Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Λίβερπουλ U18

Λίβερπουλ U18 : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ U18 2025/2026

Αγώνες

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ U18 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Τσέλσι U18 28 67 21 4 3 88:24
  2 Μάντσεστερ Σίτι U18 26 60 19 3 4 96:39
  3 Μάντσεστερ Γιουν. U18 26 56 18 2 6 65:24
  4 Τότεναμ U18 28 54 16 6 6 70:36
  5 Άστον Βίλα U18 28 52 16 4 8 81:55
  6 Μπράιτον U18 28 49 14 7 7 63:41
  7 Νιούκαστλ U18 26 49 16 1 9 55:44
  8 Γουέστ Μπρομ U18 28 46 14 4 10 68:50
  9 Κρίσταλ Πάλας U18 27 45 14 3 10 72:50
  10 Έβερτον U18 26 42 13 3 10 54:45
  11 Νότιγχαμ Φόρεστ U18 26 42 13 3 10 50:47
  12 Σαουθάμπτον U18 28 42 13 3 12 65:61
  13 Γουέστ Χαμ U18 28 41 13 2 13 62:59
  14 Μίντλεσμπρο U18 26 39 12 3 11 45:45
  15 Σάντερλαντ U18 26 39 11 6 9 56:44
  16 Λέστερ U18 28 36 10 6 12 46:53
  17 Λίβερπουλ U18 26 35 11 2 13 70:70
  18 Μπλάκμπερν U18 26 33 9 6 11 51:68
  19 Φούλαμ U18 28 33 9 6 13 48:65
  20 Άρσεναλ U18 27 32 9 5 13 44:55
  21 Ντέρμπι U18 26 32 10 2 14 44:67
  22 Μπέρνλι U18 26 30 9 3 14 49:68
  23 Λιντς U18 26 29 8 5 13 47:68
  24 Ρέντινγκ U18 28 27 6 9 13 38:65
  25 Νόριτς U18 28 26 6 8 14 47:67
  26 Μπέρμιγχαμ U18 28 21 6 3 19 29:88
  27 Ίπσουιτς U18 28 20 6 2 20 41:93
  28 Γουλβς U18 26 20 5 5 16 29:55
  29 Στόουκ U18 26 17 5 2 19 42:69

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 10 3
(30.0%)
1
(10.0%)
6
(60.0%)
20:23 4.3 2.0:2.3
Ημίχρονο 10 8 2
(20.0%)
2
(20.0%)
6
(60.0%)
5:12 1.7 0.5:1.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 33% 67%
Goals κατά 43% 57%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.2 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.73 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 84.6% (22/26) 15.4% (4/26)
Ημίχρονο 34.6% (9/26) 65.4% (17/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 11.5% (3/26)
2-3 19.2% (5/26)
4-6 26.9% (7/26)
7+ 42.3% (11/26)
Failed to score 11.5% (3/26)

G/G - N/G

G/G N/G
76.9% (20/26) 23.1% (6/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 70 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 70 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 33 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 2.69 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 2.69 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Sonni-Lambie Joshua16
Bradshaw Joe10
Forrester La'more10
Abe Joshua8
Inglethorpe Finn4
O'connor Ollie3
Joseph Vincent3
Yeguo Aj2
Clarke Lucas2
Upton Joe2
Esdaille Dj1
Lonmeni Scofield1
Murray-Holme Haydn1
Owen Harvey1
Ayman Alvin1
Martin Tyler1
Eden Luca1
Kobe Cisse Prince1
Conde Lenix1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Ayman Alvin1
Kobe Cisse Prince1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
4 - 3 7.7% (2/26)
3 - 4 7.7% (2/26)
0 - 3 7.7% (2/26)
0 - 1 7.7% (2/26)
4 - 2 7.7% (2/26)
1 - 2 3.8% (1/26)
4 - 1 3.8% (1/26)
1 - 0 3.8% (1/26)
1 - 1 3.8% (1/26)
6 - 1 3.8% (1/26)
2 - 1 3.8% (1/26)
7 - 1 3.8% (1/26)
0 - 7 3.8% (1/26)
3 - 6 3.8% (1/26)
3 - 5 3.8% (1/26)
1 - 3 3.8% (1/26)
3 - 3 3.8% (1/26)
2 - 3 3.8% (1/26)
3 - 8 3.8% (1/26)
1 - 6 3.8% (1/26)
1 - 5 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
7 26.9% (7/26)
3 15.4% (4/26)
6 15.4% (4/26)
1 11.5% (3/26)
5 7.7% (2/26)
8 7.7% (2/26)
2 3.8% (1/26)
9 3.8% (1/26)
4 3.8% (1/26)
11 3.8% (1/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 19.2% (5/26)
1/X 3.8% (1/26)
1/2 3.8% (1/26)
X/1 7.7% (2/26)
X/X 0.0% (0/26)
X/2 30.8% (8/26)
2/1 7.7% (2/26)
2/X 3.8% (1/26)
2/2 23.1% (6/26)