Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε : Στατιστικά για Πριμέρα Α 2026
Αγώνες
ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Α 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | |||||||||
| 1 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
19 | 40 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | ||
| 2 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
19 | 35 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | ||
| 3 |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
19 | 34 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | ||
| 4 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | ||
| 5 |
Όνσε Κάλντας
|
19 | 33 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | ||
| 6 |
Τολίμα
|
19 | 31 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | ||
| 7 |
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
19 | 29 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | ||
| 8 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
|
19 | 28 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | ||
| 9 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
19 | 27 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | ||
| 10 |
Λος Μιγιονάριος
|
19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | ||
| 11 |
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | ||
| 12 |
Αγκουίλας Ντοράντας
|
19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | ||
| 13 |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
19 | 23 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | ||
| 14 |
Γιανέρος
|
19 | 22 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | ||
| 15 |
Φορταλέζα CEIF
|
19 | 22 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | ||
| 16 |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
19 | 18 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | ||
| 17 |
Αλιάνσα ΦΚ
|
19 | 17 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | ||
| 18 |
Τσίκο
|
19 | 17 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | ||
| 19 |
Ντεπ. Κουκούτα
|
19 | 16 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | ||
| 20 |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
19 | 10 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | ||
| Κλαουσούρα | |||||||||
| 1 |
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
17 | 36 | 11 | 3 | 3 | 33:14 | ||
| 2 |
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 31:12 | ||
| 3 |
Ντεπορτίβο Κάλι
|
17 | 33 | 9 | 6 | 2 | 26:10 | ||
| 4 |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
17 | 29 | 7 | 8 | 2 | 26:17 | ||
| 5 |
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 23:18 | ||
| 6 |
Λος Μιγιονάριος
|
17 | 27 | 6 | 9 | 2 | 24:14 | ||
| 7 |
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 25:25 | ||
| 8 |
Αγκουίλας Ντοράντας
|
17 | 25 | 6 | 7 | 4 | 22:20 | ||
| 9 |
Όνσε Κάλντας
|
17 | 24 | 6 | 6 | 5 | 21:18 | ||
| 10 |
Ντεπ. Κουκούτα
|
17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 19:24 | ||
| 11 |
Τολίμα
|
17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 21:20 | ||
| 12 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Μποκοτά
|
17 | 20 | 4 | 8 | 5 | 21:23 | ||
| 13 |
Γιανέρος
|
17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 19:23 | ||
| 14 |
Αλιάνσα ΦΚ
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 17:29 | ||
| 15 |
Ντεπόρτες Περέιρα
|
17 | 17 | 3 | 8 | 6 | 13:22 | ||
| 16 |
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
17 | 16 | 3 | 7 | 7 | 23:27 | ||
| 17 |
Τσίκο
|
17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 13:28 | ||
| 18 |
Ντεπορτίβο Πάστο
|
17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 13:24 | ||
| 19 |
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 17:31 | ||
| 20 |
Φορταλέζα CEIF
|
17 | 12 | 1 | 9 | 7 | 17:25 | ||
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 18 | 6 (60.0%) |
0 (0.0%) |
4 (40.0%) |
12:9 | 2.1 | 1.2:0.9 | |
| Ημίχρονο | 10 | 14 | 3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
5:4 | 0.9 | 0.5:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% | |
| Goals κατά | 23% | 77% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 58.16 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 64.17 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 47.5% (19/40) | 52.5% (21/40) |
| Ημίχρονο | 5.0% (2/40) | 95.0% (38/40) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 25.0% (10/40) |
| 2-3 | 50.0% (20/40) |
| 4-6 | 25.0% (10/40) |
| 7+ | 0.0% (0/40) |
| Failed to score | 20.0% (8/40) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 58 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 62 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 86 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.45 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.05 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Palacios Helibelton | 2 |
| Torres Daniel | 2 |
| Mosquera Edwin | 1 |
| Mafla Christian | 1 |
| Palacios Luis | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 22.5% (9/40) | |
| 2 - 1 | 12.5% (5/40) | |
| 1 - 0 | 10.0% (4/40) | |
| 0 - 1 | 10.0% (4/40) | |
| 1 - 2 | 10.0% (4/40) | |
| 2 - 2 | 10.0% (4/40) | |
| 2 - 0 | 5.0% (2/40) | |
| 0 - 0 | 5.0% (2/40) | |
| 3 - 1 | 5.0% (2/40) | |
| 1 - 4 | 2.5% (1/40) | |
| 3 - 2 | 2.5% (1/40) | |
| 4 - 0 | 2.5% (1/40) | |
| 5 - 0 | 2.5% (1/40) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.5% (11/40) | |
| 3 | 22.5% (9/40) | |
| 1 | 20.0% (8/40) | |
| 4 | 17.5% (7/40) | |
| 5 | 7.5% (3/40) | |
| 0 | 5.0% (2/40) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 17.5% (7/40) | |
| 1/X | 7.5% (3/40) | |
| 1/2 | 2.5% (1/40) | |
| X/1 | 22.5% (9/40) | |
| X/X | 15.0% (6/40) | |
| X/2 | 15.0% (6/40) | |
| 2/1 | 0.0% (0/40) | |
| 2/X | 15.0% (6/40) | |
| 2/2 | 5.0% (2/40) | |
Ρόστερ
Juan Quintero
- Aμυντικός
- #2
Victor Moreno
- Aμυντικός
- #3
Helibelton Palacios
- Aμυντικός
- #13
Ivan Scarpeta
- Aμυντικός
- #15
Emanuel Olivera
- Aμυντικός
- #18
Yilmar Velasquez
- Aμυντικός
- #20
Jeison Angulo
- Aμυντικός
- #24
Kevin Balanta
- Aμυντικός
- #35
Alejandro Moralez
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 24
- Μέση Ηλικία
- 29.9
Προπονητής
- Pablo Repetto
- Ηλικία: 52