Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά

Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: 3η Κατηγορία 2022/2023

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Ρότορ Βολγκογκράντ 3 9 3 0 0 6:1
  2 Κούμπαν Χόλντινγκ 3 9 3 0 0 4:1
  3 Μπιαλόγκ 3 7 2 1 0 5:2
  4 ΣΚΑ Ροστόφ 3 7 2 1 0 5:2
  5 Τσάικα 3 6 2 0 1 2:1
  6 Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ 2 4 1 1 0 1:0
  7 Ντρούζμπα Μαϊκόπ 4 4 1 1 2 2:3
  8 Εσεντούκι 4 3 1 0 3 1:5
  9 Μάσιουκ ΚΜΒ 3 2 0 2 1 3:4
  10 Ντιναμό Σταβροπόλ 3 2 0 2 1 0:1
  11 Λέτζιον Ντιναμό 2 1 0 1 1 0:1
  12 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ 3 1 0 1 2 2:4
  13 Σπάρτακ Νάλτσικ 3 1 0 1 2 4:7
  14 Φόρτε Ταγκανρόγκ 3 1 0 1 2 1:4
2ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 1
  1 Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης 5 10 3 1 1 7:4
  2 Ζενίτ 2 5 10 3 1 1 10:8
  3 Λενινγκράντετς 4 10 3 1 0 13:1
  4 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ 4 8 2 2 0 7:2
  5 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ 5 7 2 1 2 8:8
  6 Ζόρκι Κράσνογκορσκ 5 7 2 1 2 5:5
  7 Ρόντινα-Μ 5 5 1 2 2 4:6
  8 Λούκι Ενέργκια 5 4 1 1 3 4:12
  9 Βάλτικα Καλίνινγκραντ 4 3 0 3 1 4:8
  10 Βελίκι Νόβγκοροντ 4 2 0 2 2 2:7
  11 Γιάντρο 4 1 0 1 3 3:6
2ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 2
  1 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο 4 10 3 1 0 11:4
  2 Σπαρτάκ Κοστρόμα 5 10 3 1 1 7:5
  3 Μούρομ 5 10 3 1 1 9:2
  4 Τσερτανόβο 5 10 3 1 1 12:5
  5 Τορπέντο Μόσχας 2 4 8 2 2 0 5:3
  6 Ντιναμό Μόσχας 2 5 6 2 0 3 6:9
  7 Τβερ 5 4 1 1 3 2:5
  8 Χίμικ Τζέρζινσκ 4 4 1 1 2 3:4
  9 Ντιναμό Βολόγκντα 4 4 1 1 2 7:7
  10 Τορπέντο Βλάντιμιρ 5 3 1 0 4 5:13
  11 Ζνάμια Τρούντα 4 1 0 1 3 1:11
3ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 1
  1 Άβανγκαρντ Κουρσκ 5 13 4 1 0 13:1
  2 Ντιναμό Μπρζανσκ 5 9 2 3 0 7:1
  3 Στρογκίνο 5 9 2 3 0 7:4
  4 Σακαλίνετς 5 9 3 0 2 9:9
  5 Μέταλουργκ Λίπετσκ 5 8 2 2 1 5:5
  6 Ριαζάν 5 8 2 2 1 6:3
  7 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ 5 7 2 1 2 10:9
  8 Κβαντ Ομπίνισκ 5 5 1 2 2 6:8
  9 Σπαρτάκ Ταμπόφ 5 4 1 1 3 5:10
  10 Περεσβέτ Ντομοντεντόβο 4 3 1 0 3 5:9
  11 Ρόντινα 2 5 3 0 3 2 2:7
  12 Σάκαλιν Σάκαλινσκ 4 0 0 0 4 2:11
3ος Όμιλος: Υπό-Γκρουπ 2
  1 Καλούγκα 6 16 5 1 0 12:4
  2 Σαλιούτ Μπελγκορόντ 6 13 4 1 1 9:5
  3 Σάτουρν Ραμενσκόγιε 5 12 4 0 1 12:5
  4 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ 6 11 3 2 1 12:5
  5 Σοκόλ Σαράτοφ 5 10 3 1 1 5:4
  6 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ 6 7 2 1 3 8:7
  7 Κόσμος Ντολγκοπρίντι 5 6 2 0 3 11:5
  8 Κολόμνα 5 6 2 0 3 3:8
  9 Χίμκι 2 5 4 1 1 3 5:8
  10 Ζνάμια Νόγκινσκ 5 4 1 1 3 3:7
  11 Ζενίτ Πένζα 5 1 0 1 4 2:12
  12 Μπαλασίχα 5 1 0 1 4 0:12
4ος Όμιλος
  1 Τιουμέν 3 9 3 0 0 9:1
  2 Ζενίτ Ίζχεβσκ 4 7 2 1 1 9:6
  3 Τορπέντο Μιάς 3 7 2 1 0 4:2
  4 Ίρτις Ομσκ 4 7 2 1 1 7:4
  5 Άμκαρ 4 6 2 0 2 6:6
  6 Νόστα Νοβοτρόιτσκ 3 5 1 2 0 6:3
  7 Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ 3 4 1 1 1 4:3
  8 Τσελιάμπινσκ 3 4 1 1 1 3:3
  9 Χίμικ Όγκαστ 3 3 1 0 2 4:7
  10 Όρενμπουργκ ΙΙ 3 3 1 0 2 4:8
  11 Ουράλ ΙΙ 3 1 0 1 2 5:7
  12 Ντινάμο Μπαρνάουλ 4 0 0 0 4 2:13

