Επεισόδια με οπαδούς του ΠΑΟΚ και Πακιστανούς (vid)

Επεισόδια με οπαδούς του ΠΑΟΚ και Πακιστανούς (vid)

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


Επεισόδια στο κέντρο της Αθήνας ανάμεσα σε οπαδούς του ΠΑΟΚ και Πακιστανούς με την αστυνομία να επεμβαίνει για να μην υπάρξει συνέχεια.

Οπαδοί του ΠΑΟΚ συγκρούστηκαν με Πακιστανούς που πραγματοποιούσαν πορεία στο κέντρο της Αθήνας. Η πορεία των φίλων του «Δικεφάλου συναντήθηκε με αυτήν που είχαν οι περίπου 800 Πακιστανοί, με αποτέλεσμα την ώρα που προσπερνούσε η μια πορεία την άλλη, να γίνουν επεισόδια.

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, κάποιοι Πακιστανοί επιτέθηκαν στους είκοσι τελευταίους οπαδούς του ΠΑΟΚ, γιατί τους πέρασαν για χρυσαυγίτες. Η παραπάνω κίνηση έφερε μεγάλη αντίδραση στους φιλάθλους του «Δικεφάλλου», οι οποίοι επιτέθηκαν και έτρεψαν σε φυγή τους Πακιστανούς, οι οποίοι γλίτωσαν από τα χειρότερα με την παρέμβαση της αστυνομίας.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.353.957.252.051.5011.142.56
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.801.987.252.301.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.701.673.7530.00

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 26/11/2017 20:57
ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΙΟΥΝΑΝΙΣΤΑΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΑΦΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

στις 26/11/2017 21:22
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 26/11/2017 21:26
Ακουστε τι γραφει το αρθρο..!

Οι πακιστανοι νομισαν οτι ειναι χρυσαυγιτες και ορμηξαν στην οπισθοφυλακη της πορειας του Παοκ..! Δηλαδη αν εισαι χρυσαυγιτης στην αθηνα τρως ξυλο απο αλλοδαπούς επειδη τα πιστευω σου εθνικιστικα..! Ακουσον ακουσον..! Δηλαδη αν αγαπας το τοπο που μεγαλωσες, τρως ξυλο φασιστικά επειδη εισαι εθνικιστης...! Δεν γινονται αυτα....!!!! ΔΑΓΚΩΤΟ Χ.Α. στον Σεπτεμβρη.

στις 26/11/2017 21:26
Eιδατε μαλακες γιατι πρεπει να γινονται μετακινησεις οπαδων...Αντε τωρα να ξαναδιαδηλωσουν πακιστανια...Αλλιως δεν ξεβρωμιζει ο τοπος...Ηταν μαλακες οι ιθυνοντες δεκαετια του 80 που μας αφηνανε να κανουμε μετακινησεις

στις 26/11/2017 21:31
Kοιταχτε τωρα εσεις οι παοκτζηδες που ψηφιζετε συριζα και ο αγαπημενος σας ΚΟντονης εκανε τα στραβα ματια και κατεβηκατε παλι ΑΘηνα να ενισχυσετε την αγαπημενη του ομαδα για την πολυποθητη κατακτηση του τιτλου,πως θα σας τις μετακινησεις επειδη κοπανησατε τους πακιστανους...Αν σπαγατε τιποτα καταστηματα εκει στην ομονια στα παπαρια τους Συριζα δηθεν αντιεξουσιαστες φιλοαριστερα αισθηματα και ακροδεξια πολιτικη και αγιος ο Θεος μαλακιδες...ΨΗΦΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙ

στις 26/11/2017 21:33
*πως θα διακοψουν τις μετακινησεις επειδη κοπανησατε τους πακι...

στις 26/11/2017 21:34
Τα Παοκια ουτως ή αλλως Πακιστανους τους ονομαζουν τους " Χαμουτζηδες"! Τους ειδαν και με αυτα τα πρασινα λαβαρα, για ζελες τους εκοψαν και τους περιποιηθηκαν. Ξεχωρα απο την πλακα, οτι θελουνε κανουνε οι καθε βρωμιαρεοι μεσα στη χωρα και ειδικα στο κεντρο της Αθηνας, που ειναι λες και εισαι στο Ομαν και στη Τανζανια λεμε.

στις 27/11/2017 01:34
kala tous kanane re kai xylo kai skotwma,prwth fora sthn zwh mou lew bravo ston paok

στις 27/11/2017 12:16
θα το δειτε μουνοπανα οι πακιστανοι θα σας γαμησουν......!

στις 27/11/2017 12:22
1000 Poakia kai autoi oi xestides 6000 kai ormisan stin opisthofilaki tou Paok,an ormousan mprosta na deis posa kommatia tha mazevan ta pakistania!

στις 27/11/2017 15:07
οπως γαμανε εσενα waseemgul201; δεν νομιζω. σαν και εσενα βρισκουν και κανουν οτι κανουν. μουνοπανακι συνεχισε τις πιπες. στα σοβαρα τωρα, αυτο πρεπει να το κανουν καθε μερα αεκ οσφπ παο μηπως και ξεκουμπιστουν απο εδω......GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

στις 27/11/2017 19:52
Eεεεμ γιατι λεμε οτι ολα ειναι υποπτα και κατευθυνομενα stefnik??Γιατι αν επιτρεπανε ακομα τις μετακινησεις στα ντερμπι να περνανε απο Ομονεια γαυροι ,οταν πηγαινουνε λεωφορο και το αναποδο να ξαναγινει ακομα μια φορα ενα παρομοιο σκηνικο σε συγκεντρωση αλλοδαπων ,αντε να ξαναβγουν στους δρομους μετα να διαδηλωσουν...Οσο και αν σας φαινεται απιθανο ενας απο τους βαθυτατους λογους που κοπηκαν οι μετακινησεις των οπαδων ειναι αυτος...Απλη συλλογιστικη οταν τις κοψανε προ δεκαετιας περιπου τοτε εμφανιστηκε και η εξαρση του μεταναστευτικου...Ειναι ενα θεμα με μεγαλα παρακλαδια που δεν μπορει να ''συνοστιστει'' σε πεντε γραμμες κειμενου....

στις 27/11/2017 20:21
an dosoun asylia se 2000 paokia ta xevromisei o topos se 2 meres.....alla den einai ayto to kolpo.

kai lypame poy pistevoyn merikoi oti me to ti 8a psifisei to septemvrio 8a allaxei kai kati....

στις 27/11/2017 21:33
τωρα το προσεξα γιατι εβλεπα μονο το βιντεο. τι στον πουτσο γραφει η epoca libera; πουτανοπαιδια αν δεν σας αρεσει υπαρχει και η μακρονησος........GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

στις 28/11/2017 12:38
Kατεβαινουν ΠΑΟΚια κατω στο αιλαδα και τα κανονιζουν ολα.Σωστο ή λαθος δε ξερω αλλα σα να μας λενε οτι gay-aektsides-thuroi13 ερχονται Σαλονικα και κανουν τετοια..χαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαααχα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.