Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σάτουρν Ραμενσκόγιε

Σάτουρν Ραμενσκόγιε : Στατιστικά για 3η Κατηγορία 2022/2023

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
8/4/2023 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Σακαλίνετς-
2/4/2023 Ριαζάν Σάτουρν Ραμενσκόγιε-
13/11/2022 Καλούγκα Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 10 - 1
9/11/2022 Χίμκι 2 Σάτουρν Ραμενσκόγιε2 - 03 - 1
5/11/2022 Κολόμνα Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 00 - 2
31/10/2022 Μπαλασίχα Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 10 - 2
24/10/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Ζνάμια Νόγκινσκ2 - 03 - 1
19/10/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Ζενίτ Πένζα2 - 03 - 0
15/10/2022 Σαλιούτ Μπελγκορόντ Σάτουρν Ραμενσκόγιε1 - 11 - 1
8/10/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Σοκόλ Σαράτοφ0 - 21 - 3
2/10/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ0 - 00 - 1
29/9/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Ντινάμο Βλαντιβοστόκ2 - 12 - 1
22/9/2022 Κόσμος Ντολγκοπρίντι Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 02 - 1
18/9/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Κόσμος Ντολγκοπρίντι1 - 21 - 5
10/9/2022 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 00 - 2
7/9/2022 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 01 - 1
27/8/2022 Σοκόλ Σαράτοφ Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 02 - 0
21/8/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Σαλιούτ Μπελγκορόντ0 - 00 - 0
14/8/2022 Ζενίτ Πένζα Σάτουρν Ραμενσκόγιε2 - 02 - 2
10/8/2022 Ζνάμια Νόγκινσκ Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 01 - 2
6/8/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Μπαλασίχα3 - 04 - 0
29/7/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Κολόμνα3 - 03 - 0
25/7/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Χίμκι 20 - 03 - 0
16/7/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Καλούγκα0 - 20 - 4