Promotion

Relegation

Ιστορικό Αγώνων

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
13/8/2022 Εσεντούκι Ντρούζμπα Μαϊκόπ0 - 10 - 2
13/8/2022 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ Καλούγκα1 - 11 - 1
13/8/2022 Ντινάμο Μπαρνάουλ Ζενίτ Ίζχεβσκ1 - 21 - 4
13/8/2022 Ίρτις Ομσκ Άμκαρ0 - 01 - 0
13/8/2022 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ Σαλιούτ Μπελγκορόντ0 - 00 - 2
10/8/2022 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο Σπαρτάκ Κοστρόμα2 - 02 - 2
10/8/2022 Ζνάμια Τρούντα Τορπέντο Βλάντιμιρ0 - 10 - 3
10/8/2022 Ριαζάν Ρόντινα 20 - 00 - 0
10/8/2022 Ζενίτ 2 Γιάντρο1 - 12 - 1
10/8/2022 Λούκι Ενέργκια Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης2 - 23 - 2
10/8/2022 Βελίκι Νόβγκοροντ Ρόντινα-Μ0 - 00 - 0
10/8/2022 Μούρομ Τβερ0 - 01 - 0
10/8/2022 Ντιναμό Μόσχας 2 Τορπέντο Μόσχας 20 - 22 - 3
10/8/2022 Σπαρτάκ Ταμπόφ Μέταλουργκ Λίπετσκ1 - 11 - 2
10/8/2022 Κβαντ Ομπίνισκ Σακαλίνετς0 - 20 - 2
10/8/2022 Άβανγκαρντ Κουρσκ Ντιναμό Μπρζανσκ0 - 00 - 0
10/8/2022 Κόσμος Ντολγκοπρίντι Σοκόλ Σαράτοφ0 - 00 - 1
10/8/2022 Περεσβέτ Ντομοντεντόβο Άρσεναλ Τούλα ΙΙ0 - 12 - 4
10/8/2022 Ζνάμια Νόγκινσκ Σάτουρν Ραμενσκόγιε0 - 01 - 2
10/8/2022 Ίρτις Ομσκ Ζενίτ Ίζχεβσκ0 - 10 - 2
10/8/2022 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Ζόρκι Κράσνογκορσκ0 - 01 - 1
10/8/2022 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ1 - 03 - 0
10/8/2022 Ντινάμο Μπαρνάουλ Άμκαρ0 - 11 - 3
10/8/2022 Τσερτανόβο Ντιναμό Βολόγκντα0 - 12 - 2
10/8/2022 Στρογκίνο Σάκαλιν Σάκαλινσκ1 - 24 - 2
10/8/2022 Χίμκι 2 Ζενίτ Πένζα0 - 00 - 0
10/8/2022 Ντινάμο Βλαντιβοστόκ Σαλιούτ Μπελγκορόντ1 - 22 - 2
10/8/2022 Μπαλασίχα Κολόμνα0 - 00 - 1
10/8/2022 ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ Καλούγκα0 - 10 - 1
8/8/2022 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ Εσεντούκι0 - 10 - 1
7/8/2022 Ρότορ Βολγκογκράντ Μάσιουκ ΚΜΒ0 - 02 - 1
7/8/2022 Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ Ντιναμό Σταβροπόλ1 - 01 - 0
7/8/2022 Ντρούζμπα Μαϊκόπ Τσάικα0 - 00 - 1
7/8/2022 Κούμπαν Χόλντινγκ Φόρτε Ταγκανρόγκ2 - 12 - 1
7/8/2022 Μπιαλόγκ Σπάρτακ Νάλτσικ3 - 13 - 2
7/8/2022 Λέτζιον Ντιναμό ΣΚΑ Ροστόφ0 - 10 - 1
7/8/2022 Όρενμπουργκ ΙΙ Τσελιάμπινσκ0 - 10 - 3
7/8/2022 Χίμικ Όγκαστ Τιουμέν1 - 11 - 2
7/8/2022 Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ Τορπέντο Μιάς0 - 00 - 1
7/8/2022 Ουράλ ΙΙ Νόστα Νοβοτρόιτσκ0 - 12 - 2

