Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Κοζαρμισλένι

Κοζαρμισλένι : Στατιστικά για ΝΒ II 2025/2026

Αγώνες

ΟΥΓΓΑΡΙΑ: ΝΒ II 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Βάσας 29 61 19 4 6 57:25
  2 Χόνβεντ 29 59 18 5 6 48:22
  3 Κεσκεμέτι ΤΕ 29 51 16 3 10 49:36
  4 Μεζοκοβέζντι Ζόρι 29 46 13 7 9 37:33
  5 Κοζαρμισλένι 29 45 12 9 8 36:39
  6 Τσακβάρι 29 43 11 10 8 42:37
  7 Φέχερβαρ 29 39 10 9 10 36:30
  8 Τισζακέσκε 29 39 10 9 10 36:42
  9 BVSC Ζούγκλο 29 38 11 5 13 32:29
  10 Ζέγκεντ 29 36 9 9 11 29:33
  11 Καρκατζί 29 35 9 8 12 28:39
  12 Άικα 29 33 10 3 16 22:38
  13 Σοροκσάρ 29 30 7 9 13 38:45
  14 Σζεντλορίντσι 29 30 6 12 11 33:41
  15 Μπουνταφόκι 29 26 6 8 15 30:48
  16 Μπεκεσάμπα 29 25 5 10 14 26:42

Άνοδος

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 20 6
(60.0%)
2
(20.0%)
2
(20.0%)
13:15 2.8 1.3:1.5
Ημίχρονο 10 14 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
5:7 1.2 0.5:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 36% 64%
Goals κατά 49% 51%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.42 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 46.38 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 48.3% (14/29) 51.7% (15/29)
Ημίχρονο 10.3% (3/29) 89.7% (26/29)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 13.8% (4/29)
2-3 69.0% (20/29)
4-6 17.2% (5/29)
7+ 0.0% (0/29)
Failed to score 27.6% (8/29)

G/G - N/G

G/G N/G
48.3% (14/29) 51.7% (15/29)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 67 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.24 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.34 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Babinszky Bence8
Kozics Barnabas7
Jelena Richard3
Bako Samuel3
Horvath Daniel3
Zamostny Balazs3
Vajda Roland3
Kocsis Adrian2
Mate Csaba1
Biro Mark1
Zsori Daniel1
Csucsanszky Zoltan1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Gajag Gergo1
Biro Mark1
Bako Samuel1
Vajda Roland1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 20.7% (6/29)
0 - 2 13.8% (4/29)
2 - 1 10.3% (3/29)
3 - 0 10.3% (3/29)
1 - 2 6.9% (2/29)
1 - 0 6.9% (2/29)
2 - 2 6.9% (2/29)
0 - 3 3.4% (1/29)
6 - 0 3.4% (1/29)
3 - 2 3.4% (1/29)
0 - 0 3.4% (1/29)
0 - 1 3.4% (1/29)
0 - 4 3.4% (1/29)
2 - 0 3.4% (1/29)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 37.9% (11/29)
3 31.0% (9/29)
1 10.3% (3/29)
4 10.3% (3/29)
6 3.4% (1/29)
5 3.4% (1/29)
0 3.4% (1/29)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 31.0% (9/29)
1/X 6.9% (2/29)
1/2 0.0% (0/29)
X/1 6.9% (2/29)
X/X 13.8% (4/29)
X/2 13.8% (4/29)
2/1 0.0% (0/29)
2/X 10.3% (3/29)
2/2 17.2% (5/29)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
3
Μέση Ηλικία
28.3