Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Κοβαντόνγκα

Κοβαντόνγκα : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2020/2021

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
23/5/2021 Κορούξο Κοβαντόνγκα1 - 23 - 2
16/5/2021 Κοβαντόνγκα Σαλαμάνκα1 - 11 - 2
9/5/2021 Γκουιθέλο Κοβαντόνγκα2 - 13 - 1
2/5/2021 Κοβαντόνγκα Ποντεβέδρα0 - 10 - 3
25/4/2021 Κοβαντόνγκα Κορούξο1 - 32 - 3
18/4/2021 Σαλαμάνκα Κοβαντόνγκα1 - 01 - 0
11/4/2021 Κοβαντόνγκα Γκουιθέλο1 - 23 - 3
4/4/2021 Ποντεβέδρα Κοβαντόνγκα2 - 12 - 1
21/3/2021 Νουμάνθια Κοβαντόνγκα2 - 05 - 0
14/3/2021 Κοβαντόνγκα Κούλτουραλ Λεονέσα1 - 01 - 0
7/3/2021 Μαρίνο Ντε Λουάνκο Κοβαντόνγκα2 - 13 - 1
21/2/2021 Σπόρτινγκ Χιχόν Β' Κοβαντόνγκα2 - 13 - 3
14/2/2021 Κοβαντόνγκα Λάνγκρεο0 - 00 - 1
10/2/2021 Ρεάλ Οβιέδο Β Κοβαντόνγκα0 - 02 - 1
7/2/2021 Μπούργος Κοβαντόνγκα0 - 02 - 2
3/2/2021 Κοβαντόνγκα Νουμάνθια0 - 10 - 3
30/1/2021 Κοβαντόνγκα Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β0 - 21 - 3
17/1/2021 Κοβαντόνγκα Λέαλταντ1 - 02 - 0
19/12/2020 Λάνγκρεο Κοβαντόνγκα2 - 13 - 2
12/12/2020 Κούλτουραλ Λεονέσα Κοβαντόνγκα1 - 02 - 0
5/12/2020 Κοβαντόνγκα Μαρίνο Ντε Λουάνκο0 - 12 - 1
29/11/2020 Κοβαντόνγκα Σπόρτινγκ Χιχόν Β'1 - 02 - 0
14/11/2020 Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β Κοβαντόνγκα2 - 13 - 2
8/11/2020 Κοβαντόνγκα Μπούργος1 - 11 - 2
25/10/2020 Κοβαντόνγκα Ρεάλ Οβιέδο Β0 - 01 - 3
18/10/2020 Λέαλταντ Κοβαντόνγκα0 - 01 - 0