ΡΩΣΙΑ: 3η Κατηγορία 2022/2023

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ 22 53 16 5 1 48:16
  2 Τσάικα 22 47 14 5 3 36:9
  3 Ρότορ Βολγκογκράντ 22 44 13 5 4 43:19
  4 Μπιαλόγκ 22 42 12 6 4 34:19
  5 Φόρτε Ταγκανρόγκ 22 37 10 7 5 34:21
  6 Κούμπαν Χόλντινγκ 22 34 10 4 8 32:28
  7 Ντρούζμπα Μαϊκόπ 22 31 9 4 9 24:24
  8 Σπάρτακ Νάλτσικ 22 30 8 6 8 32:26
  9 ΣΚΑ Ροστόφ 22 28 7 7 8 22:24
  10 Ντιναμό Σταβροπόλ 22 27 6 9 7 25:28
  11 Μάσιουκ ΚΜΒ 22 18 4 6 12 22:37
  12 Λέτζιον Ντιναμό 22 14 3 5 14 21:39
  13 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ 22 13 2 7 13 20:46
  14 Εσεντούκι 22 5 1 2 19 7:64
2ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 1
  1 Λενινγκράντετς 20 51 16 3 1 48:11
  2 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 20 41 11 8 1 40:16
  3 Ζόρκι Κράσνογκορσκ 20 32 9 5 6 32:21
  4 Βάλτικα Καλίνινγκραντ 20 29 7 8 5 25:19
  5 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ 20 29 8 5 7 40:30
  6 Λούκι Ενέργκια 20 27 8 3 9 23:30
  7 Ζενίτ 2 20 27 7 6 7 31:31
  8 Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης 20 23 5 8 7 24:24
  9 Γιάντρο 20 15 3 6 11 25:35
  10 Ρόντινα-Μ 20 13 3 4 13 13:44
  11 Βελίκι Νόβγκοροντ 20 13 3 4 13 13:53
2ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 2
  1 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 20 42 13 3 4 40:15
  2 Μούρομ 20 39 12 3 5 34:14
  3 Τσερτανόβο 20 36 11 3 6 38:25
  4 Σπαρτάκ Κοστρόμα 20 29 8 5 7 28:25
  5 Τορπέντο Βλάντιμιρ 20 28 8 4 8 24:31
  6 Ντιναμό Βολόγκντα 20 27 8 3 9 21:30
  7 Τορπέντο Μόσχας 2 20 27 7 6 7 20:27
  8 Ντιναμό Μόσχας 2 20 24 7 3 10 26:34
  9 Τβερ 20 22 6 4 10 21:22
  10 Χίμικ Τζέρζινσκ 20 21 5 6 9 20:25
  11 Ζνάμια Τρούντα 20 13 3 4 13 14:38
3ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 1
  1 Ντιναμό Μπρζανσκ 22 49 15 4 3 30:9
  2 Άβανγκαρντ Κουρσκ 22 38 10 8 4 39:24
  3 Μέταλουργκ Λίπετσκ 22 37 11 4 7 29:21
  4 Ρόντινα 2 22 37 10 7 5 34:17
  5 Σακαλίνετς 22 36 11 3 8 36:26
  6 Ριαζάν 22 29 7 8 7 21:21
  7 Στρογκίνο 22 28 7 7 8 22:25
  8 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ 22 28 8 4 10 34:36
  9 Σπαρτάκ Ταμπόφ 22 26 7 5 10 20:30
  10 Κβαντ Ομπίνισκ 22 21 6 3 13 22:40
  11 Σάκαλιν Σάκαλινσκ 22 20 6 2 14 23:44
  12 Περεσβέτ Ντομοντεντόβο 22 18 5 3 14 22:39
3ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 2
  1 Σαλιούτ Μπελγκορόντ 22 44 13 5 4 46:19
  2 Καλούγκα 22 44 14 2 6 32:23
  3 Σοκόλ Σαράτοφ 22 43 13 4 5 25:16
  4 Κόσμος Ντολγκοπρίντι 22 39 12 3 7 54:27
  5 Σάτουρν Ραμενσκόγιε 22 37 11 4 7 35:27
  6 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ 22 36 11 3 8 34:23
  7 Χίμκι 2 22 30 9 3 10 41:35
  8 Κολόμνα 22 27 8 3 11 29:44
  9 Ζνάμια Νόγκινσκ 22 25 7 4 11 23:35
  10 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ 22 20 5 5 12 26:38
  11 Ζενίτ Πένζα 22 17 4 5 13 20:41
  12 Μπαλασίχα 22 13 4 1 17 13:50
4ος Όμιλος
  1 Τιουμέν 17 38 11 5 1 37:12
  2 Άμκαρ 17 36 11 3 3 33:16
  3 Τσελιάμπινσκ 17 31 9 4 4 27:15
  4 Ίρτις Ομσκ 17 29 8 5 4 21:15
  5 Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ 17 23 5 8 4 21:21
  6 Τορπέντο Μιάς 17 22 6 4 7 18:26
  7 Ζενίτ Ίζχεβσκ 17 21 5 6 6 26:25
  8 Όρενμπουργκ ΙΙ 17 20 4 8 5 20:27
  9 Ντινάμο Μπαρνάουλ 17 19 5 4 8 25:28
  10 Νόστα Νοβοτρόιτσκ 17 13 2 7 8 17:25
  11 Ουράλ ΙΙ 17 12 2 6 9 19:31
  12 Χίμικ Όγκαστ 17 11 3 2 12 14:37
Γκρουπ Ανόδου
  1 Λενινγκράντετς 10 25 8 1 1 22:6
  2 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 10 20 6 2 2 20:7
  3 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 10 19 5 4 1 15:9
  4 Μούρομ 10 18 6 0 4 21:12
  5 Σπαρτάκ Κοστρόμα 10 15 4 3 3 13:10
  6 Τσερτανόβο 10 13 4 1 5 13:17
  7 Ζόρκι Κράσνογκορσκ 10 12 3 3 4 12:13
  8 Βάλτικα Καλίνινγκραντ 10 12 3 3 4 11:13
  9 Ντιναμό Βολόγκντα 11 12 3 3 5 10:19
  10 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ 11 11 3 2 6 21:21
  11 Τορπέντο Βλάντιμιρ 10 8 2 2 6 8:20
  12 Λούκι Ενέργκια 10 6 2 0 8 3:22
Γκρουπ Ανόδου
  1 Σοκόλ Σαράτοφ 10 27 9 0 1 14:4
  2 Άβανγκαρντ Κουρσκ 10 17 4 5 1 19:8
  3 Μέταλουργκ Λίπετσκ 10 17 5 2 3 12:11
  4 Ντιναμό Μπρζανσκ 10 15 4 3 3 6:6
  5 Ρόντινα 2 10 13 3 4 3 11:9
  6 Κόσμος Ντολγκοπρίντι 10 13 4 1 5 17:13
  7 Καλούγκα 10 13 4 1 5 12:16
  8 Ριαζάν 10 13 3 4 3 9:11
  9 Σάτουρν Ραμενσκόγιε 10 11 3 2 5 9:18
  10 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ 10 11 3 2 5 8:11
  11 Σαλιούτ Μπελγκορόντ 10 10 2 4 4 13:11
  12 Σακαλίνετς 10 5 1 2 7 7:19
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης 9 18 5 3 1 15:7
  2 Ζενίτ 2 8 17 5 2 1 19:9
  3 Τβερ 9 14 4 2 3 13:8
  4 Τορπέντο Μόσχας 2 8 12 3 3 2 9:7
  5 Ντιναμό Μόσχας 2 8 11 3 2 3 8:8
  6 Χίμικ Τζέρζινσκ 8 10 2 4 2 7:7
  7 Βελίκι Νόβγκοροντ 8 10 3 1 4 9:16
  8 Γιάντρο 8 7 2 1 5 12:13
  9 Ζνάμια Τρούντα 8 7 2 1 5 8:16
  10 Ρόντινα-Μ 8 7 2 1 5 8:17
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Χίμκι 2 11 21 6 3 2 27:14
  2 Στρογκίνο 10 18 5 3 2 16:10
  3 Ζνάμια Νόγκινσκ 10 17 5 2 3 14:11
  4 Σπαρτάκ Ταμπόφ 10 17 5 2 3 14:14
  5 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ 10 16 5 1 4 22:13
  6 Κολόμνα 10 15 5 0 5 18:20
  7 Σάκαλιν Σάκαλινσκ 11 14 4 2 5 16:16
  8 Κβαντ Ομπίνισκ 10 13 4 1 5 11:16
  9 Ζενίτ Πένζα 10 12 3 3 4 11:10
  10 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ 10 11 3 2 5 13:16
  11 Μπαλασίχα 10 10 3 1 6 8:20
  12 Περεσβέτ Ντομοντεντόβο 10 8 2 2 6 11:21

