Καράχας U20

Καράχας U20: Στατιστικά για Σάο Πάολο Κύπελλο Νέων 2019/2020

Ιστορικό Αγώνων

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σάο Πάολο Κύπελλο Νέων: Φάση Ομίλων 2019/2020

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Λοντρίνα U20 3 6 2 0 1 7:4
  2 Πόντε Πρέτα U20 3 4 1 1 1 7:4
  3 ΕΚ Σάο Χοσέ U20 3 4 1 1 1 6:6
  4 Οσβάλντο Κρουζ U20 3 3 1 0 2 4:10
  5 Τζόινβιλ U20 3 9 3 0 0 9:5
  6 Μιρασόλ U20 3 6 2 0 1 9:4
  7 Νόβα Ιγκουάτσου U20 3 3 1 0 2 6:5
  8 Λινάρες U20 3 0 0 0 3 3:13
  9 Κορίνθιανς U20 3 7 2 1 0 6:2
  10 Φρανκάνα U20 3 4 1 1 1 4:4
  11 Φλουμινένσε Πι U20 3 4 1 1 1 4:5
  12 Ρετρό ΦΚ U20 3 1 0 1 2 2:5
  13 Ζουβεντούδε U20 3 9 3 0 0 6:3
  14 Κουιάμπα U20 3 6 2 0 1 8:6
  15 Περιλίμα U20 3 1 0 1 2 5:7
  16 Κομερσιάλ U20 3 1 0 1 2 5:8
  17 Τούπι U20 3 7 2 1 0 7:4
  18 Μπαΐα U20 3 4 1 1 1 4:4
  19 XV Ντε Πιρασικάμπα U20 3 3 1 0 2 4:5
  20 Πριμαβέρα SP U20 3 3 1 0 2 4:6
  21 Ατλέτικο Παραναένσε U20 3 9 3 0 0 11:3
  22 Γκάμα U20 3 4 1 1 1 6:5
  23 Παουλίστα U20 3 2 0 2 1 2:6
  24 Ρίο Κλάρο U20 3 1 0 1 2 4:9
  25 Φλουμινένσε U20 3 9 3 0 0 8:0
  26 Ιτουάνο U20 3 6 2 0 1 3:1
  27 Βιλχενένσε U20 3 1 0 1 2 1:4
  28 Σόκορο U20 3 1 0 1 2 1:8
  29 Ταμποάο Ντα Σέρα U20 3 7 2 1 0 6:0
  30 CRB U20 3 7 2 1 0 3:0
  31 Βίλα Νόβα U20 3 3 1 0 2 2:6
  32 Ίντερ Ντε Λιμέιρα U20 3 0 0 0 3 1:6
  33 Φεροβιάρια U20 3 9 3 0 0 9:1
  34 Παλμέιρας U20 3 6 2 0 1 5:2
  35 Ουνιάο Ροντονόπολις U20 3 3 1 0 2 4:8
  36 Πετρολίνα U20 3 0 0 0 3 0:7
  37 Σερταοζίνιο U20 3 5 1 2 0 3:2
  38 Γκοϊάς U20 3 4 1 1 1 4:3
  39 Ατλέτικο Πεναπολένσε U20 3 4 1 1 1 5:6
  40 Κονφτιάντσα U20 3 3 1 0 2 3:4
  41 Βάσκο Ντα Γκάμα U20 3 7 2 1 0 9:2
  42 Ιταπιρένσε U20 3 6 2 0 1 5:4
  43 Τζακουιπένσε U20 3 4 1 1 1 10:6
  44 Καράχας U20 3 0 0 0 3 3:15
  45 Σάντος U20 3 9 3 0 0 13:2
  46 Τιμόν U20 3 6 2 0 1 6:4
  47 Μαρίλια Ατλέτικο U20 3 3 1 0 2 4:5
  48 Ολίμπικο SE U20 3 0 0 0 3 2:14
  49 Ναούτικο Ρεσίφε U20 3 7 2 1 0 4:2
  50 Κρισιούμα U20 3 7 2 1 0 4:2
  51 Τζαγκουαριούνα U20 3 1 0 1 2 4:6
  52 Σάντο Άντρε U20 3 1 0 1 2 2:4
  53 Γκρέμιο U20 3 7 2 1 0 7:1
  54 Ρεάλ Μπραζίλια U20 3 6 2 0 1 7:4
  55 Ατλέτικο Γιουβέντους U20 3 4 1 1 1 3:3
  56 Ουνιάο Μόγκι U20 3 0 0 0 3 1:10
  57 Σαπεκοένσε U20 3 7 2 1 0 10:2
  58 Ουνιάο ABC U20 3 6 2 0 1 7:8