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2020/2021

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Γκρουπ 1: Δεύτερη Φάση
  1 Φερόλ 24 40 11 7 6 31:23
  2 Λα Κορούνια 24 39 11 6 7 22:13
  3 Νουμάνθια 24 38 10 8 6 34:19
  4 Λάνγκρεο 24 30 7 9 8 25:30
  5 Κομποστέλα 24 28 5 13 6 22:23
  6 Μαρίνο Ντε Λουάνκο 24 27 7 6 11 19:26
Γκρουπ 1: Όμιλος Ανόδου
  1 Μπούργος 24 50 15 5 4 31:14
  2 Θέλτα Βίγκο Β 24 40 12 4 8 34:26
  3 Θαμόρα ΚΦ 24 40 11 7 6 27:26
  4 Γιουνιονίστας 24 39 11 6 7 24:17
  5 Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β 24 39 11 6 7 32:30
  6 Κούλτουραλ Λεονέσα 24 34 9 7 8 34:28
Γκρουπ 1: Όμιλος Υποβιβασμού
  1 Κορούξο 26 36 10 6 10 32:32
  2 Σαλαμάνκα 26 35 9 8 9 29:26
  3 Ποντεβέδρα 26 34 8 10 8 31:25
  4 Ρεάλ Οβιέδο Β 26 30 8 6 12 22:39
  5 Λέαλταντ 26 28 5 13 8 20:23
  6 Σπόρτινγκ Χιχόν Β' 26 26 5 11 10 26:35
  7 Γκουιθέλο 26 22 5 7 14 24:38
  8 Κοβαντόνγκα 26 15 4 3 19 31:57
Γκρουπ 2: Δεύτερη Φάση
  1 Ρεάλ Ουνιόν  26 45 14 3 9 34:21
  2 Σανταντέρ 26 42 12 6 8 40:28
  3 Αρένας Κλαμπ 26 39 9 12 5 23:19
  4 Έμπρο 26 39 10 9 7 24:28
  5 Οσασούνα Β' 26 37 10 7 9 33:32
  6 Ταραζόνα 26 31 9 4 13 22:33
  7 Λαρέντο 26 29 8 5 13 23:36
Γκρουπ 2: Όμιλος Ανόδου
  1 Ρεαλ Σοσιεδάδ Β' 26 53 16 5 5 46:22
  2 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β' 26 51 15 6 5 46:25
  3 Αμορεμπιέτα 26 49 14 7 5 34:21
  4 Καλαχόρα 24 42 11 9 4 22:11
  5 Τουντελάνο 24 34 9 7 8 35:31
  6 SD Λογρονιές 24 34 8 10 6 23:23
Γκρουπ 2: Όμιλος Υποβιβασμού
  1 Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα 26 39 10 9 7 32:21
  2 Εχέα 26 37 10 7 9 24:26
  3 Ιθάρα 26 34 10 4 12 29:31
  4 Πορτουγκαλέτε 28 28 7 7 14 22:28
  5 Χάρο Ντεπορτίβο 26 25 5 10 11 25:31
  6 Αλαβές Β' 28 22 5 7 16 26:42
  7 Μπαρακάλντο 28 22 5 7 16 26:51
  8 Λιόα 28 16 3 7 18 18:47
Γκρουπ 3: Δεύτερη Φάση
  1 Κορνεγιά 26 42 12 6 8 36:29
  2 Μπανταλόνα Φουτούρ 26 39 10 9 7 27:26
  3 Χέρκουλες 26 38 10 8 8 28:23
  4 Γέιδα 26 35 10 5 11 28:28
  5 Μπανταλόνα 26 33 8 9 9 23:23
  6 Λα Νούνθια 26 31 8 7 11 20:28
  7 Λεβάντε Β' 26 30 8 6 12 20:29
Γκρουπ 3: Όμιλος Ανόδου
  1 Ιμπίζα Ειβίσα 24 52 16 4 4 36:10
  2 Μπαρτσελόνα Β 26 49 15 4 7 42:27
  3 ΦΚ Ανδόρα 26 44 12 8 6 34:25
  4 Ταραγόνα 26 43 11 10 5 38:24
  5 Αλκογιάνο 24 33 9 6 9 22:25
  6 Βιγιαρεάλ Β' 24 29 7 8 9 31:32
Γκρουπ 3: Όμιλος Υποβιβασμού
  1 Πένα Ντεπορτίβα 26 36 8 12 6 20:20
  2 Εσπανιόλ Β' 28 37 10 7 11 33:34
  3 Πρατ 28 36 8 12 8 23:27
  4 Όλοτ 28 34 9 7 12 29:35
  5 Ατζενέτα 26 28 7 7 12 27:29
  6 Λ' Οσπιταλέτ 28 30 8 6 14 31:48
  7 Οριχουέλα 26 25 6 7 13 25:40
  8 Βαλένθια Β 26 18 2 12 12 24:35
Γκρουπ 4: Δεύτερη Φάση
  1 Σεβίγια Ατλέτικο 24 38 10 8 6 37:27
  2 Ρεάλ Λινένσε 24 38 10 8 6 24:22
  3 Κόρδοβα 24 37 10 7 7 31:22
  4 Ρεάλ Μούρθια 24 35 9 8 7 27:25
  5 Ταμαρασέιτ 24 33 7 12 5 23:20
