Χειρονομίες και ύβρεις του Πασχαλάκη στην κερκίδα του ΟΦΗ (vid)

Χειρονομίες και ύβρεις του Πασχαλάκη στην κερκίδα του ΟΦΗ (vid)



Ο γκολκίπερ του ΠΑΟΚ, Αλέξανδρος Πασχαλάκης, μετά το 2-1 του «Δικεφάλου» έκανε χειρονομίες προς την εξέδρα των φίλων του ΟΦΗ πίσω από το τέρμα του, προκαλώντας ένταση και αντιδράσεις.

Έξαλλοι είναι στον ΟΦΗ με τον Αλέξανδρο Πασχαλάκη. Ο ΠΑΟΚ γύρισε το ματς στο «Γεντί Κουλέ» με κεφαλιά του Μάτος στο 45+4' και ο τερματοφύλακας του «Δικέφαλου» γύρισε και έκανε χειρονομίες προς την εξέδρα των φίλων του ΟΦΗ πίσω από το τέρμα του.

Ο Έλληνας γκολκίπερ «πιάστηκε» από τον τηλεοπτικό φακό να γυρίζει προς το μέρος του κόσμου των γηπεδούχων, κάνοντας χειρονομίες, αλλά και φωνάζοντας «σας γ… τώρα»!

Οι ενέργειες αυτές του Πασχαλάκη ξεσήκωσαν θύελλα αντιδράσεων από την εξέδρα αλλά και τους ανθρώπους των γηπεδούχων.

*Update: Μετά τη λήξη της αναμέτρησης, ο γκολκίπερ του ΠΑΟΚ πήγε προς την εξέδρα των οπαδών του ΟΦΗ, τους χειροκρότησε και ζήτησε συγνώμη για την συμπεριφορά του. Λίγη ώρα μετά δήλωσε στη Nova: "Υπήρχε ένταση στο παιχνίδι και στο δεύτερο γκολ ξέσπασα. Μου βγήκε στο γκολ η ένταση. Το ποδόσφαιρο ενώνει δεν χωρίζει ήθελα να δείξω πως ότι κι αν γίνει στο γήπεδο στο τέλος πρέπει να δίνουμε τα χέρια και να προχωράμε. Οι οπαδοί και των δύο ομάδων ήταν καταπληκτικοί και δημιούργησαν πολύ όμορφη ατμόσφαιρα".




Ομάδες που αφορά: ΟΦΗ, ΠΑΟΚ

Σχολιασμός 30 ημερών

21 σχόλια:

στις 15/09/2018 21:34
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΠΕΡΥΣΙ..ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΦΑΠΑ ΦΕΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΠΕΡΣΙ

στις 15/09/2018 21:45
tha rthei h ora sas anyparktoi tote tha deis ti pa na pei fapa...

στις 15/09/2018 21:46
a malakia tou pasxalaki ksexasa..

στις 15/09/2018 22:21
Κλασικός μπαουγκίνος κάγκουρας, τίποτε ασυνήθιστο.

στις 15/09/2018 22:39
Θα υπαρξει τιμωρια του ποδοσφαιριστη αραγε?? αν δεν τον προκαλεσαν οι οπαδοι και δε του βρισαν τιποτα μανες και τετοια ,ειναι απλα απαρεδεκτη η συμπεριφορα του ετσι χωρις λογο

[+]  kafros21 στις 15/09/2018 22:48

στις 15/09/2018 22:53
Ο κανονισμός είναι ξεκάθαρος όπως είχε τιμωρηθεί ο χιμενεθ πρέπει να τιμωρηθεί και αυτός τιν μια φωτοβολιδα και τώρα αυτό. Αυτοί είναι οι γαυροι του βορρα με τις κόκκινες φανέλες

στις 15/09/2018 23:39
ξαναπλησιαζει η ωρα σας χαρτινοι..

στις 15/09/2018 23:44
TI GRAFEI PALI O MEGALYTEROS CLOWN TOU SITE ANTI NA THYMHTHEI THN XEIRONOMIA TOU MIRALLAS POU DEN TIMWRHTHIKE POTE GRAFEI GIA TON AGWNA ME THN LARISA XAXAXAXA FETOS AN FYGETE PALI APO TO GHPEDO EPEIDH EISTE XRONIA KORYFH STIS POUSTIES VLEPW NA PHGAINOUN STO NOSOKOMEIO KAI OI PAIKTES MAZI ME TON PROPONHTH...EINAI APARADEXTO KAI OTAN VRIZOUN TIS MANES AFOU ZHTHSE SYGGNWMH EXOUN TELEIWSEI OLA O MIRALLAS AUTH H MEGALH ADERFH DEN TO EKANE...PWS GINETAI MIA GRIA NA GRAFEI GIA EMAS ENW EXOUN KANEI XEIROTERA BROSTA STO TERMA EIXE FTASEI OPADOS ENW PAIZOTAN BALA KAI PISTEUEI OTI EINAI KAGKOURES OI DIKOI MAS XAXAXAXAXAXAXA PANTA OI GRIES THA EXOUN AMNHSIA...GAYROI THS ATHINAS TWRA SAS PERIMENOUME ERXETAI TRITH SFALIARA SE LIGOUS MHNES KAI OSO KAI AN PONAEI AUTO THA EINAI STHN 11ADA O PASXALAKHS TO PENALTY POU DEN MAS EDWSE STHN ARXH TOU AGWNA GARGARA TO KANATE OLOI...

