Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Πίτμπουλς

Πίτμπουλς : Στατιστικά για Λίγκα Ντε Ασένσο 2025/2026

Αγώνες

ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Λίγκα Ντε Ασένσο 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Ίντερ Σαν Κάρλος 14 30 9 3 2 22:12
  2 Ζικαράλ Σέρκομπα 14 26 7 5 2 23:10
  3 Κιέπος Καμπούτε 14 20 5 5 4 18:17
  4 Κοφούτπα 14 18 5 3 6 23:24
  5 Σάρτσι 14 18 4 6 4 15:17
  6 Ντεπορτίβο Ουπάλα 14 16 4 4 6 21:23
  7 Σάνα Κρουζ PFA 14 13 3 4 7 10:20
  8 Γκρέσια 14 11 3 2 9 22:31
  9 Τουριάλμπα 0 0 0 0 0 0:0
Κλαουσούρα: 1ος Όμιλος
  1 Ζικαράλ Σέρκομπα 13 30 9 3 1 25:10
  2 Κιέπος Καμπούτε 14 28 9 1 4 30:21
  3 Ίντερ Σαν Κάρλος 13 25 7 4 2 23:14
  4 Σάνα Κρουζ PFA 14 17 4 5 5 19:17
  5 Γκρέσια 14 17 4 5 5 16:18
  6 Σάρτσι 14 17 4 5 5 19:23
  7 Κοφούτπα 14 10 2 4 8 14:27
  8 Ντεπορτίβο Ουπάλα 14 5 0 5 9 15:31
  9 Τουριάλμπα 0 0 0 0 0 0:0
2ος Όμιλος
  1 Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν 14 31 9 4 1 30:18
  2 Κονσάλταντς Ντεσαμπράντος 14 25 7 4 3 25:18
  3 Κάριαρι Ποκότσι 14 18 4 6 4 25:18
  4 Καρμελίτα 14 18 4 6 4 14:14
  5 Μουνισιπάλ Σάντα Άνα 14 18 4 6 4 16:17
  6 Ουρουγουάη Κορονάντο 14 14 3 5 6 15:23
  7 Πίτμπουλς 14 12 2 6 6 10:15
  8 Ασέρι 14 12 3 3 8 11:23
  9 Λιμόν Μπλακ Σταρς 0 0 0 0 0 0:0
Κλαουσούρα: 2ος Όμιλος
  1 Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν 14 32 10 2 2 32:9
  2 Ουρουγουάη Κορονάντο 14 23 7 2 5 25:20
  3 Πίτμπουλς 14 22 6 4 4 19:15
  4 Κονσάλταντς Ντεσαμπράντος 14 19 5 4 5 19:19
  5 Κάριαρι Ποκότσι 14 15 3 6 5 19:23
  6 Ασέρι 14 14 2 8 4 15:28
  7 Μουνισιπάλ Σάντα Άνα 13 12 3 3 7 19:28
  8 Καρμελίτα 13 11 2 5 6 10:16
  9 Λιμόν Μπλακ Σταρς 0 0 0 0 0 0:0

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 12 3
(30.0%)
3
(30.0%)
4
(40.0%)
12:12 2.4 1.2:1.2
Ημίχρονο 10 9 1
(10.0%)
6
(60.0%)
3
(30.0%)
2:4 0.6 0.2:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 40.0% (12/30) 60.0% (18/30)
Ημίχρονο 0.0% (0/30) 100.0% (30/30)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 33.3% (10/30)
2-3 46.7% (14/30)
4-6 20.0% (6/30)
7+ 0.0% (0/30)
Failed to score 43.3% (13/30)

G/G - N/G

G/G N/G
43.3% (13/30) 56.7% (17/30)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 79 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.13 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 0 20.0% (6/30)
2 - 0 13.3% (4/30)
1 - 0 13.3% (4/30)
1 - 2 10.0% (3/30)
1 - 1 10.0% (3/30)
3 - 1 6.7% (2/30)
2 - 1 6.7% (2/30)
3 - 2 3.3% (1/30)
2 - 2 3.3% (1/30)
0 - 2 3.3% (1/30)
4 - 1 3.3% (1/30)
4 - 0 3.3% (1/30)
3 - 0 3.3% (1/30)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 26.7% (8/30)
3 20.0% (6/30)
0 20.0% (6/30)
4 13.3% (4/30)
1 13.3% (4/30)
5 6.7% (2/30)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 20.0% (6/30)
1/X 6.7% (2/30)
1/2 0.0% (0/30)
X/1 30.0% (9/30)
X/X 20.0% (6/30)
X/2 3.3% (1/30)
2/1 3.3% (1/30)
2/X 6.7% (2/30)
2/2 10.0% (3/30)