Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Οπατίγια

Οπατίγια : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2025/2026

Αγώνες

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2η Κατηγορία 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Ρούντες 31 59 17 8 6 43:28
  2 Τσιμπάλια 31 54 16 6 9 47:30
  3 Ράντνικ Σεσβέτ 31 54 15 9 7 39:24
  4 Ντουγκοπόλζε 31 54 16 6 9 40:32
  5 Μπιέλο Μπρντο 31 42 11 9 11 29:27
  6 Κάρλοβατς 31 39 12 3 16 37:41
  7 Ντουμπράβα 30 38 10 8 12 32:43
  8 Οπατίγια 31 37 9 10 12 26:34
  9 Χρβάτσε 31 36 10 6 15 35:43
  10 Οριγιέντ Ριέκα 31 35 8 11 12 35:38
  11 Γιαρούν 30 32 8 8 14 32:37
  12 Κροάσια Ζμιγιαβτσί 31 29 7 8 16 28:46

Άνοδος

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 15 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
12:8 2.0 1.2:0.8
Ημίχρονο 10 14 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
8:4 1.2 0.8:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 32.3% (10/31) 67.7% (21/31)
Ημίχρονο 3.2% (1/31) 96.8% (30/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 32.3% (10/31)
2-3 61.3% (19/31)
4-6 6.5% (2/31)
7+ 0.0% (0/31)
Failed to score 45.2% (14/31)

G/G - N/G

G/G N/G
38.7% (12/31) 61.3% (19/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 26 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 107 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 82 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.84 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.10 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 19.4% (6/31)
0 - 1 16.1% (5/31)
0 - 0 12.9% (4/31)
2 - 0 12.9% (4/31)
2 - 1 12.9% (4/31)
3 - 0 6.5% (2/31)
3 - 1 3.2% (1/31)
0 - 2 3.2% (1/31)
1 - 0 3.2% (1/31)
0 - 3 3.2% (1/31)
1 - 2 3.2% (1/31)
4 - 0 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 35.5% (11/31)
3 25.8% (8/31)
1 19.4% (6/31)
0 12.9% (4/31)
4 6.5% (2/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.8% (8/31)
1/X 9.7% (3/31)
1/2 0.0% (0/31)
X/1 12.9% (4/31)
X/X 22.6% (7/31)
X/2 16.1% (5/31)
2/1 3.2% (1/31)
2/X 0.0% (0/31)
2/2 9.7% (3/31)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
1
Μέση Ηλικία
40