  9 Χιμνάσια Χουχούι 36 58 16 10 10 53:49
  10 Μίντλαντ 36 55 15 10 11 43:29
  11 Ντεπορτίβο Μαϊπού 36 52 14 10 12 43:34
  12 Κολεγκιάλες 36 52 14 10 12 36:32
  13 Χιμνάσια Ι Τίρο 36 52 14 10 12 37:35
  14 Σαν Μάρτιν ΣΧ 36 51 13 12 11 42:36
  15 Αλμιράντε Μπράουν 36 51 13 12 11 30:26
  16 Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ 36 51 13 12 11 30:33
  17 Εστουντιάντες Κασέρος 36 49 13 10 13 35:35
  18 Σαν Μάρτιν Τουκουμάν 36 47 11 14 11 39:37
  19 Ατλέτικο Ραφαέλα 36 47 12 11 13 29:35
  20 Τσάκο Φορ Έβερ 36 46 12 10 14 39:37
  21 Αγκροπεκουάριο 36 46 12 10 14 31:39
  22 Κίλμες 36 45 12 9 15 33:30
  23 Λος Άντες 36 43 9 16 11 27:26
  24 Τσακαρίτα Τζούνιορς 36 42 12 6 18 29:35
  25 Κλαμπ Αλμάγκρο 36 42 11 9 16 33:44
  26 Ολ Μπόις 36 41 8 17 11 22:30
  27 Σαν Τέλμο 36 41 10 11 15 30:41
  28 Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο 36 40 8 16 12 31:42
  29 Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα 36 40 10 10 16 32:45
  30 Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο 36 39 8 15 13 25:34
  31 Πατρονάτο 36 38 7 17 12 29:35
  32 Σέντραλ Νόρτε 36 38 7 17 12 23:32
  33 Νουέβα Σικάγο 36 37 9 10 17 25:36
  34 Ακασούσο 36 35 8 11 17 25:35
  35 Σαν Μιγκέλ 36 33 6 15 15 27:42
  36 Ατλέτικο Γκουέμες 36 27 6 9 21 28:62

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
14:17 3.1 1.4:1.7
Ημίχρονο 10 9 1
(10.0%)
6
(60.0%)
3
(30.0%)
4:8 1.2 0.4:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 34% 66%
Goals κατά 37% 63%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.7 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 52.08 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 58.3% (21/36) 41.7% (15/36)
Ημίχρονο 8.3% (3/36) 91.7% (33/36)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 13.9% (5/36)
2-3 63.9% (23/36)
4-6 19.4% (7/36)
7+ 2.8% (1/36)
Failed to score 16.7% (6/36)

G/G - N/G

G/G N/G
66.7% (24/36) 33.3% (12/36)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 53 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 49 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 66 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.47 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.36 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Menendez Cristian8
Molina Francisco7
Bianchi Octavio6
Arganaraz Abel4
Gallardo David4
Minervino Delfor4
Cachi Mauro4
Cosaro Guillermo3
Soria Hugo2
Casa Maximiliano2
Maidana Francisco2
Varela Joaquin2
Lazarte Martin1
Camargo Franco1
Paradela Federico1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Dematei Nicolas3
Paradela Federico1
Pombo Claudio1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 19.4% (7/36)
1 - 1 16.7% (6/36)
1 - 2 11.1% (4/36)
1 - 0 8.3% (3/36)
2 - 0 8.3% (3/36)
2 - 2 5.6% (2/36)
3 - 0 5.6% (2/36)
5 - 1 2.8% (1/36)
0 - 1 2.8% (1/36)
3 - 3 2.8% (1/36)
0 - 2 2.8% (1/36)
1 - 3 2.8% (1/36)
4 - 0 2.8% (1/36)
0 - 0 2.8% (1/36)
6 - 1 2.8% (1/36)
3 - 1 2.8% (1/36)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 36.1% (13/36)
2 27.8% (10/36)
4 13.9% (5/36)
1 11.1% (4/36)
6 5.6% (2/36)
0 2.8% (1/36)
7 2.8% (1/36)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 27.8% (10/36)
1/X 0.0% (0/36)
1/2 0.0% (0/36)
X/1 19.4% (7/36)
X/X 16.7% (6/36)
X/2 11.1% (4/36)
2/1 5.6% (2/36)
2/X 11.1% (4/36)
2/2 8.3% (3/36)