Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Αλ Αχλί Μάναμα : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΜΠΑΧΡΕΙΝ: Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Αλ Μουχάρακ
|
21 | 52 | 16 | 4 | 1 | 44:7 | ||
| 2 |
Αλ Κχαλιντίγια
|
21 | 51 | 17 | 0 | 4 | 39:15 | ||
| 3 |
Αλ Ριφά
|
22 | 49 | 15 | 4 | 3 | 41:17 | ||
| 4 |
Μαλκίγια Κλαμπ
|
21 | 33 | 9 | 6 | 6 | 23:15 | ||
| 5 |
Άαλι
|
21 | 31 | 9 | 4 | 8 | 19:19 | ||
| 6 |
Αλ Χιντ
|
22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 29:23 | ||
| 7 |
Αλ Αχλί Μάναμα
|
22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 28:28 | ||
| 8 |
Σίτρα
|
21 | 24 | 6 | 6 | 9 | 21:31 | ||
| 9 |
Μπανταίγια
|
22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 24:34 | ||
| 10 |
Αλ Νάιμα Μανάμα
|
21 | 22 | 6 | 4 | 11 | 20:32 | ||
| 11 |
Αλ Σαμπάμπ Μανάμα
|
22 | 14 | 3 | 5 | 14 | 8:34 | ||
| 12 |
Μπαχρέιν Κλαμπ
|
22 | 7 | 2 | 1 | 19 | 15:56 |
AFC Κύπελλο
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 15 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
11:9 | 2.0 | 1.1:0.9 | |
| Ημίχρονο | 10 | 19 | 5 (50.0%) |
4 (40.0%) |
1 (10.0%) |
7:4 | 1.1 | 0.7:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | |||
| Goals κατά | |||
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 45.5% (10/22) | 54.5% (12/22) |
| Ημίχρονο | 13.6% (3/22) | 86.4% (19/22) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 31.8% (7/22) |
| 2-3 | 45.5% (10/22) |
| 4-6 | 22.7% (5/22) |
| 7+ | 0.0% (0/22) |
| Failed to score | 31.8% (7/22) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 71 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.27 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.27 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 18.2% (4/22) | |
| 1 - 2 | 13.6% (3/22) | |
| 2 - 3 | 9.1% (2/22) | |
| 0 - 0 | 9.1% (2/22) | |
| 2 - 0 | 9.1% (2/22) | |
| 3 - 0 | 9.1% (2/22) | |
| 1 - 1 | 9.1% (2/22) | |
| 2 - 2 | 4.5% (1/22) | |
| 0 - 2 | 4.5% (1/22) | |
| 1 - 0 | 4.5% (1/22) | |
| 3 - 3 | 4.5% (1/22) | |
| 2 - 4 | 4.5% (1/22) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 22.7% (5/22) | |
| 2 | 22.7% (5/22) | |
| 3 | 22.7% (5/22) | |
| 5 | 9.1% (2/22) | |
| 0 | 9.1% (2/22) | |
| 6 | 9.1% (2/22) | |
| 4 | 4.5% (1/22) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 13.6% (3/22) | |
| 1/X | 4.5% (1/22) | |
| 1/2 | 9.1% (2/22) | |
| X/1 | 9.1% (2/22) | |
| X/X | 22.7% (5/22) | |
| X/2 | 9.1% (2/22) | |
| 2/1 | 0.0% (0/22) | |
| 2/X | 0.0% (0/22) | |
| 2/2 | 31.8% (7/22) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 5
- Μέση Ηλικία
- 30
Προπονητής
- Angel Lopez
- Ηλικία: 43