στις 16/09/2018 00:34
Poios to ekane gargara ?

στις 16/09/2018 01:05
Σιγα ρε αντρακλα....βαψομαλια

στις 16/09/2018 01:26
Και μόνο που στο τέλος πήγε και ζήτησε συγγνώμη φαίνεται η αξία αυτού του ανθρώπου. Πότε και κανένας μετά από τέτοια συμπεριφορά δεν είπε συγγνώμη μόνο αυτός και μπράβο του κιόλας. Τώρα ότι και να πείτε είναι λίγο

στις 16/09/2018 03:46
μετα απο αυτο πεφτει η εκτιμηση που ειχα γι αυτον τον παικτη...οταν οι δυο ομαδες εχουν καλες σχεσεις τυπου αδελφοποιησης...πιστευοντας κι ολας οτι δεν παιζει να τον εβρισε καποιος οπαδος του οφη...αν εγινε ο-οι οπαδος-οι ειναι ανεγκεφαλος-οι μαζι και με τον παικτη....πιστευω οτι δεν μας σεβαστηκε οπως εμεις σεβομαστε την ομαδα του παοκ...εκτος απο τον πασχαλακη πλεον!!!

στις 16/09/2018 03:48
POIOI TO EKANAN EPREPE NA RWTHSEIS MONO O VAPSOMALLIAS EIXE TA ARXIDIA NA ZHTHSEI SYGGNWMH MESA STO GHPEDO...

στις 16/09/2018 09:54
Αιώνιος ΠΑΟΚ θα τα καταφέρει πάλι να βγει δευτεροτριτος

στις 16/09/2018 14:45
0 SEVASMOS ..! TPT ALLO ..! AYTO EINAI TO EPIPEDO STA ELLINIKA GIPEDA DN EINAI KATI KAINOURGIO ..! O XANTHOMPERDMENOS TERMATOFILAKA ME HOOLIGANISTIKES TASEIS ..!KRIMA KAI EINAI PEXTARAS PRAGMATIKA EXEI MELLON ..!

στις 16/09/2018 15:43
να δουμε υπαρχει αθλητικος δικαστης ; θα φαει τιμωρια ;

στις 16/09/2018 15:44
και δεν λεω ο πασχαλακης ειναι πολυ καλος αλλα ειναι και επαγγελματιας και πρεπει να εχει σωστη συμπεριφορα

στις 16/09/2018 17:17
ΜΑΝΟΡ O ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΚΩΜΙΚΟΣ ΗΡΩΑΣ ΜΑΣ!!!ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ

Ο ΠΙΘΗΚΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΝΟΡ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΙ MAIL!!ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΩ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΜΠΑΜΠΟΥΙΝΩΝ....ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘOΥΣΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ ΜΟΥ!!!

στις 16/09/2018 17:53
re ariane pali PAOK sxoliazeis? opou kai na mpw me ton PAOK asxolise pali? tetoios ponos?

στις 16/09/2018 22:46
XAXAXAXA OUTE NA TOU VIAZAME THN MANA FYSIKA DEN EINAI ARIANOS ALLA GAYROS POU EXEI FTIAKSEI ENA ACCOUNT GIA KATHE OMADA WSTE NA GELAME PERISSOTERO EINAI SIGOURA KAINOURGIO ACCOUNT OPOTE DEN GINOTAN NA TO KSEREIS AUTO ELEIPE KAPOIOS ARIANOS NA NIWTHEI TOSO PONO ENW DEN ASXOLOUMASTE MAZI TOUS...SE FASH MALAKYNSHS VRISKESAI TWRA KAI PSAXNOUME NA VROUME ANTIDOTO WSTE NA GINEIS KALA META DEN THA EXOUME VEVAIA ME POION NA GELAME ALLA LOGIKA THA VRETHEI KAPOIOS GIA NA VGALOUME GOUSTA... AKOMA KAI O PRAGMATIKOS ARIANOS GIA TON PASXALAKH GRAFEI DIKASTHS DEN YPHRXE GIA TON MIRALLAS KAI THELEIS NA VRETHEI TWRA XAXAXAXA KAI FETOS PAME GIA DOUBLE!!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.