Μπελενένσες Σαντ Β'

Μπελενένσες Σαντ Β': Στατιστικά για Λίγκα 3 2020/2021

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
11/4/2021 Πραϊένσε Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 04 - 0
3/4/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Οριεντάλ Λισαβόνας0 - 00 - 0
15/3/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε0 - 10 - 1
10/3/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Ολίμπικο Μοντίγιο1 - 01 - 0
7/3/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Ιντεάλ3 - 14 - 1
28/2/2021 Εστρέλα Ντα Αμαντόρα Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 01 - 0
24/2/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄-
24/2/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄0 - 00 - 0
21/2/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Ραμπό Ντε Πέιξε1 - 11 - 3
16/2/2021 Φαμπρίλ Μπαρέιρο Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 01 - 1
24/1/2021 Φοντίνας Μπελενένσες Σαντ Β'1 - 31 - 3
17/1/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Οριεντάλ Ντράγκον0 - 20 - 2
11/1/2021 Μπελενένσες Σαντ Β' Πραϊένσε0 - 01 - 1
3/1/2021 Οριεντάλ Λισαβόνας Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 00 - 0
15/12/2020 Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 02 - 1
6/12/2020 Ιντεάλ Μπελενένσες Σαντ Β'1 - 01 - 1
29/11/2020 Μπελενένσες Σαντ Β' Εστρέλα Ντα Αμαντόρα0 - 00 - 1
15/11/2020 Μπελενένσες Σαντ Β' Φαμπρίλ Μπαρέιρο0 - 01 - 0
8/11/2020 Ραμπό Ντε Πέιξε Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 00 - 0
25/10/2020 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄ Μπελενένσες Σαντ Β'2 - 14 - 1
18/10/2020 Ολίμπικο Μοντίγιο Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 01 - 0
4/10/2020 Μπελενένσες Σαντ Β' Φοντίνας0 - 10 - 2
20/9/2020 Οριεντάλ Ντράγκον Μπελενένσες Σαντ Β'0 - 00 - 1