  59 Σάο Ραιμούντο U20 3 4 1 1 1 5:4
  60 Ουνιάο Σουζάνο U20 3 0 0 0 3 2:10
  61 Ατλέτικο Μινέιρο U20 3 6 2 0 1 7:2
  62 Ρίβερ Ατλ. Κλούμπε U20 3 6 2 0 1 7:3
  63 Ταουμπάτε U20 3 6 2 0 1 6:2
  64 Κάπιταλ Το U20 3 0 0 0 3 1:14
  65 Σάο Μπερνάρντο U20 3 7 2 1 0 9:4
  66 ABC U20 3 4 1 1 1 6:4
  67 Ρεσέντε U20 3 3 1 0 2 5:5
  68 Μαντικέρια U20 3 3 1 0 2 2:9
  69 Άγκουα Σάντα U20 3 7 2 1 0 6:1
  70 Τρεμ U20 3 5 1 2 0 5:2
  71 Βιτόρια Ντα Κονκουίστα U20 3 4 1 1 1 4:3
  72 Φλαμέγνκο U20 3 0 0 0 3 0:9
  73 Αβάι U20 3 7 2 1 0 9:6
  74 Ατλέτικο Σεαρένσε U20 3 6 2 0 1 9:4
  75 Μάουα U20 3 4 1 1 1 4:5
  76 Νόβα Αντραντίνα U20 3 0 0 0 3 3:10
  77 Κρουζέιρο U20 3 9 3 0 0 7:1
  78 Οέστε U20 3 6 2 0 1 11:3
  79 Σεργκίπε U20 3 3 1 0 2 3:11
  80 Τριντάντε U20 3 0 0 0 3 2:8
  81 Ντεσπορτίβα Παραένσε U20 3 6 2 0 1 4:3
  82 Σπορτ Ρεσίφε U20 3 5 1 2 0 2:1
  83 Αουντάξ Σάο Πάουλο U20 3 4 1 1 1 5:5
  84 Μότο Κλαμπ ΜΑ U20 3 1 0 1 2 5:7
  85 Σάο Πάουλο U20 3 5 1 2 0 10:2
  86 Οπεράριο Φεροβιάριο U20 3 5 1 2 0 5:3
  87 EC Σάο Μπερνάρντο U20 3 5 1 2 0 5:4
  88 Παλμέραι Ντε Γκοϊάνια U20 3 0 0 0 3 3:14
  89 Μποταφόγκο SP U20 3 7 2 1 0 5:0
  90 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε U20 3 5 1 2 0 5:1
  91 Ασισένσε U20 3 3 1 0 2 5:7
  92 Ντιμενσάο Σάουντε U20 3 1 0 1 2 1:8
  93 Σάντα Κρουζ U20 3 9 3 0 0 9:2
  94 Φλαμένγκο SP U20 3 6 2 0 1 9:2
  95 Αμέρικα RJ U20 3 3 1 0 2 3:8
  96 Γκουαρούλχος U20 3 0 0 0 3 0:9
  97 Σεάρα U20 3 7 2 1 0 6:4
  98 Σάο Καετάνο U20 3 6 2 0 1 5:3
  99 Νασιονάλ SP U20 3 4 1 1 1 6:7
  100 Κάναα U20 3 0 0 0 3 3:6
  101 Σάο Μπέντο U20 3 7 2 1 0 4:1
  102 Κοριτίμπα U20 3 6 2 0 1 3:2
  103 CSA U20 3 2 0 2 1 2:4
  104 Πορτουγκέσα U20 3 1 0 1 2 3:5
  105 Νοβοριζοντίνο U20 3 7 2 1 0 12:5
  106 Μποταφόγκο U20 3 7 2 1 0 5:1
  107 Νοροέστε U20 3 3 1 0 2 5:7
  108 Βισάο Σελέστε U20 3 0 0 0 3 5:14
  109 Βιτόρια Μπαΐα U20 3 7 2 1 0 6:2
  110 Σέρα U20 3 4 1 1 1 4:5
  111 XV ντε Ζαού U20 3 3 1 0 2 2:4
  112 Γκουαράνι Καμπίνας U20 3 2 0 2 1 2:3
  113 Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ U20 3 6 2 0 1 7:3
  114 Παράνα Κλούμπε U20 3 4 1 1 1 5:4
  115 Βέλο Κλούμπε U20 3 4 1 1 1 5:5
  116 Νασιονάλ ΑΜ U20 3 3 1 0 2 5:10
  117 Ιντερνασιονάλ U20 3 7 2 1 0 6:0
  118 Καπιβαριάνο U20 3 7 2 1 0 4:1
  119 Λινένσε U20 3 3 1 0 2 4:5
