Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ντουγκοπόλζε

Ντουγκοπόλζε : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2025/2026

Αγώνες

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2η Κατηγορία 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Ρούντες 30 59 17 8 5 41:25
  2 Ράντνικ Σεσβέτ 30 54 15 9 6 38:22
  3 Τσιμπάλια 30 51 15 6 9 44:28
  4 Ντουγκοπόλζε 30 51 15 6 9 38:31
  5 Μπιέλο Μπρντο 30 39 10 9 11 28:27
  6 Κάρλοβατς 30 39 12 3 15 37:40
  7 Ντουμπράβα 30 38 10 8 12 32:43
  8 Χρβάτσε 30 36 10 6 14 35:42
  9 Οπατίγια 30 34 8 10 12 23:33
  10 Οριγιέντ Ριέκα 30 32 7 11 12 34:38
  11 Γιαρούν 30 32 8 8 14 32:37
  12 Κροάσια Ζμιγιαβτσί 30 29 7 8 15 27:43

Άνοδος

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 17 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
16:14 3.0 1.6:1.4
Ημίχρονο 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
10:10 2.0 1.0:1.0

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 43.3% (13/30) 56.7% (17/30)
Ημίχρονο 16.7% (5/30) 83.3% (25/30)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 33.3% (10/30)
2-3 53.3% (16/30)
4-6 10.0% (3/30)
7+ 3.3% (1/30)
Failed to score 30.0% (9/30)

G/G - N/G

G/G N/G
43.3% (13/30) 56.7% (17/30)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 87 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.27 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.03 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 23.3% (7/30)
1 - 1 16.7% (5/30)
2 - 1 10.0% (3/30)
3 - 0 10.0% (3/30)
1 - 2 6.7% (2/30)
3 - 1 6.7% (2/30)
0 - 1 6.7% (2/30)
2 - 0 6.7% (2/30)
0 - 3 3.3% (1/30)
4 - 3 3.3% (1/30)
0 - 0 3.3% (1/30)
0 - 4 3.3% (1/30)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 30.0% (9/30)
1 30.0% (9/30)
2 23.3% (7/30)
4 10.0% (3/30)
7 3.3% (1/30)
0 3.3% (1/30)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 30.0% (9/30)
1/X 6.7% (2/30)
1/2 3.3% (1/30)
X/1 23.3% (7/30)
X/X 13.3% (4/30)
X/2 6.7% (2/30)
2/1 6.7% (2/30)
2/X 0.0% (0/30)
2/2 10.0% (3/30)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
1
Μέση Ηλικία
28