Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κέρι : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2026
Αγώνες
ΙΡΛΑΝΔΙΑ: 2η Κατηγορία 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Κορκ Σίτι
|
35 | 74 | 23 | 5 | 7 | 73:34 | ||
| 2 |
Μπρέι Γουόντερερς
|
35 | 54 | 15 | 9 | 11 | 67:51 | ||
| 3 |
Γιου Σι Ντι
|
35 | 53 | 15 | 8 | 12 | 62:49 | ||
| 4 |
Κέρι
|
35 | 51 | 14 | 9 | 12 | 44:40 | ||
| 5 |
Λόνγκφορντ Τάουν
|
35 | 49 | 13 | 10 | 12 | 48:46 | ||
| 6 |
Κόουβ Ράμπλερς
|
35 | 49 | 14 | 7 | 14 | 46:52 | ||
| 7 |
Άθλοουν Τάουν
|
35 | 48 | 13 | 9 | 13 | 42:42 | ||
| 8 |
Γουέξφορντ
|
35 | 42 | 11 | 9 | 15 | 42:53 | ||
| 9 |
Τρίτι Γιουνάιτεντ
|
35 | 39 | 10 | 9 | 16 | 35:53 | ||
| 10 |
Φιν Χαρπς
|
35 | 25 | 6 | 7 | 22 | 31:70 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 19 | 6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
14:10 | 2.4 | 1.4:1.0 | |
| Ημίχρονο | 10 | 14 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
7:4 | 1.1 | 0.7:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% | |
| Goals κατά | 30% | 70% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.82 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 58.2 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 48.6% (17/35) | 51.4% (18/35) |
| Ημίχρονο | 5.7% (2/35) | 94.3% (33/35) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 31.4% (11/35) |
| 2-3 | 48.6% (17/35) |
| 4-6 | 20.0% (7/35) |
| 7+ | 0.0% (0/35) |
| Failed to score | 20.0% (7/35) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 72 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 79 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.26 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.14 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Murphy Cian | 8 |
| Mcgrath Sean | 7 |
| Bargary Cian | 5 |
| Brookwell Niall | 4 |
| Kelliher Ryan | 4 |
| Britton Matthew | 3 |
| Perez Ryan | 2 |
| Brosnan Cian | 2 |
| Borden Vincent Russell | 2 |
| Hakkinen Jonas | 2 |
| Okwute Daniel | 1 |
| Lee Ewan | 1 |
| Cooney Kieran | 1 |
| O'connell Sean | 1 |
| Aladesanusi Samuel | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Borden Vincent Russell | 2 |
| Bargary Cian | 1 |
| Connor Matthew | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 17.1% (6/35) | |
| 2 - 1 | 17.1% (6/35) | |
| 1 - 1 | 14.3% (5/35) | |
| 0 - 1 | 11.4% (4/35) | |
| 2 - 2 | 8.6% (3/35) | |
| 1 - 2 | 5.7% (2/35) | |
| 3 - 0 | 5.7% (2/35) | |
| 3 - 1 | 5.7% (2/35) | |
| 0 - 2 | 2.9% (1/35) | |
| 0 - 4 | 2.9% (1/35) | |
| 2 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 0 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 4 - 2 | 2.9% (1/35) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 28.6% (10/35) | |
| 1 | 28.6% (10/35) | |
| 2 | 20.0% (7/35) | |
| 4 | 17.1% (6/35) | |
| 0 | 2.9% (1/35) | |
| 6 | 2.9% (1/35) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.9% (8/35) | |
| 1/X | 0.0% (0/35) | |
| 1/2 | 2.9% (1/35) | |
| X/1 | 14.3% (5/35) | |
| X/X | 14.3% (5/35) | |
| X/2 | 5.7% (2/35) | |
| 2/1 | 14.3% (5/35) | |
| 2/X | 11.4% (4/35) | |
| 2/2 | 14.3% (5/35) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 10
- Μέση Ηλικία
- 25