Θύμα διάρρηξης έπεσε ο προπονητής του Ατρόμητου!

Θύμα διάρρηξης έπεσε ο προπονητής του Ατρόμητου!



Άγνωστοι δράστες εισήλθαν στο σπίτι της οικογένειας του προπονητή του Ατρόμητου, Νταμίρ Κάναντι την ώρα που κοιμόταν και του έκλεψαν μέχρι και το αυτοκίνητο!

Θύμα διάρρηξης έπεσε τα ξημερώματα του Σαββάτου στο σπίτι του στον Άλιμο ο Νταμίρ Κάναντι!

Άγνωστοι εισέβαλαν στο οίκημα στο οποίο ο Αυστριακός τεχνικός κοιμόταν μαζί με τη σύζυγό του και την κόρη του. Οι ληστές, αφού αναισθητοποίησαν με σπρέι την οικογένεια, «άδειασαν» το σπίτι αφαιρώντας υπολογιστές, κοσμήματα, ρολόγια και ό,τι άλλο είχε αξία.

Ο Κάναντι ξύπνησε το πρωί και μόλις συνειδητοποίησε τι είχε συμβεί ειδοποίησε τις Αρχές οι οποίες άρχισαν ανθρωποκυνηγητό. Προς το απόγευμα του Σαββάτου, ο τεχνικός του Ατρομήτου ειδοποιήθηκε ότι τουλάχιστον βρέθηκε το αυτοκίνητό του, το οποίο είχαν πάρει οι ληστές φεύγοντας από το σπίτι του!




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.803.004.102.451.351.131.251.73
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.401.754.752.101.48
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.301.684.7030.00

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 03/09/2017 06:13
Μη σου τύχει.....

στις 03/09/2017 07:36
maf-iozos, ο προπονητής του Ατρομήτου δεν είναι ακριβώς το είδος του "πλούσιου" που θέλει κυνήγι. Ένας εύπορος εργαζόμενος σε μια πολύ επισφαλή θέση είναι μόνο. Άλλοι είναι οι πραγματικοί πλούσιοι, κι εκεί χέρι διαρρηκτών δεν φτάνει να αγγίξει...

[+]  @[email protected] στις 03/09/2017 12:21

στις 03/09/2017 12:47
και επειδη παιρνει 10000 το μηνα τι σε κοφτει εσενα ρε μαγκα ...ελεος με το καθε 10χρονο εδω μεσα!!απο την τσεπη σου τα πηρε ρε τρελε?τα εκλεψε? ειναι μαυρα? τι ειναι??

Τιμιοτατα ειναι τα λεφτα τα οποια δουλεψε και εβγαλε...πες μας απο ποιο εισοδημα και κατω θεωρηται κανονικο να μη μπορουνε να μας κλεβουν κιολας ..βουταμε και τη γλωσσα μας στο μυαλο μας πρωτου πουμε τη μαλακια μας ε...

στις 03/09/2017 13:03
gine kai esu proponitis re filarako gamw tin anarxia sou malakaa

στις 03/09/2017 13:03
tin pseutianarxia sou gt anarxia den einai auto pou nomizeis

στις 03/09/2017 15:58
Aναρχια Κυριοι ειναι το αρχαιοτατο φιλοσοφικο γιγνεσθαι των Στωικων Ελληνων φιλοσοφων που πανω σε αυτο στηριξε ολη την θεωρια της Αναρχιας ο Μπακουνιν...Και ουδεμια σχεση εχει με αριστερα και κομμουνισμο για αυτο τον λογο αλλωστε αποχωρησε πολιτικα απο την Κομμουνιστικη διεθνη ο Μπακουνιν σε ευθεια αντιπαραθεση με τις Μαρξιστικες θεωριες..Αναρχια ειναι η ανωτερη φιλοφικη θεωρηση που μπορει μονο να εχει ο επομενος εξελικτικα ανθρωπος απο τον homo sapiens.Περιλαμβανει φυσιοκρατικα και οντολογικα μια θεωρηση διχως εξουσιαστες και εποτεια δικαστικη ,αστυνομευση δεν θα υφισταται δεδομενου οτι ο αναπτυγμενος ανθρωπος δεν θα μπορει να βλαψει τον συνανθρωπο του κατόιονδηποτε τροπο οντολογικα αλλα και στον ηθικο του νομου και κατα συνεπεια δεν θα απαιτειται αστυνομευση του ειτε δικαστικη και πολιτικη εξουσια εφοσον θα ειναι αυτοχθονας φιλανθρωπος και φιλειρηνικός απο την εγγενη φυση του αποκλειοντας οντολογικα πλεον μια αυτοκλητη εξουσιαστικη οργανωση ειτε σε δικαστικο ειτε σε πολιτικο επιπεδο.

στις 03/09/2017 15:59
...Για αυτα μας μιλουσε ο Ζηνωνας ο Κητιευς και μερικα χιλιαδες χρονια κατοπιν ο υπερτατος Μπακουνιν....Καμι σχεση η Αναρχια με βια οπως σας πλασαρει το συστημικο εξουσιαστικο πλαισιο και μαλιστα καμια σχεση με τον να σπας αυτοκινητα και να πλακωνεσαι με Χρυσαυγιτες ουγκ ουγκ..Και οι μεν και οι δε ειναι εκει επιστητοι για να προβοκαρουν τις μεγαλυτερες φιλοσοφικες θεωρησεις του αθρωπου που ειναι επικυνδυνες για την διακυβερνηση και χειραγωγηση των μαζων..ΤΗΝ ΑΝΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΙΣΜΟ (ΜΗΝ ΣΥΓΧΕΕΤΑΙ ΕΔΩ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΘΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΟΥΣΙΑΣ...Αλλα ας μην κουρασω περισσοτερο...--ΒΕΤΜΑΚER--

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.