Επόμενοι Αγώνες

HΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΗΜΙΧ ΣΚΟΡ
14/8/2022 Ουράλ ΙΙ Τσελιάμπινσκ-
14/8/2022 Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ Βάλτικα Καλίνινγκραντ-
14/8/2022 Κολόμνα Χίμκι 2-
14/8/2022 Τορπέντο Μόσχας 2 Τσερτανόβο-
14/8/2022 Ζνάμια Νόγκινσκ Κόσμος Ντολγκοπρίντι-
14/8/2022 Τορπέντο Μιάς Χίμικ Όγκαστ-
14/8/2022 Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης Βελίκι Νόβγκοροντ-
14/8/2022 Γιάντρο Λενινγκράντετς-
14/8/2022 Τβερ Τεκστιλστίκ Ιβανόβο-
14/8/2022 Ντιναμό Βολόγκντα Μούρομ-
14/8/2022 Ρόντινα 2 Άβανγκαρντ Κουρσκ-
14/8/2022 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Όρενμπουργκ ΙΙ-
14/8/2022 Ζενίτ Πένζα Σάτουρν Ραμενσκόγιε-
14/8/2022 Σπάρτακ Νάλτσικ Κούμπαν Χόλντινγκ-
14/8/2022 Ζενίτ 2 Λούκι Ενέργκια-
14/8/2022 Ντιναμό Μπρζανσκ Κβαντ Ομπίνισκ-
14/8/2022 Σοκόλ Σαράτοφ Μπαλασίχα-
14/8/2022 Τιουμέν Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ-
14/8/2022 Μάσιουκ ΚΜΒ Ντιναμό Σταβροπόλ-
14/8/2022 Φόρτε Ταγκανρόγκ Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ-
14/8/2022 ΣΚΑ Ροστόφ Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ-
14/8/2022 Σπαρτάκ Κοστρόμα Ζνάμια Τρούντα-
14/8/2022 Σπαρτάκ Ταμπόφ Σάκαλιν Σάκαλινσκ-
14/8/2022 Ρότορ Βολγκογκράντ Μπιαλόγκ-
14/8/2022 Σακαλίνετς Στρογκίνο-
14/8/2022 Τσάικα Λέτζιον Ντιναμό-
15/8/2022 Άρσεναλ Τούλα ΙΙ Μέταλουργκ Λίπετσκ-
15/8/2022 Ρόντινα-Μ Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ-
15/8/2022 Χίμικ Τζέρζινσκ Ντιναμό Μόσχας 2-
15/8/2022 Περεσβέτ Ντομοντεντόβο Ριαζάν-
20/8/2022 Ριαζάν Άρσεναλ Τούλα ΙΙ-
20/8/2022 Βάλτικα Καλίνινγκραντ Ρόντινα-Μ-
20/8/2022 Καλούγκα Ζνάμια Νόγκινσκ-
21/8/2022 Στρογκίνο Ντιναμό Μπρζανσκ-
21/8/2022 Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ Ίρτις Ομσκ-
21/8/2022 Άμκαρ Τορπέντο Μιάς-
21/8/2022 Τσελιάμπινσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ-
21/8/2022 Χίμικ Όγκαστ Ντινάμο Μπαρνάουλ-
21/8/2022 Όρενμπουργκ ΙΙ Ουράλ ΙΙ-
21/8/2022 Λέτζιον Ντιναμό Εσεντούκι-
21/8/2022 Ντρούζμπα Μαϊκόπ Φόρτε Ταγκανρόγκ-
21/8/2022 Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ Σπάρτακ Νάλτσικ-
21/8/2022 Κούμπαν Χόλντινγκ Ρότορ Βολγκογκράντ-
21/8/2022 Μάσιουκ ΚΜΒ Μπιαλόγκ-
21/8/2022 Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης-
21/8/2022 Βελίκι Νόβγκοροντ Ζενίτ 2-
21/8/2022 Λούκι Ενέργκια Γιάντρο-
21/8/2022 Λενινγκράντετς Ζόρκι Κράσνογκορσκ-
21/8/2022 Τεκστιλστίκ Ιβανόβο Ντιναμό Βολόγκντα-
21/8/2022 Μούρομ Τορπέντο Μόσχας 2-
21/8/2022 Τσερτανόβο Χίμικ Τζέρζινσκ-
21/8/2022 Ζνάμια Τρούντα Τβερ-
21/8/2022 Τορπέντο Βλάντιμιρ Σπαρτάκ Κοστρόμα-
21/8/2022 Κβαντ Ομπίνισκ Ρόντινα 2-
21/8/2022 Άβανγκαρντ Κουρσκ Περεσβέτ Ντομοντεντόβο-
21/8/2022 Μέταλουργκ Λίπετσκ Σάκαλιν Σάκαλινσκ-
21/8/2022 Μπαλασίχα Ζενίτ Πένζα-
21/8/2022 Σάτουρν Ραμενσκόγιε Σαλιούτ Μπελγκορόντ-
21/8/2022 Κολόμνα Σοκόλ Σαράτοφ-
21/8/2022 Ζενίτ Ίζχεβσκ Τιουμέν-
21/8/2022 Ντιναμό Σταβροπόλ ΣΚΑ Ροστόφ-
21/8/2022 Σπαρτάκ Ταμπόφ Σακαλίνετς-
21/8/2022 Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ Τσάικα-

Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
 1Άβανγκαρντ Κουρσκ51341013:1
 2Καλούγκα5134108:4
 3Σάτουρν Ραμενσκόγιε51240112:5
 4Λενινγκράντετς41031013:1
 5Τεκστιλστίκ Ιβανόβο41031011:4
 6Μούρομ5103119:2
 7Τσερτανόβο51031112:5
 8Σαλιούτ Μπελγκορόντ5103118:5
 9Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης5103117:4
 10Σπαρτάκ Κοστρόμα5103117:5
 11Ζενίτ 251031110:8
 12Σοκόλ Σαράτοφ5103115:4
 13Τιουμέν393009:1
 14Ντιναμό Μπρζανσκ592307:1
 15Ρότορ Βολγκογκράντ393006:1
 16Στρογκίνο592307:4
 17Κούμπαν Χόλντινγκ393004:1
 18Σακαλίνετς593029:9
 19Ντινάμο Βλαντιβοστόκ5822110:4
 20Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ482207:2
 21Ριαζάν582216:3
 22Τορπέντο Μόσχας 2482205:3
 23Μέταλουργκ Λίπετσκ582215:5
 24Ζενίτ Ίζχεβσκ472119:6
 25Ίρτις Ομσκ472117:4
 26Μπιαλόγκ372105:2
 27ΣΚΑ Ροστόφ372105:2
 28ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ572127:5
 29Τορπέντο Μιάς372104:2
 30Άρσεναλ Τούλα ΙΙ5721210:9
 31Ζόρκι Κράσνογκορσκ572125:5
 32Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ572128:8
 33Κόσμος Ντολγκοπρίντι5620311:5
 34Τσάικα362012:1
 35Άμκαρ462026:6
 36Ντιναμό Μόσχας 2562036:9
 37Κολόμνα562033:8
 38Νόστα Νοβοτρόιτσκ351206:3
 39Ρόντινα-Μ551224:6
 40Κβαντ Ομπίνισκ551226:8
 41Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ241101:0
 42Σιμπίρ Νοβοσίμπιρσκ341114:3
 43Ντιναμό Βολόγκντα441127:7
 44Τσελιάμπινσκ341113:3
 45Ντρούζμπα Μαϊκόπ441122:3
 46Χίμικ Τζέρζινσκ441123:4
 47Τβερ541132:5
 48Χίμκι 2541135:8
 49Ζνάμια Νόγκινσκ541133:7
 50Σπαρτάκ Ταμπόφ541135:10
 51Λούκι Ενέργκια541134:12
 52Χίμικ Όγκαστ331024:7
 53Εσεντούκι431031:5
 54Περεσβέτ Ντομοντεντόβο431035:9
 55Βάλτικα Καλίνινγκραντ430314:8
 56Όρενμπουργκ ΙΙ331024:8
 57Ρόντινα 2530322:7
 58Τορπέντο Βλάντιμιρ531045:13
 59Μάσιουκ ΚΜΒ320213:4
 60Ντιναμό Σταβροπόλ320210:1
 61Βελίκι Νόβγκοροντ420222:7
 62Λέτζιον Ντιναμό210110:1
 63Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ310122:4
 64Ουράλ ΙΙ310125:7
 65Γιάντρο410133:6
 66Φόρτε Ταγκανρόγκ310121:4
 67Σπάρτακ Νάλτσικ310124:7
 68Ζνάμια Τρούντα410131:11
 69Ζενίτ Πένζα510142:12
 70Μπαλασίχα510140:12
 71Σάκαλιν Σάκαλινσκ400042:11
 72Ντινάμο Μπαρνάουλ400042:13