Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Τίκβες

Τίκβες : Στατιστικά για Πρβα Λιγκ 2025/2026

Αγώνες

ΠΓΔΜ: Πρβα Λιγκ 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Βαρντάρ 31 77 24 5 2 76:21
  2 Σκεντίγια 31 71 22 5 4 65:26
  3 Στρούγκα Τριμ 31 62 19 5 7 68:26
  4 Σίλεκς Κράτοβο 31 53 16 5 10 57:31
  5 Τίκβες 31 44 13 5 13 54:44
  6 Μπασκίμι 31 41 11 8 12 37:50
  7 Αρσίμι 31 40 11 7 13 47:53
  8 ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα 31 37 9 10 12 39:54
  9 Πέλιστερ 31 36 9 9 13 38:40
  10 Μακεντόνιγια Γκιόρτσε Πέτροφ 31 30 8 6 17 35:52
  11 Ραμποτνίσκι 31 30 8 6 17 37:55
  12 Σκούπι 31 1 0 1 30 15:116

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 17 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
23:20 4.3 2.3:2.0
Ημίχρονο 10 15 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
12:12 2.4 1.2:1.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 54% 46%
Goals κατά 41% 59%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 44.93 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 52.27 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 61.3% (19/31) 38.7% (12/31)
Ημίχρονο 22.6% (7/31) 77.4% (24/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 32.3% (10/31)
2-3 25.8% (8/31)
4-6 32.3% (10/31)
7+ 9.7% (3/31)
Failed to score 32.3% (10/31)

G/G - N/G

G/G N/G
38.7% (12/31) 61.3% (19/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 54 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 63 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.74 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.42 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Stojanov Martin8
Sadik Berat7
Lucianinho6
Ivanovski Ivan5
Sylla N'fanly5
Stojkovski Kristijan3
Stojchev Blagoj3
Tasev Danail2
Golubov David2
Guel Moussa2
Lawal Toheeb2
Ramadani Besir2
Mishov Aleksandar1
Ivan Ivanovski1
Milovanovikj Daniel1
Jonus Rustu1
Gjorgjievski Kristijan1
Okere Wisdom1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Tasev Danail1
Camara Fode1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 12.9% (4/31)
1 - 4 9.7% (3/31)
0 - 1 9.7% (3/31)
0 - 0 9.7% (3/31)
1 - 2 6.5% (2/31)
3 - 0 6.5% (2/31)
3 - 1 6.5% (2/31)
1 - 1 3.2% (1/31)
7 - 0 3.2% (1/31)
0 - 3 3.2% (1/31)
2 - 2 3.2% (1/31)
6 - 1 3.2% (1/31)
6 - 0 3.2% (1/31)
0 - 5 3.2% (1/31)
0 - 6 3.2% (1/31)
0 - 4 3.2% (1/31)
0 - 2 3.2% (1/31)
3 - 4 3.2% (1/31)
2 - 1 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 22.6% (7/31)
3 19.4% (6/31)
5 12.9% (4/31)
4 12.9% (4/31)
7 9.7% (3/31)
0 9.7% (3/31)
2 6.5% (2/31)
6 6.5% (2/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 35.5% (11/31)
1/X 0.0% (0/31)
1/2 3.2% (1/31)
X/1 3.2% (1/31)
X/X 16.1% (5/31)
X/2 19.4% (6/31)
2/1 0.0% (0/31)
2/X 0.0% (0/31)
2/2 22.6% (7/31)