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Λίγκα 3 2020/2021

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Μπράγκα Β 22 55 17 4 1 61:12
  2 Μερελινένσε 22 48 15 3 4 34:13
  3 Μονταλέγκρε 22 38 10 8 4 36:24
  4 Μιραντέλα 22 35 9 8 5 24:16
  5 Μαρία Ντα Φόντε 22 32 9 5 8 30:29
  6 Βιανένσε 22 32 9 5 8 26:28
  7 Βιλαβερντένσε 22 28 7 7 8 28:30
  8 Πέδρας Σαλγκάντας 22 26 6 8 8 19:23
  9 Βιντάγκο 22 23 6 5 11 27:36
  10 Μπραγκάνκα 22 20 4 8 10 16:25
  11 Σερβέιρα 22 15 3 6 13 11:27
  12 Αγκούια Βιμιόσο 22 8 1 5 16 12:61
1ος Προκριματικός Όμιλος
  1 Μονταλέγκρε 6 10 3 1 2 6:5
  2 Φελγκιέιρας 6 9 2 3 1 6:5
  3 Μερελινένσε 6 7 2 1 3 5:5
  4 Σάο Μαρτίνιο 6 7 2 1 3 6:8
2ος Όμιλος
  1 Πέβιντεμ 18 34 9 7 2 27:16
  2 Φάφε 18 34 10 4 4 25:17
  3 Γκιμαράες Β' 18 32 8 8 2 33:14
  4 Φελγκιέιρας 18 31 8 7 3 26:17
  5 Σάο Μαρτίνιο 18 27 7 6 5 24:20
  6 Μπέρκο 18 26 7 5 6 30:27
  7 Ρίο Άβε Β' 18 25 7 4 7 23:23
  8 Τιρσένσε 18 21 6 3 9 21:29
  9 Μπρίτο 18 14 3 5 10 20:31
  10 Μοντινένσε 18 1 0 1 17 11:46
  11 Καμάτσα 0 0 0 0 0 0:0
  12 Άβες * 0 -3 0 0 0 0:0
2ος Προκριματικός Όμιλος
  1 Γκιμαράες Β' 6 13 4 1 1 13:6
  2 Φάφε 6 9 2 3 1 6:5
  3 Μαρία Ντα Φόντε 6 7 2 1 3 6:9
  4 Μιραντέλα 6 4 1 1 4 5:10
3ος Όμιλος
  1 Τροφένσε 18 36 10 6 2 17:6
  2 Λέσα 18 34 10 4 4 26:18
  3 Γκόντομαρ 18 34 10 4 4 26:13
  4 Μαρίτιμο Β 18 30 9 3 6 29:15
  5 Αμαράντε 18 24 7 3 8 15:17
  6 Σαλγκέιρος 18 22 6 4 8 19:18
  7 Παρέντες 18 20 5 5 8 9:15
  8 Βίλα Ρεάλ 18 19 5 4 9 16:25
  9 Πεντράς Ρούμπρας 18 17 5 2 11 12:27
  10 Κοϊμπρόες 18 15 4 3 11 14:29
  11 Ουνιάο Μαδέιρα 0 0 0 0 0 0:0
  12 Κάμαρα Ντε Λόμπος 0 0 0 0 0 0:0
3ος Προκριματικός Όμιλος
  1 Σάο Ζοάο Βερ 6 10 2 4 0 4:2
  2 Λέσα 6 9 2 3 1 6:4
  3 Σανχοανένσε 6 7 2 1 3 4:6
  4 Γκόντομαρ 6 5 1 2 3 4:6
4ος Όμιλος
  1 Ανάντια 22 44 13 5 4 39:15
  2 Κανέλας 2010 22 41 12 5 5 28:13
  3 Λουζιτάνια Λουρόσα 22 39 11 6 5 38:26
  4 Σάο Ζοάο Βερ 22 38 10 8 4 30:14
  5 Σανχοανένσε 22 36 8 12 2 26:13
  6 Κάστρο Νταϊρέ 22 35 10 5 7 23:24
  7 Βαλαντάρες Γκαΐα 22 33 10 3 9 36:27
  8 Εσπίνχο 22 31 9 4 9 33:22
  9 Μπέιρα Μαρ 22 31 9 4 9 30:23
  10 Αγουέντα 22 17 4 5 13 17:28
  11 Λουζιτάνο Βιλντεμοΐνιος 22 16 4 4 14 17:34
  12 Βίλα Κορτέζ 22 4 1 1 20 8:86
4ος Προκριματικός Όμιλος
  1 Κανέλας 2010 6 11 3 2 1 10:7
  2 Λουζιτάνια Λουρόσα 6 10 2 4 0 5:2
  3 Μαρίτιμο Β 6 6 2 0 4 7:10
  4 Αμαράντε 6 5 1 2 3 4:7
5ος Όμιλος
  1 Λεϊρία 21 50 15 5 1 36:10
  2 Ολιβέιρα Οσπιτάλ 21 37 10 7 4 25:19
  3 Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο 21 35 9 8 4 24:14
  4 Κοντεϊξά 21 32 8 8 5 21:18
  5 Μαρινένσε 21 31 9 4 8 26:21
  6 Ολέιρος 21 29 7 8 6 31:27
  7 Βιτόρια Σερνάσε 21 24 6 6 9 32:29
  8 Σερτανένσε 21 24 5 9 7 24:24
  9 Καραπινεϊρένσε 21 22 5 7 9 23:28
  10 Αλκένς 21 18 3 9 9 14:34
  11 Μορτάγκουα 21 17 2 11 8 20:26
  12 Γκραπ * 11 0 0 2 9 5:31
