Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Παϊσαντού

Παϊσαντού : Στατιστικά για Σέριε C 2026

Αγώνες

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Σέριε C
  1 Μποταφόγκο Πεσόα 19 33 10 3 6 28:19
  2 Μπρούσκε 19 32 9 5 5 28:22
  3 Φεροβιάρια 19 30 8 6 5 22:15
  4 Μαρινγκά 19 30 8 6 5 32:30
  5 Φλορέστα 19 30 8 6 5 22:20
  6 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα 19 30 8 6 5 22:20
  7 Παϊσαντού 19 29 9 2 8 26:27
  8 Σάντα Κρουζ Ρεσίφε 19 29 8 5 6 20:15
  9 Ιπιράνγκα RS 19 29 8 5 6 27:24
  10 Γκουαρανί 19 28 7 7 5 34:24
  11 Φιγκεϊρένσε 19 28 7 7 5 19:22
  12 Μαρανάο 19 27 7 6 6 19:18
  13 Αμαζόνας 19 26 7 5 7 21:23
  14 Κάσιας 19 25 6 7 6 17:16
  15 Ιτουάνο 19 22 6 4 9 18:21
  16 Βόλτα Ρεντόντα 19 21 6 3 10 13:25
  17 Μπάρα ΣΚ 19 21 5 6 8 21:21
  18 Ανάπολις 19 19 5 4 10 17:22
  19 Ιταμπαϊάνα 19 17 4 5 10 14:27
  20 Κονφιάνσα 19 13 3 4 12 11:20
Δεύτερος Γύρος: 2ος Όμιλος
  1 Φεροβιάρια 6 11 3 2 1 10:7
  2 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα 6 7 1 4 1 11:11
  3 Μπρούσκε 6 7 1 4 1 10:10
  4 Παϊσαντού 6 5 1 2 3 5:8
Δεύτερος Γύρος: 3ος Όμιλος
  1 Μαρινγκά 6 11 3 2 1 6:2
  2 Σάντα Κρουζ Ρεσίφε 6 11 3 2 1 5:3
  3 Φλορέστα 6 5 1 2 3 3:6
  4 Μποταφόγκο Πεσόα 6 5 1 2 3 2:5

Άνοδος

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 11 3
(30.0%)
2
(20.0%)
5
(50.0%)
8:14 2.2 0.8:1.4
Ημίχρονο 10 9 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
4:8 1.2 0.4:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 39% 61%
Goals κατά 40% 60%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 55.84 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 47.94 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 52.0% (13/25) 48.0% (12/25)
Ημίχρονο 8.0% (2/25) 92.0% (23/25)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 28.0% (7/25)
2-3 48.0% (12/25)
4-6 24.0% (6/25)
7+ 0.0% (0/25)
Failed to score 24.0% (6/25)

G/G - N/G

G/G N/G
60.0% (15/25) 40.0% (10/25)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 64 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.24 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.40 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Italo9
Juninho7
Kleiton4
Caio3
Thayllon1
Luciano1
Bruno Bispo1
Cardoso Lucas1
Pedro Carrerete1
Marcinho1
Alcantara Pablo1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Goncalves Pedro2
Iarley1
Kleiton1
Luciano1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 20.0% (5/25)
0 - 1 16.0% (4/25)
1 - 1 12.0% (3/25)
1 - 0 12.0% (3/25)
2 - 0 8.0% (2/25)
1 - 2 8.0% (2/25)
2 - 2 4.0% (1/25)
4 - 0 4.0% (1/25)
3 - 2 4.0% (1/25)
1 - 3 4.0% (1/25)
4 - 2 4.0% (1/25)
1 - 4 4.0% (1/25)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 28.0% (7/25)
3 28.0% (7/25)
2 20.0% (5/25)
4 12.0% (3/25)
5 8.0% (2/25)
6 4.0% (1/25)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 32.0% (8/25)
1/X 0.0% (0/25)
1/2 0.0% (0/25)
X/1 12.0% (3/25)
X/X 12.0% (3/25)
X/2 20.0% (5/25)
2/1 8.0% (2/25)
2/X 4.0% (1/25)
2/2 12.0% (3/25)