Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σλάβια Σαράγιεβο

Σλάβια Σαράγιεβο : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2026/2027

ΒΟΣΝΙΑ: 2η Κατηγορία 2026/2027

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
2η Κατηγορία
  1 Ποσούτζε 12 27 8 3 1 17:8
  2 Τράβνικ 12 25 8 1 3 22:13
  3 Σλόμποντα Τούζλα 12 24 7 3 2 20:9
  4 Στουπκανίκα 12 23 7 2 3 28:12
  5 Ίγκμαν Κόνγιτς 12 22 6 4 2 15:10
  6 Γκοσκ Γκαμπέλα 12 20 6 2 4 16:10
  7 Τοσκ 12 17 5 2 5 18:15
  8 Γιέντινστβο Μπίχατς 12 16 4 4 4 18:16
  9 Βίτεζ 12 15 4 3 5 12:16
  10 Ζβιγιέζντα Γκράντασατς 12 14 4 2 6 16:10
  11 Μπράτσβτο Γκρακάνικα 12 14 3 5 4 14:17
  12 Ράντνικ Χαντζίτσι 12 13 4 1 7 11:16
  13 Τόμισλαβ Τομισλαβγκράντ 12 11 3 2 7 15:28
  14 Μπούντουσνοστ Μπανοβίτσι 12 10 2 4 6 12:23
  15 ΗΝΚ Καπλίνα 12 8 2 2 8 12:26
  16 Ρουντάρ Κακάνι 12 8 2 2 8 7:24
2η Κατηγορία
  1 Λακτάσι 14 34 11 1 2 44:11
  2 Λέοταρ Τρεμπίνιε 13 33 10 3 0 32:6
  3 Ντρίνα Ζβόρνικ 14 22 6 4 4 28:14
  4 Κοζάρα Γκραντίκα 14 22 6 4 4 16:11
  5 Ρούνταρ Πριγιέντορ 14 21 6 3 5 19:21
  6 Ποτκοζάριε 14 20 6 2 6 14:15
  7 Μπαγιεβίτσα 13 19 5 4 4 21:16
  8 Ρομάνιτσα 14 19 6 1 7 23:29
  9 Σλάβια Σαράγιεβο 14 18 4 6 4 15:18
  10 Φάμος 14 17 5 2 7 15:24
  11 Ομάρσκα 14 13 3 4 7 11:20
  12 Σουτιέσκα Φόκα 12 11 3 2 7 7:16
  13 Βελέζ Νεβεσίνιε 14 11 3 2 9 11:36
  14 Ζβιγιέζντα 09 14 8 2 2 10 11:30

Πλέι Οφ Ανόδου

Πλέι Άουτ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
11:9 2.0 1.1:0.9
Ημίχρονο 10 14 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
7:5 1.2 0.7:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 42.9% (6/14) 57.1% (8/14)
Ημίχρονο 0.0% (0/14) 100.0% (14/14)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 21.4% (3/14)
2-3 64.3% (9/14)
4-6 14.3% (2/14)
7+ 0.0% (0/14)
Failed to score 28.6% (4/14)

G/G - N/G

G/G N/G
64.3% (9/14) 35.7% (5/14)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 15 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 18 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 84 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.07 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 28.6% (4/14)
1 - 2 14.3% (2/14)
1 - 0 14.3% (2/14)
2 - 0 7.1% (1/14)
0 - 0 7.1% (1/14)
2 - 2 7.1% (1/14)
3 - 0 7.1% (1/14)
2 - 1 7.1% (1/14)
4 - 1 7.1% (1/14)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 35.7% (5/14)
3 28.6% (4/14)
1 14.3% (2/14)
0 7.1% (1/14)
4 7.1% (1/14)
5 7.1% (1/14)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 21.4% (3/14)
1/X 0.0% (0/14)
1/2 0.0% (0/14)
X/1 21.4% (3/14)
X/X 35.7% (5/14)
X/2 0.0% (0/14)
2/1 0.0% (0/14)
2/X 7.1% (1/14)
2/2 14.3% (2/14)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
1
Μέση Ηλικία
37
offer image offer image