Σιμεόνε: «Μπορούμε την ανατροπή»

Σιμεόνε: «Μπορούμε την ανατροπή»



Απογοητευμένος για την βαριά ήττα της Ατλέτικο αλλά πεπεισμένος ότι η ομάδα του μπορεί την ανατροπή στο «Βιθέντε Καλντερόν» εμφανίστηκε ο Ντιέγκο Σιμεόνε, αμέσως μετά την ήττα των «ροχιμπλάνκος» από την Ρεάλ στο «Μπερναμπέου» (3-0).

Ο Ντιέγκο Σιμεόνε παραδέχτηκε την ανωτερότητα της Ρεάλ στον πρώτο ημιτελικό, ωστόσο αρνήθηκε να θεωρήσει την ομάδα του αποκλεισμένη από τώρα:

«Οι αντίπαλοί μας ήταν καλύτεροι. Έκαναν πιο σωστά τα πράγματα από εμάς. Δεν πιστεύω όμως ότι είναι απίθανο για εμάς. Έχουμε ακόμα τη ρεβάνς. Το λέω λοιπόν στους παίκτες μου και στους οπαδούς μας ότι μπορεί να γίνει. Είμαστε η Ατλέτικο και είμαστε ικανοί για τα πάντα. Οι πιθανότητες μας δεν είναι πολλές, όμως το ποδόσφαιρο είναι φανταστικό παιχνίδι και όλα μπορούν να συμβούν»,




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΕΪΜΠΑΡ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.204.9010.501.601.90113.34
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.552.308.752.101.48
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.751.772.6528.00

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 03/05/2017 00:41
ΚΟΨΕ ΤΟΝ ΜΠΑΦΟ ΧΟΝΤΡΕ

στις 03/05/2017 00:42
ΦΑΛΚΑΟ-ΡΕΑΛ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΕΙ ΚΟΛΟΜΒΙΑ Η ΜΟΝΑΚΟ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΖΕΙ

στις 03/05/2017 00:56
Πάρε τον ενρικε στο πάγκο.η φορά τις μπαρτσελονα τις φανέλες και παίξε.το μάθαμε τώρα.

στις 03/05/2017 00:58
Τι μπορείτε??? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ομάδα πούλμαν να πιστεύει σε ανατροπή δύσκολο πόσο μάλλον όταν μιλάμε για Ατλέτικο... ρε παιδιά αυτός ο λουκαρνισιο αγνοείται για μέρες σε πια σπηλιά είναι? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 03/05/2017 01:18
αχαχααχαχ ασε ρε Σιμεονε... πανε για κωλαρακι παλι... Μπραβο στη ρεαλ...

στις 03/05/2017 01:27
ροις τι σ ειχα πει ;)

στις 03/05/2017 08:18
Οχι Σιμεονε αγορι μου, δεν μπορειτε, μονο αν ελειπε ολη η αρχικη ενδεκαδα , μονο τοτε..και ΑΝ γιατι φετος η ομαδα εχει και πολυ δυνατο παγκο!!!

στις 03/05/2017 08:38
και με 7 μπυρες μεσα σε 1 ωρα μονορουφι τετοια δεν ελεγα ρε φιλε...αλλα αλλη φαση εχει το χορτο φαινεται

στις 03/05/2017 08:43
αντε τραβα να πανυγηρισεις το 1-1 τωρα βλακα..πανυγηριες ηιθιε επειδη εκοψες βαθμους απο την Ρεαλ..παπαρα

στις 03/05/2017 12:05
Στο 4-0 θα είχατε ελπίδες...τώρα όχι...!

στις 03/05/2017 14:19
ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝΕ!

στις 03/05/2017 17:49
σιμενονε μην λες μαλακιες και σε εχω σε εκτιμηση!

στις 03/05/2017 22:14
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΤΩΡΑ ΡΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΝΙΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΠΕΤΙΣ ΠΧ 1-0 ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ

στις 03/05/2017 23:40
ti eisai re semeone?barchelona nomizeis eisai?mono h barcha mporouse na to kanei auto kai kamia allh omada kai to lew egw pou eimai madrid MONO!

στις 04/05/2017 00:41
Στο μόνο που θα συμφωνήσω μαζί σου Ηλία και επειδή δεν ειρονευεσαι!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.