Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Πορτουγκέζα

Πορτουγκέζα : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Αγώνες

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 10 3 1 2 8:7
  2 Πορτουγκέζα 6 8 2 2 2 7:8
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 7 1 4 1 5:5
  4 UCV 6 6 1 3 2 8:8
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 6 11 3 2 1 10:5
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 11 3 2 1 8:5
  3 Μετροπολιτάνος 6 8 2 2 2 5:7
  4 Εστουντιάντες Μέριντα 6 3 1 0 5 2:8
Απερτούρα: Πρώτη Φάση
  1 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 27 7 6 0 15:6
  2 Μετροπολιτάνος 13 25 7 4 2 17:10
  3 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 24 7 3 3 17:12
  4 UCV 13 23 7 2 4 24:20
  5 Πορτουγκέζα 13 20 5 5 3 20:12
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 13 20 6 2 5 21:18
  7 Καραμπόμπο 13 19 4 7 2 23:14
  8 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 17 4 5 4 16:14
  9 Σαμόρα 13 17 4 5 4 14:14
  10 Καράκας 13 15 3 6 4 15:17
  11 Ράγιο Ζουλιάνο 13 14 4 2 7 13:23
  12 Μονάγκας 13 11 3 2 8 14:22
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 9 2 3 8 15:25
  14 Τρουχιγιάνος 13 4 0 4 9 9:26
Κλαουσούρα: Πρώτος Γύρος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 13 4 1 1 11:4
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 13 4 1 1 11:6
  3 Μετροπολιτάνος 6 13 4 1 1 11:7
  4 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 12 4 0 2 16:8
  5 Πορτουγκέζα 6 11 3 2 1 8:6
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 6 11 3 2 1 7:7
  7 Καραμπόμπο 6 8 2 2 2 4:3
  8 Τρουχιγιάνος 6 7 2 1 3 6:7
  9 Σαμόρα 6 7 2 1 3 5:9
  10 Καράκας 6 6 1 3 2 6:8
  11 UCV 6 6 2 0 4 7:9
  12 Μονάγκας 6 4 1 1 4 6:10
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 6 4 1 1 4 4:11
  14 Ράγιο Ζουλιάνο 6 3 1 0 5 6:13

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 17 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
13:12 2.5 1.3:1.2
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
7:7 1.4 0.7:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 43% 57%
Goals κατά 38% 62%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 47.69 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.42 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 44.0% (11/25) 56.0% (14/25)
Ημίχρονο 8.0% (2/25) 92.0% (23/25)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 32.0% (8/25)
2-3 44.0% (11/25)
4-6 20.0% (5/25)
7+ 4.0% (1/25)
Failed to score 24.0% (6/25)

G/G - N/G

G/G N/G
44.0% (11/25) 56.0% (14/25)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 26 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 87 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.40 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.04 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Canete Jonathan13
Rojas Ruben4
Moreno Johan3
Linarez David2
Gonzalez Jesus2
Linarez Daniel2
Lopez Ovidio2
Acuna Moises1
Peraza Edwin1
Bustillo Marco1
Perez Jose1
Urpin Cesar1
Lovazzano Lautaro1
Yepez Alejandro1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Salega Gonzalo1
Zuniga Keiver1
Gonzalez Jesus1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 20.0% (5/25)
1 - 1 16.0% (4/25)
0 - 0 12.0% (3/25)
2 - 2 8.0% (2/25)
0 - 2 8.0% (2/25)
2 - 1 8.0% (2/25)
3 - 0 8.0% (2/25)
3 - 4 4.0% (1/25)
2 - 3 4.0% (1/25)
3 - 2 4.0% (1/25)
4 - 0 4.0% (1/25)
0 - 3 4.0% (1/25)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 24.0% (6/25)
1 20.0% (5/25)
3 20.0% (5/25)
4 12.0% (3/25)
0 12.0% (3/25)
5 8.0% (2/25)
7 4.0% (1/25)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 24.0% (6/25)
1/X 8.0% (2/25)
1/2 0.0% (0/25)
X/1 16.0% (4/25)
X/X 24.0% (6/25)
X/2 0.0% (0/25)
2/1 4.0% (1/25)
2/X 4.0% (1/25)
2/2 20.0% (5/25)