Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Στόουκ U18

Στόουκ U18 : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ U18 2025/2026

Αγώνες

ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ U18 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Τσέλσι U18 28 67 21 4 3 88:24
  2 Μάντσεστερ Σίτι U18 26 60 19 3 4 96:39
  3 Μάντσεστερ Γιουν. U18 26 56 18 2 6 65:24
  4 Τότεναμ U18 28 54 16 6 6 70:36
  5 Άστον Βίλα U18 28 52 16 4 8 81:55
  6 Μπράιτον U18 28 49 14 7 7 63:41
  7 Νιούκαστλ U18 26 49 16 1 9 55:44
  8 Γουέστ Μπρομ U18 28 46 14 4 10 68:50
  9 Κρίσταλ Πάλας U18 27 45 14 3 10 72:50
  10 Έβερτον U18 26 42 13 3 10 54:45
  11 Νότιγχαμ Φόρεστ U18 26 42 13 3 10 50:47
  12 Σαουθάμπτον U18 28 42 13 3 12 65:61
  13 Γουέστ Χαμ U18 28 41 13 2 13 62:59
  14 Μίντλεσμπρο U18 26 39 12 3 11 45:45
  15 Σάντερλαντ U18 26 39 11 6 9 56:44
  16 Λέστερ U18 28 36 10 6 12 46:53
  17 Λίβερπουλ U18 26 35 11 2 13 70:70
  18 Μπλάκμπερν U18 26 33 9 6 11 51:68
  19 Φούλαμ U18 28 33 9 6 13 48:65
  20 Άρσεναλ U18 27 32 9 5 13 44:55
  21 Ντέρμπι U18 26 32 10 2 14 44:67
  22 Μπέρνλι U18 26 30 9 3 14 49:68
  23 Λιντς U18 26 29 8 5 13 47:68
  24 Ρέντινγκ U18 28 27 6 9 13 38:65
  25 Νόριτς U18 28 26 6 8 14 47:67
  26 Μπέρμιγχαμ U18 28 21 6 3 19 29:88
  27 Ίπσουιτς U18 28 20 6 2 20 41:93
  28 Γουλβς U18 26 20 5 5 16 29:55
  29 Στόουκ U18 26 17 5 2 19 42:69

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 11 3
(30.0%)
2
(20.0%)
5
(50.0%)
18:21 3.9 1.8:2.1
Ημίχρονο 10 11 3
(30.0%)
2
(20.0%)
5
(50.0%)
8:7 1.5 0.8:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 43% 57%
Goals κατά 29% 71%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 48.88 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 55.28 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 80.8% (21/26) 19.2% (5/26)
Ημίχρονο 26.9% (7/26) 73.1% (19/26)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 3.8% (1/26)
2-3 42.3% (11/26)
4-6 38.5% (10/26)
7+ 15.4% (4/26)
Failed to score 23.1% (6/26)

G/G - N/G

G/G N/G
69.2% (18/26) 30.8% (8/26)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 69 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 34 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.62 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 2.65 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Nzau Pedro11
Liu Ryan6
Ogbebor Jayden4
Kyremeh Jerome3
Midwood Tom2
Mcwilliams Josh2
Eyaife Daniel2
Giani Laurence2
Kelly Isreal2
Enabulele Oghosaiwi1
Bailey Lewis1
Khan Jamal1
Powell Owen1
Mcnally Tommy1
Achu Tristan1
Day Connor1
Phillips Sanchez1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Phillips Sanchez1
Eyaife Daniel1
Harrison Max1
1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 2 11.5% (3/26)
2 - 3 7.7% (2/26)
3 - 2 7.7% (2/26)
0 - 3 7.7% (2/26)
0 - 2 7.7% (2/26)
1 - 3 7.7% (2/26)
3 - 1 3.8% (1/26)
4 - 4 3.8% (1/26)
0 - 4 3.8% (1/26)
1 - 1 3.8% (1/26)
3 - 5 3.8% (1/26)
2 - 0 3.8% (1/26)
0 - 1 3.8% (1/26)
4 - 2 3.8% (1/26)
6 - 2 3.8% (1/26)
4 - 5 3.8% (1/26)
3 - 0 3.8% (1/26)
2 - 1 3.8% (1/26)
1 - 5 3.8% (1/26)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 26.9% (7/26)
4 15.4% (4/26)
5 15.4% (4/26)
2 15.4% (4/26)
8 11.5% (3/26)
6 7.7% (2/26)
1 3.8% (1/26)
9 3.8% (1/26)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 11.5% (3/26)
1/X 3.8% (1/26)
1/2 3.8% (1/26)
X/1 3.8% (1/26)
X/X 3.8% (1/26)
X/2 19.2% (5/26)
2/1 15.4% (4/26)
2/X 0.0% (0/26)
2/2 38.5% (10/26)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
2
Μέση Ηλικία
11