Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Λειψία (Γ) : Στατιστικά για Μπουντεσλίγκα Γυναικών 2025/2026
Αγώνες
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
25 | 71 | 23 | 2 | 0 | 89:9 | ||
| 2 |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
25 | 55 | 17 | 4 | 4 | 69:37 | ||
| 3 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
25 | 48 | 15 | 3 | 7 | 61:41 | ||
| 4 |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
25 | 46 | 15 | 1 | 9 | 45:33 | ||
| 5 |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
25 | 45 | 14 | 3 | 8 | 48:30 | ||
| 6 |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
25 | 40 | 11 | 7 | 7 | 39:35 | ||
| 7 |
Κολωνία (Γ)
|
25 | 34 | 10 | 4 | 11 | 33:37 | ||
| 8 |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
25 | 33 | 10 | 3 | 12 | 43:45 | ||
| 9 |
Ουνιόν Βερολίνου (Γ)
|
25 | 30 | 8 | 6 | 11 | 40:47 | ||
| 10 |
Λειψία (Γ)
|
25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 39:48 | ||
| 11 |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
25 | 22 | 6 | 4 | 15 | 32:58 | ||
| 12 |
Αμβούργο (Γ)
|
25 | 18 | 4 | 6 | 15 | 26:56 | ||
| 13 |
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
25 | 15 | 3 | 6 | 16 | 21:62 | ||
| 14 |
USV Ιένα (Γ)
|
25 | 11 | 2 | 5 | 18 | 22:69 |
Τσάμπιονς Λιγκ
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 14 | 3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
19:16 | 3.5 | 1.9:1.6 | |
| Ημίχρονο | 10 | 17 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
10:6 | 1.6 | 1.0:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 49% | 51% | |
| Goals κατά | 40% | 60% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 45.85 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.67 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 68.0% (17/25) | 32.0% (8/25) |
| Ημίχρονο | 24.0% (6/25) | 76.0% (19/25) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 8.0% (2/25) |
| 2-3 | 40.0% (10/25) |
| 4-6 | 48.0% (12/25) |
| 7+ | 4.0% (1/25) |
| Failed to score | 20.0% (5/25) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 48 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 58 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 47 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.56 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.92 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Boboy Delice | 7 |
| Baum Lisa | 6 |
| Schimmer Marleen | 5 |
| Asgeirsdottir Emilia | 5 |
| Schasching Annabel | 3 |
| Mueller Marlene | 3 |
| Chmielinski Gina-Maria | 3 |
| Hoffmann Giovanna | 2 |
| Landenberger Julia | 2 |
| Starke Sandra | 1 |
| Dudek Nikoline | 1 |
| Krug Victoria | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 3 | 12.0% (3/25) | |
| 1 - 1 | 12.0% (3/25) | |
| 2 - 2 | 12.0% (3/25) | |
| 3 - 2 | 8.0% (2/25) | |
| 2 - 0 | 8.0% (2/25) | |
| 0 - 1 | 8.0% (2/25) | |
| 2 - 1 | 8.0% (2/25) | |
| 3 - 1 | 4.0% (1/25) | |
| 3 - 0 | 4.0% (1/25) | |
| 2 - 3 | 4.0% (1/25) | |
| 2 - 4 | 4.0% (1/25) | |
| 5 - 0 | 4.0% (1/25) | |
| 4 - 3 | 4.0% (1/25) | |
| 0 - 3 | 4.0% (1/25) | |
| 0 - 2 | 4.0% (1/25) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 28.0% (7/25) | |
| 2 | 24.0% (6/25) | |
| 5 | 16.0% (4/25) | |
| 3 | 16.0% (4/25) | |
| 1 | 8.0% (2/25) | |
| 6 | 4.0% (1/25) | |
| 7 | 4.0% (1/25) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 32.0% (8/25) | |
| 1/X | 12.0% (3/25) | |
| 1/2 | 0.0% (0/25) | |
| X/1 | 4.0% (1/25) | |
| X/X | 0.0% (0/25) | |
| X/2 | 12.0% (3/25) | |
| 2/1 | 4.0% (1/25) | |
| 2/X | 12.0% (3/25) | |
| 2/2 | 24.0% (6/25) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 13
- Μέση Ηλικία
- 24.4