5ος Προκριματικός Όμιλος
  1 Ολιβέιρα Οσπιτάλ 6 8 1 5 0 7:6
  2 Κάλντας 6 8 2 2 2 7:7
  3 Σπορτίβο Ντε Λούρες 6 7 1 4 1 4:4
  4 Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο 6 6 1 3 2 7:8
6ος Όμιλος
  1 Τορένσε 20 48 15 3 2 37:10
  2 Αλβέρκα 20 47 15 2 3 38:10
  3 Σάνταρεμ 20 33 9 6 5 32:24
  4 Κάλντας 20 30 9 3 8 25:25
  5 Σπορτίβο Ντε Λούρες 20 29 8 5 7 19:20
  6 Σιντρένσε 20 27 9 0 11 28:32
  7 Σακαβενένσε 20 23 5 8 7 20:23
  8 Πέρο Πινέιρο 20 21 5 6 9 10:17
  9 1 Ντε Ντεζέμπρο 20 21 5 6 9 17:26
  10 Ουνιάο Αλμεϊρίμ 20 15 4 3 13 15:30
  11 Λουρινχανένσε 20 12 2 6 12 19:43
  12 Φατίμα * 0 -3 0 0 0 0:0
6ος Προκριματικός Όμιλος
  1 Αλβέρκα 6 12 3 3 0 12:4
  2 Σάνταρεμ 6 9 2 3 1 8:6
  3 Μαρινένσε 6 5 1 2 3 4:12
  4 Κοντεϊξά 6 5 1 2 3 7:9
7ος Όμιλος
  1 Εστρέλα Ντα Αμαντόρα 22 53 16 5 1 34:12
  2 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄ 22 49 14 7 1 33:7
  3 Οριεντάλ Ντράγκον 22 37 11 4 7 30:20
  4 Πραϊένσε 22 32 8 8 6 25:23
  5 Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε 22 32 9 5 8 32:23
  6 Φοντίνας 22 32 9 5 8 30:26
  7 Ραμπό Ντε Πέιξε 22 27 7 6 9 17:25
  8 Ιντεάλ 22 23 5 8 9 26:34
  9 Μπελενένσες Σαντ Β' 22 22 5 7 10 16:26
  10 Φαμπρίλ Μπαρέιρο 22 21 5 6 11 19:31
  11 Οριεντάλ Λισαβόνας 22 16 3 7 12 16:27
  12 Ολίμπικο Μοντίγιο 22 16 4 4 14 19:43
7ος Προκριματικός Όμιλος
  1 Οριεντάλ Ντράγκον 6 11 3 2 1 7:4
  2 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄ 6 11 3 2 1 10:7
  3 Λουλετάνο 6 6 2 0 4 7:8
  4 Μονκαραπατσένσε 6 5 1 2 3 4:9
8ος Όμιλος
  1 Σετούμπαλ 20 50 15 5 0 49:20
  2 Αμόρα 20 44 13 5 2 34:13
  3 Ολανένσε 20 35 10 5 5 27:17
  4 Λουλετάνο 20 34 8 10 2 30:18
  5 Μονκαραπατσένσε 20 25 6 7 7 22:21
  6 Πινχαλνοβένσε 20 25 7 4 9 26:30
  7 Γιουβεντούντε Εβόρα 20 24 6 6 8 27:36
  8 Εσπεράνσα Ντε Λάγκος 20 23 6 5 9 25:26
  9 Λουσιτάνο Εβόρα 20 23 6 5 9 19:23
  10 Αλχουστρελένσε 20 14 4 2 14 12:41
  11 Μούρα Ατλέτικο Κλουμπ 20 4 0 4 16 17:43
8ος Προκριματικός Όμιλος
  1 Αμόρα 6 12 3 3 0 11:6
  2 Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε 6 8 2 2 2 6:7
  3 Ολανένσε 6 7 2 1 3 2:4
  4 Πραϊένσε 6 5 1 2 3 4:6
Πλει-Οφ: Όμιλος Βορρά
  1 Τροφένσε 6 11 3 2 1 9:3
  2 Ανάντια 6 10 3 1 2 8:7
  3 Πέβιντεμ 6 9 3 0 3 5:7
  4 Μπράγκα Β 6 4 1 1 4 6:11
Πλει-Οφ: Όμιλος Νότου
  1 Εστρέλα Ντα Αμαντόρα 6 11 3 2 1 9:4
  2 Τορένσε 6 11 3 2 1 6:5
  3 Σετούμπαλ 6 7 2 1 3 7:9
  4 Λεϊρία 6 4 1 1 4 5:9

Promotion

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 10 2
(20.0%)
4
(40.0%)
4
(40.0%)
7:11 1.8 0.7:1.1
Ημίχρονο 10 13 2
(20.0%)
7
(70.0%)
1
(10.0%)
5:3 0.8 0.5:0.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ44% 56%
Goals κατά27% 73%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 51.44 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 66.73 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 26.1% (6/23) 73.9% (17/23)