Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Νίκο Γιουνάιτεντ : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΜΠΟΤΣΟΥΑΝΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Γκαμπορόνε Γιουν.
|
27 | 65 | 20 | 5 | 2 | 54:14 | ||
| 2 |
Τζουανένγκ Γκάλαξι
|
27 | 55 | 16 | 7 | 4 | 50:19 | ||
| 3 |
Σέντρε Τσιφς
|
27 | 53 | 15 | 8 | 4 | 35:14 | ||
| 4 |
Σουά Φλαμίνγκος
|
28 | 53 | 16 | 5 | 7 | 40:28 | ||
| 5 |
Τάουνσιπ Ρόλερς
|
28 | 45 | 13 | 6 | 9 | 32:29 | ||
| 6 |
Οράπα Γιουνάιτεντ
|
28 | 43 | 11 | 10 | 7 | 34:30 | ||
| 7 |
Νίκο Γιουνάιτεντ
|
28 | 42 | 10 | 12 | 6 | 28:22 | ||
| 8 |
Μορουπούλε Ουόντερερς
|
28 | 41 | 12 | 5 | 11 | 36:32 | ||
| 9 |
Μποτσουάνα Ντίφενς Φορς ΧΙ
|
28 | 30 | 7 | 9 | 12 | 28:38 | ||
| 10 |
Τάφικ
|
28 | 29 | 6 | 11 | 11 | 19:25 | ||
| 11 |
Ματεμπέλε
|
27 | 29 | 7 | 8 | 12 | 27:35 | ||
| 12 |
Πολίς ΧΙ
|
27 | 28 | 6 | 10 | 11 | 17:27 | ||
| 13 |
Μπλακ Λάιονς
|
27 | 24 | 6 | 6 | 15 | 14:34 | ||
| 14 |
Εξτένσιον Γκάνερς
|
28 | 23 | 5 | 8 | 15 | 22:43 | ||
| 15 |
Σάντα Γκριν
|
28 | 22 | 6 | 4 | 18 | 22:51 | ||
| 16 |
Κάλενταρ Σταρς
|
28 | 21 | 5 | 6 | 17 | 18:35 |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 12 | 2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
10:8 | 1.8 | 1.0:0.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 12 | 2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
5:5 | 1.0 | 0.5:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | |||
| Goals κατά | |||
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 42.9% (12/28) | 57.1% (16/28) |
| Ημίχρονο | 7.1% (2/28) | 92.9% (26/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 46.4% (13/28) |
| 2-3 | 46.4% (13/28) |
| 4-6 | 7.1% (2/28) |
| 7+ | 0.0% (0/28) |
| Failed to score | 39.3% (11/28) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 22 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 115 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.79 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 25.0% (7/28) | |
| 2 - 1 | 17.9% (5/28) | |
| 1 - 2 | 14.3% (4/28) | |
| 1 - 0 | 10.7% (3/28) | |
| 1 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 0 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 2 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 3 - 0 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 35.7% (10/28) | |
| 0 | 25.0% (7/28) | |
| 1 | 21.4% (6/28) | |
| 2 | 10.7% (3/28) | |
| 4 | 7.1% (2/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 17.9% (5/28) | |
| 1/X | 0.0% (0/28) | |
| 1/2 | 7.1% (2/28) | |
| X/1 | 10.7% (3/28) | |
| X/X | 39.3% (11/28) | |
| X/2 | 7.1% (2/28) | |
| 2/1 | 3.6% (1/28) | |
| 2/X | 3.6% (1/28) | |
| 2/2 | 10.7% (3/28) | |