Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Λουγκάνο : Στατιστικά για Σούπερ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΕΛΒΕΤΙΑ: Σούπερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σούπερ Λιγκ | |||||||||
| 1 |
Τουν
|
33 | 74 | 24 | 2 | 7 | 75:37 | ||
| 2 |
Σεντ Γκάλεν
|
33 | 60 | 17 | 9 | 7 | 64:40 | ||
| 3 |
Λουγκάνο
|
33 | 57 | 16 | 9 | 8 | 50:38 | ||
| 4 |
Βασιλεία
|
33 | 53 | 15 | 8 | 10 | 51:45 | ||
| 5 |
Σιόν
|
33 | 52 | 13 | 13 | 7 | 51:35 | ||
| 6 |
Γιούνγκ Μπόις
|
33 | 48 | 13 | 9 | 11 | 65:60 | ||
| 7 |
Λουκέρνη
|
33 | 40 | 10 | 10 | 13 | 64:61 | ||
| 8 |
Σερβέτ
|
33 | 40 | 9 | 13 | 11 | 57:57 | ||
| 9 |
Λωζάνη
|
33 | 39 | 10 | 9 | 14 | 47:57 | ||
| 10 |
Ζυρίχη
|
33 | 34 | 10 | 4 | 19 | 45:63 | ||
| 11 |
Γκρασχόπερς
|
33 | 27 | 6 | 9 | 18 | 40:65 | ||
| 12 |
Βίντερτουρ
|
33 | 19 | 4 | 7 | 22 | 35:86 | ||
| Πλέι οφ Πρωταθλήματος | |||||||||
| 1 |
Τουν
|
36 | 74 | 24 | 2 | 10 | 76:43 | ||
| 2 |
Σεντ Γκάλεν
|
36 | 66 | 19 | 9 | 8 | 68:45 | ||
| 3 |
Λουγκάνο
|
36 | 63 | 18 | 9 | 9 | 53:40 | ||
| 4 |
Σιόν
|
36 | 61 | 16 | 13 | 7 | 58:35 | ||
| 5 |
Βασιλεία
|
36 | 56 | 16 | 8 | 12 | 54:51 | ||
| 6 |
Γιούνγκ Μπόις
|
36 | 51 | 14 | 9 | 13 | 69:63 | ||
| Γκρουπ Υποβιβασμού | |||||||||
| 1 |
Λουκέρνη
|
36 | 47 | 12 | 11 | 13 | 72:66 | ||
| 2 |
Σερβέτ
|
36 | 47 | 11 | 14 | 11 | 67:63 | ||
| 3 |
Λωζάνη
|
36 | 42 | 11 | 9 | 16 | 52:62 | ||
| 4 |
Ζυρίχη
|
36 | 38 | 11 | 5 | 20 | 49:69 | ||
| 5 |
Γκρασχόπερς
|
36 | 27 | 6 | 9 | 21 | 42:71 | ||
| 6 |
Βίντερτουρ
|
36 | 23 | 5 | 8 | 23 | 42:94 | ||
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 17 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
10:9 | 1.9 | 1.0:0.9 | |
| Ημίχρονο | 10 | 6 | 0 (0.0%) |
6 (60.0%) |
4 (40.0%) |
1:5 | 0.6 | 0.1:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% | |
| Goals κατά | 38% | 63% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.28 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.7 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 44.4% (16/36) | 55.6% (20/36) |
| Ημίχρονο | 8.3% (3/36) | 91.7% (33/36) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 30.6% (11/36) |
| 2-3 | 44.4% (16/36) |
| 4-6 | 22.2% (8/36) |
| 7+ | 2.8% (1/36) |
| Failed to score | 11.1% (4/36) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 53 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 81 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.47 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.11 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Bislimi Uran | 2 |
| Steffen Renato | 1 |
| Hadj Mahmoud | 1 |
| Dos Santos Daniel | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 22.2% (8/36) | |
| 1 - 0 | 13.9% (5/36) | |
| 0 - 1 | 13.9% (5/36) | |
| 2 - 1 | 11.1% (4/36) | |
| 1 - 2 | 5.6% (2/36) | |
| 1 - 3 | 5.6% (2/36) | |
| 3 - 1 | 5.6% (2/36) | |
| 4 - 1 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 5 | 2.8% (1/36) | |
| 3 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 2 | 2.8% (1/36) | |
| 0 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 0 | 2.8% (1/36) | |
| 2 - 4 | 2.8% (1/36) | |
| 4 - 0 | 2.8% (1/36) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 27.8% (10/36) | |
| 2 | 25.0% (9/36) | |
| 3 | 19.4% (7/36) | |
| 4 | 13.9% (5/36) | |
| 6 | 5.6% (2/36) | |
| 5 | 2.8% (1/36) | |
| 7 | 2.8% (1/36) | |
| 0 | 2.8% (1/36) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.0% (9/36) | |
| 1/X | 16.7% (6/36) | |
| 1/2 | 5.6% (2/36) | |
| X/1 | 19.4% (7/36) | |
| X/X | 8.3% (3/36) | |
| X/2 | 19.4% (7/36) | |
| 2/1 | 0.0% (0/36) | |
| 2/X | 0.0% (0/36) | |
| 2/2 | 5.6% (2/36) | |
Ρόστερ
Amir Saipi
- Tερματοφύλακας
- #1
Serif Berbic
- Tερματοφύλακας
- #13
Diego Mina
- Tερματοφύλακας
- #99
Fotis Pseftis
- Tερματοφύλακας
Hannes Delcroix
- Aμυντικός
- #3
Antonios Papadopoulos
- Aμυντικός
- #6
Ezgjan Alioski
- Aμυντικός
- #7
Lars Lukas Mai
- Aμυντικός
- #17
Martim Marques
- Aμυντικός
- #26
Carbone
- Aμυντικός
- #44
Mattia Zanotti
- Aμυντικός
- #46
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 26
- Μέση Ηλικία
- 25.7
Προπονητής
- Mattia Croci-Torti
- Ηλικία: 44