Relegation

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 19 6
(60.0%)
1
(10.0%)
3
(30.0%)
16:10 2.6 1.6:1.0
Ημίχρονο 10 18 5
(50.0%)
3
(30.0%)
2
(20.0%)
9:6 1.5 0.9:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ43% 57%
Goals κατά44% 56%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 50.8 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.85 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 59.1% (13/22) 40.9% (9/22)
Ημίχρονο 18.2% (4/22) 81.8% (18/22)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 13.6% (3/22)
2-3 54.5% (12/22)
4-6 31.8% (7/22)
7+ 0.0% (0/22)
Failed to score 18.2% (4/22)

G/G - N/G

G/G N/G
45.5% (10/22) 54.5% (12/22)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 73 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.59 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.23 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Morgunov Aleksandr6
Predeus Ilya6
Proshlyakov Danila5
Shcherbin Ruslan4
Yuryev Aleksandr3
Golovnya Aleksandr2
Samyulin Aleksey2
Markov Vladimir2
Frolov Igor1
Polyakov Danila1
Polshchikov Nikita1
Volkov Anton1
Nepliuev Danil1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Frolov Vyacheslav1
Samyulin Aleksey1
Golovnya Aleksandr1
Shcherbin Ruslan1
Balkizov Renat1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 2 13.6% (3/22)
3 - 0 13.6% (3/22)
0 - 1 9.1% (2/22)
3 - 1 9.1% (2/22)
1 - 1 9.1% (2/22)
2 - 1 9.1% (2/22)
1 - 3 4.5% (1/22)
1 - 5 4.5% (1/22)
2 - 0 4.5% (1/22)
0 - 0 4.5% (1/22)
2 - 2 4.5% (1/22)
1 - 2 4.5% (1/22)
4 - 0 4.5% (1/22)
0 - 4 4.5% (1/22)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
427.3% (6/22)
227.3% (6/22)
327.3% (6/22)
19.1% (2/22)
64.5% (1/22)
04.5% (1/22)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 27.3% (6/22)
1/X 4.5% (1/22)
1/2 0.0% (0/22)
X/1 13.6% (3/22)
X/X 13.6% (3/22)
X/2 18.2% (4/22)
2/1 0.0% (0/22)
2/X 0.0% (0/22)
2/2 22.7% (5/22)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
2
Μέση Ηλικία
26