Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ελ Νασιονάλ

Ελ Νασιονάλ : Στατιστικά για Πριμέρα Β 2026

Αγώνες

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Πριμέρα Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Πριμέρα Β
  1 Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 22 39 10 9 3 28:16
  2 Ατλέτικο ΦΚ 22 38 9 11 2 25:14
  3 9 Ντε Οκτούμπρε 22 37 9 10 3 22:14
  4 Κουένκα Τζούνιορς 22 34 9 7 6 20:23
  5 Βινοτίντο Ντελ Εκουαντόρ 22 31 8 7 7 25:17
  6 Σαν Αντόνιο ΦΚ 22 31 7 10 5 24:21
  7 Γκουαλασέο SC 22 29 7 8 7 19:16
  8 SD Σάντο Ντομίνγκο 22 28 6 10 6 17:16
  9 LDU Πορτοβιέγο 22 27 7 6 9 17:22
  10 Κουμπάγια 22 26 5 11 6 22:22
  11 22 Ντε Χούλιο 22 15 4 3 15 10:31
  12 Ελ Νασιονάλ 22 12 2 6 14 15:32
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Γκουαλασέο SC 29 46 12 10 7 32:19
  2 SD Σάντο Ντομίνγκο 29 41 10 11 8 28:21
  3 LDU Πορτοβιέγο 29 40 10 10 9 27:28
  4 Κουμπάγια 29 34 7 13 9 34:30
  5 Ελ Νασιονάλ 29 18 4 6 19 25:46
  6 22 Ντε Χούλιο 29 16 4 4 21 17:58
Γκρουπ Ανόδου
  1 Ατλέτικο ΦΚ 29 52 13 13 3 36:19
  2 Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς 29 50 13 11 5 36:23
  3 Βινοτίντο Ντελ Εκουαντόρ 29 48 13 9 7 37:22
  4 9 Ντε Οκτούμπρε 29 45 11 12 6 31:21
  5 Κουένκα Τζούνιορς 29 39 10 9 10 23:32
  6 Σαν Αντόνιο ΦΚ 29 33 7 12 10 27:34

Άνοδος

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 10 3
(30.0%)
1
(10.0%)
6
(60.0%)
12:16 2.8 1.2:1.6
Ημίχρονο 10 8 2
(20.0%)
2
(20.0%)
6
(60.0%)
4:8 1.2 0.4:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 48.3% (14/29) 51.7% (15/29)
Ημίχρονο 13.8% (4/29) 86.2% (25/29)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 31.0% (9/29)
2-3 51.7% (15/29)
4-6 13.8% (4/29)
7+ 3.4% (1/29)
Failed to score 44.8% (13/29)

G/G - N/G

G/G N/G
48.3% (14/29) 51.7% (15/29)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 25 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 104 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 57 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.86 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.59 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 13.8% (4/29)
0 - 1 13.8% (4/29)
1 - 0 10.3% (3/29)
3 - 0 10.3% (3/29)
2 - 1 10.3% (3/29)
0 - 0 6.9% (2/29)
1 - 2 6.9% (2/29)
2 - 5 3.4% (1/29)
3 - 2 3.4% (1/29)
0 - 3 3.4% (1/29)
0 - 2 3.4% (1/29)
1 - 3 3.4% (1/29)
4 - 1 3.4% (1/29)
3 - 1 3.4% (1/29)
2 - 0 3.4% (1/29)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 31.0% (9/29)
1 24.1% (7/29)
2 20.7% (6/29)
5 6.9% (2/29)
4 6.9% (2/29)
0 6.9% (2/29)
7 3.4% (1/29)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 34.5% (10/29)
1/X 3.4% (1/29)
1/2 0.0% (0/29)
X/1 10.3% (3/29)
X/X 10.3% (3/29)
X/2 6.9% (2/29)
2/1 0.0% (0/29)
2/X 6.9% (2/29)
2/2 27.6% (8/29)