Αγώνες
Πλατφόρμες
Τεούτα Ντούρες : Στατιστικά για Σούπερ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΑΛΒΑΝΙΑ: Σούπερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σουπεριόρε | |||||||||
| 1 |
Βιλάζνια
|
36 | 63 | 18 | 9 | 9 | 42:27 | ||
| 2 |
Ελμπασάνι
|
36 | 62 | 17 | 11 | 8 | 48:37 | ||
| 3 |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
|
36 | 57 | 16 | 9 | 11 | 42:34 | ||
| 4 |
Ντιναμό Σίτι
|
36 | 49 | 12 | 13 | 11 | 43:33 | ||
| 5 |
Παρτιζάνι Τιράνων
|
36 | 48 | 13 | 9 | 14 | 38:48 | ||
| 6 |
ΚΦ Τίρανα
|
36 | 44 | 11 | 11 | 14 | 36:46 | ||
| 7 |
Βόρα
|
36 | 42 | 10 | 12 | 14 | 39:40 | ||
| 8 |
Τεούτα Ντούρες
|
36 | 42 | 9 | 15 | 12 | 32:37 | ||
| 9 |
Μπίλις Μπαλς
|
36 | 41 | 10 | 11 | 15 | 38:50 | ||
| 10 |
Φλαμουρτάρι
|
36 | 36 | 8 | 12 | 16 | 39:45 | ||
| Πλέι οφ Πρωταθλήματος | |||||||||
| 1 |
Ελμπασάνι *
|
0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | ||
| 2 |
Βιλάζνια *
|
0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | ||
| 3 |
Εγκνατία Ρογκοζίνα *
|
0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | ||
| 4 |
ΚΦ Τίρανα *
|
0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | ||
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Ελμπασάνι *
+31 βαθμούς
Βιλάζνια *
+31 βαθμούς
Εγκνατία Ρογκοζίνα *
+28 βαθμούς
ΚΦ Τίρανα *
+24 βαθμούς
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 8 | 2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
10:16 | 2.6 | 1.0:1.6 | |
| Ημίχρονο | 10 | 9 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
5:8 | 1.3 | 0.5:0.8 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% | |
| Goals κατά | 38% | 62% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.06 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.59 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 27.8% (10/36) | 72.2% (26/36) |
| Ημίχρονο | 5.6% (2/36) | 94.4% (34/36) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 50.0% (18/36) |
| 2-3 | 33.3% (12/36) |
| 4-6 | 16.7% (6/36) |
| 7+ | 0.0% (0/36) |
| Failed to score | 36.1% (13/36) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 101 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 88 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.89 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.03 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Zogos Vasilios | 4 |
| Boci Muco | 4 |
| Macolli Xhoeli | 4 |
| Kotobelli Blerim | 3 |
| Beshiraj Mario | 3 |
| Arifi Ergis | 3 |
| Daci Klejdi | 3 |
| Wotlai Daniel | 2 |
| Jazxhi Artan | 2 |
| Gomes Gabriel | 1 |
| Toli Ardit | 1 |
| Goncalves Nogueira Vagner | 1 |
| Vila Emiljano | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Vidal Higor | 1 |
| Zogos Vasilios | 1 |
| Fadairo David | 1 |
| Kotobelli Blerim | 1 |
| Jazxhi Artan | 1 |
| Macolli Xhoeli | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 19.4% (7/36) | |
| 0 - 1 | 19.4% (7/36) | |
| 0 - 0 | 16.7% (6/36) | |
| 1 - 0 | 13.9% (5/36) | |
| 2 - 1 | 8.3% (3/36) | |
| 3 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 2 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 2 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 1 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 3 | 2.8% (1/36) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 33.3% (12/36) | |
| 2 | 22.2% (8/36) | |
| 0 | 16.7% (6/36) | |
| 3 | 11.1% (4/36) | |
| 5 | 8.3% (3/36) | |
| 4 | 5.6% (2/36) | |
| 6 | 2.8% (1/36) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.2% (8/36) | |
| 1/X | 5.6% (2/36) | |
| 1/2 | 5.6% (2/36) | |
| X/1 | 11.1% (4/36) | |
| X/X | 27.8% (10/36) | |
| X/2 | 13.9% (5/36) | |
| 2/1 | 0.0% (0/36) | |
| 2/X | 8.3% (3/36) | |
| 2/2 | 5.6% (2/36) | |
Ρόστερ
Renato Arapi
- Aμυντικός
- #3
Artan Jazxhi
- Aμυντικός
- #4
Blerim Kotobelli
- Aμυντικός
- #15
Hristijan Dragarski
- Aμυντικός
- #28
Ardit Iljazi
- Aμυντικός
- #33
Vasilios Zogos
- Aμυντικός
Ardit Toli
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 19
- Μέση Ηλικία
- 30.4