Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μποταφόγκο SP

Μποταφόγκο SP : Στατιστικά για Σέριε Β 2026

Αγώνες

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Νοβοριζοντίνο 36 67 19 10 7 64:31
  2 Ζουβεντούδε 36 65 18 11 7 47:25
  3 Βίλα Νόβα 36 63 18 9 9 52:38
  4 Κρισιούμα 36 62 18 8 10 38:30
  5 Φορταλέζα 36 62 16 14 6 43:31
  6 Κλαμπ Ρεγκάτας 36 55 16 7 13 54:51
  7 Γκοϊάς 36 55 16 7 13 38:41
  8 Σπορτ Ρεσίφε 36 55 14 13 9 48:39
  9 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε 36 55 14 13 9 42:33
  10 Σάο Μπερνάρντο 36 52 14 10 12 51:40
  11 Οπεράριο Φεροβιάριο 36 51 14 9 13 46:48
  12 Μποταφόγκο SP 36 48 13 9 14 41:39
  13 Κουιαμπά 36 47 11 14 11 33:30
  14 Αθλέτικ Κλουμπ 36 47 11 14 11 42:41
  15 Ναούτικο 36 46 12 10 14 40:46
  16 Σεάρα 36 43 11 10 15 38:46
  17 Αβάι 36 37 10 7 19 33:46
  18 Λοντρίνα 36 32 8 8 20 45:54
  19 Αμέρικα Μινέιρο 36 26 7 5 24 26:55
  20 Πόντε Πρέτα 36 15 3 6 27 21:78

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 17 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
12:10 2.2 1.2:1.0
Ημίχρονο 10 13 2
(20.0%)
7
(70.0%)
1
(10.0%)
8:6 1.4 0.8:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 46% 54%
Goals κατά 28% 72%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.33 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 38.9% (14/36) 61.1% (22/36)
Ημίχρονο 2.8% (1/36) 97.2% (35/36)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 38.9% (14/36)
2-3 44.4% (16/36)
4-6 16.7% (6/36)
7+ 0.0% (0/36)
Failed to score 30.6% (11/36)

G/G - N/G

G/G N/G
50.0% (18/36) 50.0% (18/36)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 83 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.14 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.08 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Hygor10
Morelli Everton10
Brey Patrick5
Vilar3
Rafael Gava3
Hugo Jose2
Santos Wesley2
Luizao1
Caike Arthur1
Badaro Hebert Willian1
Felipe1
Maciel Leandro1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Yuri1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 19.4% (7/36)
1 - 1 16.7% (6/36)
0 - 1 13.9% (5/36)
1 - 2 13.9% (5/36)
1 - 3 5.6% (2/36)
2 - 1 5.6% (2/36)
0 - 0 5.6% (2/36)
0 - 2 2.8% (1/36)
2 - 0 2.8% (1/36)
3 - 0 2.8% (1/36)
4 - 2 2.8% (1/36)
3 - 3 2.8% (1/36)
3 - 1 2.8% (1/36)
4 - 0 2.8% (1/36)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 33.3% (12/36)
2 22.2% (8/36)
3 22.2% (8/36)
4 11.1% (4/36)
6 5.6% (2/36)
0 5.6% (2/36)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 16.7% (6/36)
1/X 2.8% (1/36)
1/2 2.8% (1/36)
X/1 19.4% (7/36)
X/X 19.4% (7/36)
X/2 22.2% (8/36)
2/1 2.8% (1/36)
2/X 2.8% (1/36)
2/2 11.1% (4/36)