  120 Κονφιάνσα U20 3 0 0 0 3 1:9
  121 Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20 3 6 2 0 1 4:1
  122 Βόλτα Ρεντόντα U20 3 6 2 0 1 4:3
  123 Αμέρικα MG U20 3 3 1 0 2 3:2
  124 Γκάλβεζ U20 3 3 1 0 2 1:6
  125 Βοτουπορανγκουένσε U20 3 9 3 0 0 10:1
  126 Τανάμπι U20 3 6 2 0 1 5:7
  127 Φορταλέζα U20 3 3 1 0 2 2:4
  128 Μπραζίλ Ντε Πελότας U20 3 0 0 0 3 0:5
1ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Λοντρίνα U20 3 6 2 0 1 7:4
  2 Πόντε Πρέτα U20 3 4 1 1 1 7:4
  3 ΕΚ Σάο Χοσέ U20 3 4 1 1 1 6:6
  4 Οσβάλντο Κρουζ U20 3 3 1 0 2 4:10
2ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Σάντος U20 3 9 3 0 0 13:2
  2 Τιμόν U20 3 6 2 0 1 6:4
  3 Μαρίλια Ατλέτικο U20 3 3 1 0 2 4:5
  4 Ολίμπικο SE U20 3 0 0 0 3 2:14
3ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Μποταφόγκο SP U20 3 7 2 1 0 5:0
  2 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε U20 3 5 1 2 0 5:1
  3 Ασισένσε U20 3 3 1 0 2 5:7
  4 Ντιμενσάο Σάουντε U20 3 1 0 1 2 1:8
4ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Νοβοριζοντίνο U20 3 7 2 1 0 12:5
  2 Μποταφόγκο U20 3 7 2 1 0 5:1
  3 Νοροέστε U20 3 3 1 0 2 5:7
  4 Βισάο Σελέστε U20 3 0 0 0 3 5:14
5ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Βιτόρια Μπαΐα U20 3 7 2 1 0 6:2
  2 Σέρα U20 3 4 1 1 1 4:5
  3 XV ντε Ζαού U20 3 3 1 0 2 2:4
  4 Γκουαράνι Καμπίνας U20 3 2 0 2 1 2:3
6ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ U20 3 6 2 0 1 7:3
  2 Παράνα Κλούμπε U20 3 4 1 1 1 5:4
  3 Βέλο Κλούμπε U20 3 4 1 1 1 5:5
  4 Νασιονάλ ΑΜ U20 3 3 1 0 2 5:10
7ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ιντερνασιονάλ U20 3 7 2 1 0 6:0
  2 Καπιβαριάνο U20 3 7 2 1 0 4:1
  3 Λινένσε U20 3 3 1 0 2 4:5
  4 Κονφιάνσα U20 3 0 0 0 3 1:9
8ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ντεσπορτίβο Μπραζίλ U20 3 6 2 0 1 4:1
  2 Βόλτα Ρεντόντα U20 3 6 2 0 1 4:3
  3 Αμέρικα MG U20 3 3 1 0 2 3:2
  4 Γκάλβεζ U20 3 3 1 0 2 1:6
9ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Βοτουπορανγκουένσε U20 3 9 3 0 0 10:1
  2 Τανάμπι U20 3 6 2 0 1 5:7
  3 Φορταλέζα U20 3 3 1 0 2 2:4
  4 Μπραζίλ Ντε Πελότας U20 3 0 0 0 3 0:5
10ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Τζόινβιλ U20 3 9 3 0 0 9:5
  2 Μιρασόλ U20 3 6 2 0 1 9:4
  3 Νόβα Ιγκουάτσου U20 3 3 1 0 2 6:5
