Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σαμόρα

Σαμόρα : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Αγώνες

ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 1ος Όμιλος
  1 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 6 10 3 1 2 8:7
  2 Πορτουγκέζα 6 8 2 2 2 7:8
  3 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 6 7 1 4 1 5:5
  4 UCV 6 6 1 3 2 8:8
Απερτούρα: Δεύτερος Γύρος - 2ος Όμιλος
  1 Καραμπόμπο 6 11 3 2 1 10:5
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 6 11 3 2 1 8:5
  3 Μετροπολιτάνος 6 8 2 2 2 5:7
  4 Εστουντιάντες Μέριντα 6 3 1 0 5 2:8
Απερτούρα: Πρώτη Φάση
  1 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 13 27 7 6 0 15:6
  2 Μετροπολιτάνος 13 25 7 4 2 17:10
  3 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 13 24 7 3 3 17:12
  4 UCV 13 23 7 2 4 24:20
  5 Πορτουγκέζα 13 20 5 5 3 20:12
  6 Εστουντιάντες Μέριντα 13 20 6 2 5 21:18
  7 Καραμπόμπο 13 19 4 7 2 23:14
  8 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 13 17 4 5 4 16:14
  9 Σαμόρα 13 17 4 5 4 14:14
  10 Καράκας 13 15 3 6 4 15:17
  11 Ράγιο Ζουλιάνο 13 14 4 2 7 13:23
  12 Μονάγκας 13 11 3 2 8 14:22
  13 Ανζοατέγιου ΦΚ 13 9 2 3 8 15:25
  14 Τρουχιγιάνος 13 4 0 4 9 9:26
Κλαουσούρα: Πρώτος Γύρος
  1 Μετροπολιτάνος 12 31 10 1 1 28:9
  2 Ντεπορτίβο Τάτσιρα 12 26 8 2 2 28:15
  3 Ακαντέμια Πουέρτο Καμπέγιο 12 22 6 4 2 16:9
  4 Καραμπόμπο 12 21 6 3 3 13:8
  5 Πορτουγκέζα 12 18 4 6 2 14:12
  6 Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα 12 17 5 2 5 21:16
  7 Μονάγκας 12 17 5 2 5 14:14
  8 Εστουντιάντες Μέριντα 12 16 4 4 4 13:14
  9 UCV 12 15 4 3 5 13:15
  10 Καράκας 12 14 3 5 4 13:15
  11 Τρουχιγιάνος 12 11 3 2 7 12:19
  12 Ράγιο Ζουλιάνο 12 11 3 2 7 17:27
  13 Σαμόρα 12 8 2 2 8 11:25
  14 Ανζοατέγιου ΦΚ 12 5 1 2 9 6:21

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 5 1
(10.0%)
2
(20.0%)
7
(70.0%)
9:23 3.2 0.9:2.3
Ημίχρονο 10 9 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
4:12 1.6 0.4:1.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 44% 56%
Goals κατά 46% 54%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.24 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 47.85 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 44.0% (11/25) 56.0% (14/25)
Ημίχρονο 12.0% (3/25) 88.0% (22/25)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 28.0% (7/25)
2-3 52.0% (13/25)
4-6 12.0% (3/25)
7+ 8.0% (2/25)
Failed to score 32.0% (8/25)

G/G - N/G

G/G N/G
56.0% (14/25) 44.0% (11/25)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 25 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 58 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.56 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Valladares Isai5
Celis Richard3
Gallardo Erickson2
Flores Arles2
Espinal Freddy2
Sinisterra Jose2
Bustillo Marco2
Madera Jean Paul1
Acuna Ronald1
Sequera Jose1
Valencia Juan Manuel1
Moreno Junior1
Gomez Santiago1
Torrealba Santos1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Rodriguez Brayan1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 16.0% (4/25)
2 - 1 16.0% (4/25)
0 - 0 12.0% (3/25)
1 - 0 8.0% (2/25)
2 - 0 8.0% (2/25)
0 - 1 8.0% (2/25)
4 - 1 4.0% (1/25)
1 - 3 4.0% (1/25)
1 - 2 4.0% (1/25)
2 - 5 4.0% (1/25)
6 - 1 4.0% (1/25)
0 - 3 4.0% (1/25)
0 - 2 4.0% (1/25)
3 - 2 4.0% (1/25)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 28.0% (7/25)
3 24.0% (6/25)
1 16.0% (4/25)
0 12.0% (3/25)
5 8.0% (2/25)
7 8.0% (2/25)
4 4.0% (1/25)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 24.0% (6/25)
1/X 0.0% (0/25)
1/2 0.0% (0/25)
X/1 20.0% (5/25)
X/X 16.0% (4/25)
X/2 8.0% (2/25)
2/1 0.0% (0/25)
2/X 12.0% (3/25)
2/2 20.0% (5/25)