  6 Καντίθ Β' 24 29 8 5 11 27:29
Γκρουπ 4: Όμιλος Ανόδου
  1 Λινάρες 24 47 14 5 5 28:17
  2 Ουκάμ Μούρθια 24 43 12 7 5 31:23
  3 Αλγκεσίρας 24 40 11 7 6 25:23
  4 Μπέτις Β 24 39 10 9 5 33:22
  5 Σαν Φερνάντο 24 38 11 5 8 29:23
  6 Ατλέτικο Σανλουκένο 24 34 10 4 10 23:28
Γκρουπ 4: Όμιλος Υποβιβασμού
  1 Λας Πάλμας Β 26 35 8 11 7 27:25
  2 Ελ Εχίντο 2012 26 35 9 8 9 30:27
  3 Γρανάδα Β 26 35 9 8 9 25:23
  4 Μαρμπέγια 26 34 9 7 10 31:27
  5 Γιεκλάνο Ντεπορτίβο 26 29 8 5 13 29:40
  6 Ρεκρεατίβο Ουέλβα 26 23 6 5 15 36:38
  7 Λόρκα Ντεπορτίβα 26 19 4 7 15 26:49
  8 Μαρίνο 26 12 2 6 18 18:50
Γκρουπ 5: Δεύτερη Φάση
  1 Ράγιο Μαγιανταχόντα 24 41 12 5 7 26:21
  2 Ατλέτικο Μπαλεάρες 24 39 11 6 7 36:24
  3 Βιγιανοβένσε 24 36 10 6 8 21:14
  4 Μέριδα 24 30 8 6 10 19:19
  5 Ναβαλκαρνέρο 24 27 5 12 7 20:25
  6 Ντον Μπενίτο 24 25 6 7 11 18:31
Γκρουπ 5: Όμιλος Ανόδου
  1 Μπάνταχοθ 24 54 16 6 2 43:13
  2 Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες 24 43 12 7 5 28:23
  3 Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια 24 40 11 7 6 40:31
  4 Εξτρεμαδούρα 24 39 10 9 5 28:21
  5 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 24 36 10 6 8 27:22
  6 Ταλαβέρα 24 34 9 7 8 33:29
Γκρουπ 5: Όμιλος Υποβιβασμού
  1 Μελίγια 26 37 9 10 7 28:26
  2 Σοκουελάμος 26 33 9 6 11 20:27
  3 Πομπλένσε 26 30 6 12 8 29:28
  4 Ατλέτικο Μαδρίτης Β' 26 29 7 8 11 23:30
  5 Βιγιαρούμπια 26 29 6 11 9 24:33
  6 Λας Ρόζας 26 28 6 10 10 21:31
  7 Χετάφε Β' 26 23 4 11 11 18:30
  8 Βιγιαρομπλέδο 26 12 2 6 18 20:44
Υπογκρούπ 1Α
  1 Θέλτα Βίγκο Β 18 30 9 3 6 22:20
  2 Γιουνιονίστας 18 30 8 6 4 17:10
  3 Θαμόρα ΚΦ 18 30 8 6 4 18:17
  4 Λα Κορούνια 18 29 8 5 5 14:10
  5 Φερόλ 18 27 7 6 5 22:17
  6 Κομποστέλα 18 25 5 10 3 20:16
  7 Ποντεβέδρα 18 21 5 6 7 19:19
  8 Κορούξο 18 20 6 2 10 16:23
  9 Σαλαμάνκα 18 19 5 4 9 17:23
  10 Γκουιθέλο 18 12 2 6 10 12:22
Υπογκρούπ 1Β
  1 Μπούργος 18 39 12 3 3 24:12
  2 Κούλτουραλ Λεονέσα 18 31 8 7 3 27:15
  3 Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β 18 30 8 6 4 24:17
  4 Νουμάνθια 18 25 6 7 5 23:14
  5 Λάνγκρεο 18 25 6 7 5 21:20
  6 Μαρίνο Ντε Λουάνκο 18 22 6 4 8 18:22
  7 Ρεάλ Οβιέδο Β 18 21 6 3 9 17:27
  8 Λέαλταντ 18 20 4 8 6 11:14
  9 Σπόρτινγκ Χιχόν Β' 18 16 3 7 8 16:24
  10 Κοβαντόνγκα 18 14 4 2 12 21:37
Υπογκρούπ 2Α
  1 Ρεαλ Σοσιεδάδ Β' 20 40 12 4 4 35:16
  2 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β' 20 39 11 6 3 34:19
  3 Αμορεμπιέτα 20 37 11 4 5 26:19
  4 Σανταντέρ 20 35 10 5 5 30:17
  5 Ρεάλ Ουνιόν  20 33 10 3 7 26:18
  6 Αρένας Κλαμπ 20 26 5 11 4 15:15
  7 Λαρέντο 20 24 7 3 10 17:27
  8 Πορτουγκαλέτε 20 22 6 4 10 16:19
  9 Αλαβές Β' 20 20 5 5 10 22:31
  10 Μπαρακάλντο 20 17 5 2 13 19:39
  11 Λιόα 20 10 1 7 12 12:32
Υπογκρούπ 2Β
  1 Τουντελάνο 18 34 9 7 2 29:14
  2 Καλαχόρα 18 34 9 7 2 17:6
