Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ουνιόν Μίνας

Ουνιόν Μίνας : Στατιστικά για Λίγκα 2 2026

Αγώνες

ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ο Γκρουπ Ανόδου
  1 Ούνιον Κομέρσιο * 3 8 2 0 1 8:4
  2 Μολίνος Ελ Πιράτα 3 6 2 0 1 3:2
  3 Ουνιόν Μίνας * 3 4 1 0 2 4:3
  4 Αγιακούτσο 3 3 1 0 2 1:7
1ος Όμιλος
  1 Ούνιον Κομέρσιο 15 29 8 5 2 16:5
  2 Κάρλος Μανούτσι 15 27 8 3 4 19:12
  3 Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα 15 25 7 4 4 20:10
  4 Μολίνος Ελ Πιράτα 14 19 5 4 5 19:20
  5 Ουνιβ. Σαν Μάρτιν 14 18 5 3 6 20:17
  6 ADA Χαέν 14 18 4 6 4 11:12
  7 Σεζάρ Βαγιέχο 14 16 4 4 6 11:13
  8 Ακαντέμια Καντολάο 15 11 2 5 8 16:30
  9 Σαν Μάρκος 4 0 0 0 4 1:14
2ο Γκρουπ Ανόδου
  1 ADA Χαέν 3 7 2 1 0 3:0
  2 Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα * 2 5 1 1 0 4:0
  3 Σπορτ Χουανκάγιο ΙΙ 2 3 1 0 1 1:1
  4 Κομερθιάντες * 3 2 0 0 3 0:7
2ο Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Σάντος Νάζκα 2 6 2 0 0 7:0
  2 Ακαντέμια Καντολάο 2 1 0 1 1 2:5
  3 Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ * 2 0 0 1 1 2:6
2ος Όμιλος
  1 Τάνκα Ερόικα 16 29 8 5 3 22:13
  2 Κομερθιάντες 16 26 6 8 2 24:15
  3 Ουνιόν Μίνας 16 25 6 7 3 25:12
  4 Σπορτ Χουανκάγιο ΙΙ 16 25 7 4 5 22:13
  5 Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ 16 21 5 6 5 18:18
  6 Σάντος Νάζκα 16 21 6 3 7 19:22
  7 Αγιακούτσο 16 19 5 4 7 19:21
  8 Κολέτζιο Νασιονάλ Ντε Ικίτος 16 17 4 5 7 25:21
  9 Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ 16 10 2 4 10 10:49
3ο Γκρουπ Ανόδου
  1 Κάρλος Μανούτσι * 3 9 2 1 0 10:1
  2 Ουνιβ. Σαν Μάρτιν 3 6 2 0 1 4:8
  3 Τάνκα Ερόικα * 3 3 0 2 1 2:4
  4 Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ 3 1 0 1 2 4:7
Όμιλος υποβιβασμού Α
  1 Κολέτζιο Νασιονάλ Ντε Ικίτος 1 1 0 1 0 3:3
  2 Σεζάρ Βαγιέχο 1 1 0 1 0 3:3
  3 Σαν Μάρκος * 0 -1 0 0 0 0:0

Υποβιβασμός

Σαν Μάρκος * -1 βαθμούς

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 20 6
(60.0%)
2
(20.0%)
2
(20.0%)
26:9 3.5 2.6:0.9
Ημίχρονο 10 15 3
(30.0%)
6
(60.0%)
1
(10.0%)
7:2 0.9 0.7:0.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 45.0% (9/20) 55.0% (11/20)
Ημίχρονο 5.0% (1/20) 95.0% (19/20)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 45.0% (9/20)
2-3 25.0% (5/20)
4-6 25.0% (5/20)
7+ 5.0% (1/20)
Failed to score 40.0% (8/20)

G/G - N/G

G/G N/G
40.0% (8/20) 60.0% (12/20)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 15 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 55 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 120 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.65 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.75 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 0 20.0% (4/20)
1 - 0 15.0% (3/20)
2 - 1 10.0% (2/20)
2 - 2 10.0% (2/20)
0 - 1 10.0% (2/20)
4 - 0 5.0% (1/20)
4 - 1 5.0% (1/20)
2 - 0 5.0% (1/20)
1 - 1 5.0% (1/20)
3 - 1 5.0% (1/20)
1 - 8 5.0% (1/20)
3 - 0 5.0% (1/20)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 25.0% (5/20)
4 20.0% (4/20)
0 20.0% (4/20)
3 15.0% (3/20)
2 10.0% (2/20)
5 5.0% (1/20)
9 5.0% (1/20)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 20.0% (4/20)
1/X 0.0% (0/20)
1/2 0.0% (0/20)
X/1 30.0% (6/20)
X/X 25.0% (5/20)
X/2 5.0% (1/20)
2/1 0.0% (0/20)
2/X 10.0% (2/20)
2/2 10.0% (2/20)
offer image offer image