Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γιαρούν : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2025/2026
Αγώνες
ΚΡΟΑΤΙΑ: 2η Κατηγορία 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ρούντες
|
30 | 59 | 17 | 8 | 5 | 41:25 | ||
| 2 |
Ράντνικ Σεσβέτ
|
30 | 54 | 15 | 9 | 6 | 38:22 | ||
| 3 |
Τσιμπάλια
|
30 | 51 | 15 | 6 | 9 | 44:28 | ||
| 4 |
Ντουγκοπόλζε
|
30 | 51 | 15 | 6 | 9 | 38:31 | ||
| 5 |
Μπιέλο Μπρντο
|
30 | 39 | 10 | 9 | 11 | 28:27 | ||
| 6 |
Κάρλοβατς
|
30 | 39 | 12 | 3 | 15 | 37:40 | ||
| 7 |
Ντουμπράβα
|
30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 32:43 | ||
| 8 |
Χρβάτσε
|
30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 35:42 | ||
| 9 |
Οπατίγια
|
30 | 34 | 8 | 10 | 12 | 23:33 | ||
| 10 |
Οριγιέντ Ριέκα
|
30 | 32 | 7 | 11 | 12 | 34:38 | ||
| 11 |
Γιαρούν
|
30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 32:37 | ||
| 12 |
Κροάσια Ζμιγιαβτσί
|
30 | 29 | 7 | 8 | 15 | 27:43 |
Άνοδος
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 13 | 4 (40.0%) |
1 (10.0%) |
5 (50.0%) |
12:10 | 2.2 | 1.2:1.0 | |
| Ημίχρονο | 10 | 14 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
7:5 | 1.2 | 0.7:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | |||
| Goals κατά | |||
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 40.0% (12/30) | 60.0% (18/30) |
| Ημίχρονο | 13.3% (4/30) | 86.7% (26/30) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 26.7% (8/30) |
| 2-3 | 50.0% (15/30) |
| 4-6 | 23.3% (7/30) |
| 7+ | 0.0% (0/30) |
| Failed to score | 36.7% (11/30) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 84 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 73 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.07 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.23 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 16.7% (5/30) | |
| 1 - 0 | 16.7% (5/30) | |
| 1 - 1 | 13.3% (4/30) | |
| 1 - 2 | 10.0% (3/30) | |
| 3 - 1 | 10.0% (3/30) | |
| 0 - 0 | 6.7% (2/30) | |
| 2 - 2 | 6.7% (2/30) | |
| 2 - 1 | 6.7% (2/30) | |
| 0 - 2 | 3.3% (1/30) | |
| 1 - 3 | 3.3% (1/30) | |
| 4 - 0 | 3.3% (1/30) | |
| 0 - 1 | 3.3% (1/30) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 33.3% (10/30) | |
| 4 | 23.3% (7/30) | |
| 1 | 20.0% (6/30) | |
| 3 | 16.7% (5/30) | |
| 0 | 6.7% (2/30) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (10/30) | |
| 1/X | 6.7% (2/30) | |
| 1/2 | 0.0% (0/30) | |
| X/1 | 16.7% (5/30) | |
| X/X | 16.7% (5/30) | |
| X/2 | 3.3% (1/30) | |
| 2/1 | 3.3% (1/30) | |
| 2/X | 3.3% (1/30) | |
| 2/2 | 16.7% (5/30) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 2
- Μέση Ηλικία
- 29.5