  3 SD Λογρονιές 18 29 7 8 3 20:14
  4 Έμπρο 18 28 7 7 4 15:17
  5 Οσασούνα Β' 18 24 6 6 6 21:22
  6 Ταραζόνα 18 24 7 3 8 16:22
  7 Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα 18 23 6 5 7 23:18
  8 Εχέα 18 18 4 6 8 12:19
  9 Ιθάρα 18 15 4 3 11 14:25
  10 Χάρο Ντεπορτίβο 18 12 2 6 10 14:24
Υπογκρούπ 3B
  1 Ιμπίζα Ειβίσα 18 40 12 4 2 26:5
  2 Αλκογιάνο 18 31 9 4 5 17:16
  3 Βιγιαρεάλ Β' 18 28 7 7 4 21:15
  4 Χέρκουλες 18 24 6 6 6 15:14
  5 Λα Νούνθια 18 23 6 5 7 15:19
  6 Λεβάντε Β' 18 22 6 4 8 15:19
  7 Ατζενέτα 18 21 5 6 7 20:18
  8 Πένα Ντεπορτίβα 18 21 4 9 5 10:13
  9 Οριχουέλα 18 15 3 6 9 12:26
  10 Βαλένθια Β 18 15 2 9 7 20:26
Υπογκρούπ 3Α
  1 Ταραγόνα 20 35 9 8 3 32:15
  2 Μπαρτσελόνα Β 20 34 10 4 6 28:17
  3 ΦΚ Ανδόρα 20 31 8 7 5 23:19
  4 Μπανταλόνα Φουτούρ 20 29 7 8 5 19:19
  5 Κορνεγιά 20 29 8 5 7 27:25
  6 Μπανταλόνα 20 28 7 7 6 16:16
  7 Γέιδα 20 27 8 3 9 24:23
  8 Εσπανιόλ Β' 20 23 6 5 9 22:27
  9 Λ' Οσπιταλέτ 20 22 6 4 10 21:35
  10 Πρατ 20 21 4 9 7 13:20
  11 Όλοτ 20 18 4 6 10 19:28
Υπογκρούπ 4Α
  1 Αλγκεσίρας 18 32 9 5 4 21:17
  2 Σαν Φερνάντο 18 31 9 4 5 22:15
  3 Ατλέτικο Σανλουκένο 18 31 9 4 5 18:17
  4 Ρεάλ Λινένσε 18 28 7 7 4 17:12
  5 Ταμαρασέιτ 18 27 6 9 3 19:15
  6 Καντίθ Β' 18 23 6 5 7 20:19
  7 Λας Πάλμας Β 18 21 4 9 5 13:16
  8 Ρεκρεατίβο Ουέλβα 18 20 5 5 8 29:27
  9 Μαρμπέγια 18 18 4 6 8 20:19
  10 Μαρίνο 18 10 2 4 12 11:33
Υπογκρούπ 4Β
  1 Ουκάμ Μούρθια 18 33 9 6 3 22:15
  2 Λινάρες 18 33 10 3 5 22:16
  3 Μπέτις Β 18 30 7 9 2 23:15
  4 Σεβίγια Ατλέτικο 18 30 8 6 4 27:19
  5 Κόρδοβα 18 27 7 6 5 21:16
  6 Ρεάλ Μούρθια 18 25 6 7 5 22:21
  7 Γρανάδα Β 18 23 6 5 7 20:19
  8 Ελ Εχίντο 2012 18 19 4 7 7 17:21
  9 Γιεκλάνο Ντεπορτίβο 18 11 2 5 11 13:27
  10 Λόρκα Ντεπορτίβα 18 9 1 6 11 15:33
Υπογκρούπ 5Α
  1 Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες 18 35 10 5 3 22:14
  2 Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια 18 32 9 5 4 30:21
  3 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 18 30 8 6 4 24:16
  4 Ράγιο Μαγιανταχόντα 18 28 8 4 6 17:16
  5 Ατλέτικο Μπαλεάρες 18 24 6 6 6 26:21
  6 Ναβαλκαρνέρο 18 20 3 11 4 16:18
  7 Λας Ρόζας 18 20 5 5 8 16:25
  8 Ατλέτικο Μαδρίτης Β' 18 19 4 7 7 15:20
  9 Πομπλένσε 18 16 2 10 6 16:21
  10 Χετάφε Β' 18 13 2 7 9 11:21
Υπογκρούπ 5Β
  1 Μπάνταχοθ 18 41 12 5 1 32:9
  2 Εξτρεμαδούρα 18 31 8 7 3 24:16
  3 Ταλαβέρα 18 27 7 6 5 23:19
  4 Βιγιανοβένσε 18 27 7 6 5 15:8
  5 Ντον Μπενίτο 18 24 6 6 6 16:21
  6 Μέριδα 18 23 6 5 7 12:12
  7 Μελίγια 18 23 6 5 7 15:19
  8 Βιγιαρούμπια 18 20 4 8 6 17:24
  9 Σοκουελάμος 18 16 4 4 10 13:25
  10 Βιγιαρομπλέδο 18 10 2 4 12 15:29

Promotion playoff

Relegation playoff

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 4 1
(10.0%)
1
(10.0%)
8
(80.0%)
11:25 3.6 1.1:2.5
Ημίχρονο 10 7 2
(20.0%)
1
(10.0%)
7
(70.0%)
8:15 2.3 0.8:1.5