  4 Λινάρες U20 3 0 0 0 3 3:13
11ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Κορίνθιανς U20 3 7 2 1 0 6:2
  2 Φρανκάνα U20 3 4 1 1 1 4:4
  3 Φλουμινένσε Πι U20 3 4 1 1 1 4:5
  4 Ρετρό ΦΚ U20 3 1 0 1 2 2:5
12ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ζουβεντούδε U20 3 9 3 0 0 6:3
  2 Κουιάμπα U20 3 6 2 0 1 8:6
  3 Περιλίμα U20 3 1 0 1 2 5:7
  4 Κομερσιάλ U20 3 1 0 1 2 5:8
13ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Τούπι U20 3 7 2 1 0 7:4
  2 Μπαΐα U20 3 4 1 1 1 4:4
  3 XV Ντε Πιρασικάμπα U20 3 3 1 0 2 4:5
  4 Πριμαβέρα SP U20 3 3 1 0 2 4:6
14ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ατλέτικο Παραναένσε U20 3 9 3 0 0 11:3
  2 Γκάμα U20 3 4 1 1 1 6:5
  3 Παουλίστα U20 3 2 0 2 1 2:6
  4 Ρίο Κλάρο U20 3 1 0 1 2 4:9
15ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Φλουμινένσε U20 3 9 3 0 0 8:0
  2 Ιτουάνο U20 3 6 2 0 1 3:1
  3 Βιλχενένσε U20 3 1 0 1 2 1:4
  4 Σόκορο U20 3 1 0 1 2 1:8
16ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ταμποάο Ντα Σέρα U20 3 7 2 1 0 6:0
  2 CRB U20 3 7 2 1 0 3:0
  3 Βίλα Νόβα U20 3 3 1 0 2 2:6
  4 Ίντερ Ντε Λιμέιρα U20 3 0 0 0 3 1:6
17ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Φεροβιάρια U20 3 9 3 0 0 9:1
  2 Παλμέιρας U20 3 6 2 0 1 5:2
  3 Ουνιάο Ροντονόπολις U20 3 3 1 0 2 4:8
  4 Πετρολίνα U20 3 0 0 0 3 0:7
18ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Σερταοζίνιο U20 3 5 1 2 0 3:2
  2 Γκοϊάς U20 3 4 1 1 1 4:3
  3 Ατλέτικο Πεναπολένσε U20 3 4 1 1 1 5:6
  4 Κονφτιάντσα U20 3 3 1 0 2 3:4
19ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Βάσκο Ντα Γκάμα U20 3 7 2 1 0 9:2
  2 Ιταπιρένσε U20 3 6 2 0 1 5:4
  3 Τζακουιπένσε U20 3 4 1 1 1 10:6
  4 Καράχας U20 3 0 0 0 3 3:15
20ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ναούτικο Ρεσίφε U20 3 7 2 1 0 4:2
  2 Κρισιούμα U20 3 7 2 1 0 4:2
  3 Τζαγκουαριούνα U20 3 1 0 1 2 4:6
  4 Σάντο Άντρε U20 3 1 0 1 2 2:4
21ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Γκρέμιο U20 3 7 2 1 0 7:1
  2 Ρεάλ Μπραζίλια U20 3 6 2 0 1 7:4
  3 Ατλέτικο Γιουβέντους U20 3 4 1 1 1 3:3
  4 Ουνιάο Μόγκι U20 3 0 0 0 3 1:10
22ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Σαπεκοένσε U20 3 7 2 1 0 10:2
  2 Ουνιάο ABC U20 3 6 2 0 1 7:8
  3 Σάο Ραιμούντο U20 3 4 1 1 1 5:4
  4 Ουνιάο Σουζάνο U20 3 0 0 0 3 2:10
23ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ατλέτικο Μινέιρο U20 3 6 2 0 1 7:2
  2 Ρίβερ Ατλ. Κλούμπε U20 3 6 2 0 1 7:3
  3 Ταουμπάτε U20 3 6 2 0 1 6:2
  4 Κάπιταλ Το U20 3 0 0 0 3 1:14
24ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Σάο Μπερνάρντο U20 3 7 2 1 0 9:4
  2 ABC U20 3 4 1 1 1 6:4
  3 Ρεσέντε U20 3 3 1 0 2 5:5
  4 Μαντικέρια U20 3 3 1 0 2 2:9
25ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Άγκουα Σάντα U20 3 7 2 1 0 6:1
  2 Τρεμ U20 3 5 1 2 0 5:2
  3 Βιτόρια Ντα Κονκουίστα U20 3 4 1 1 1 4:3
  4 Φλαμέγνκο U20 3 0 0 0 3 0:9
26ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Αβάι U20 3 7 2 1 0 9:6
  2 Ατλέτικο Σεαρένσε U20 3 6 2 0 1 9:4
  3 Μάουα U20 3 4 1 1 1 4:5
  4 Νόβα Αντραντίνα U20 3 0 0 0 3 3:10
27ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Κρουζέιρο U20 3 9 3 0 0 7:1
  2 Οέστε U20 3 6 2 0 1 11:3
  3 Σεργκίπε U20 3 3 1 0 2 3:11
  4 Τριντάντε U20 3 0 0 0 3 2:8
28ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Ντεσπορτίβα Παραένσε U20 3 6 2 0 1 4:3
  2 Σπορτ Ρεσίφε U20 3 5 1 2 0 2:1
  3 Αουντάξ Σάο Πάουλο U20 3 4 1 1 1 5:5
  4 Μότο Κλαμπ ΜΑ U20 3 1 0 1 2 5:7
29ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Σάο Πάουλο U20 3 5 1 2 0 10:2
  2 Οπεράριο Φεροβιάριο U20 3 5 1 2 0 5:3
  3 EC Σάο Μπερνάρντο U20 3 5 1 2 0 5:4
  4 Παλμέραι Ντε Γκοϊάνια U20 3 0 0 0 3 3:14
30ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Σάντα Κρουζ U20 3 9 3 0 0 9:2
  2 Φλαμένγκο SP U20 3 6 2 0 1 9:2
  3 Αμέρικα RJ U20 3 3 1 0 2 3:8
  4 Γκουαρούλχος U20 3 0 0 0 3 0:9
31ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Σεάρα U20 3 7 2 1 0 6:4
  2 Σάο Καετάνο U20 3 6 2 0 1 5:3
  3 Νασιονάλ SP U20 3 4 1 1 1 6:7
  4 Κάναα U20 3 0 0 0 3 3:6
32ο ΓΚΡΟΥΠ
  1 Σάο Μπέντο U20 3 7 2 1 0 4:1
  2 Κοριτίμπα U20 3 6 2 0 1 3:2
  3 CSA U20 3 2 0 2 1 2:4
  4 Πορτουγκέσα U20 3 1 0 1 2 3:5

Next round

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 3 0 0
(0.0%)
0
(0.0%)
3
(100.0%)
3:15 6.0 1.0:5.0
HHH
Ημίχρονο 3 3 0
(0.0%)
3
(100.0%)
0
(0.0%)
0:0 0.0 0.0:0.0
III

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ0% 100%
Goals κατά0% 100%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 80 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 70.07 λεπ.

Over - Under