Καπίνο: «Τα MAT χτυπούσαν τους παίκτες μας έξω από τα αποδυτήρια»

Καπίνο: «Τα MAT χτυπούσαν τους παίκτες μας έξω από τα αποδυτήρια»



Ο Ολυμπιακός κατήγγειλε επίθεση των ΜΑΤ στους παίκτες και τους ανθρώπους των «ερυθρόλευκων» μετά το φινάλε του παιχνιδιού, κάτι που επιβεβαίωσε με δηλώσεις του ο Στέφανος Καπίνο.

Ξέφυγαν τα πράγματα στο φινάλε του παιχνιδιού ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΑΕΚ στο «Γ. Καραϊσκάκης». Ο διευθυντής επικοινωνίας της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Κώστας Καραπαπάς, μίλησε για σκηνές Χούντας έξω από τα αποδυτήρια της ομάδας και για τραυματισμό φροντιστή, ενώ ο Στέφανος Καπίνο ανέφερε ότι τα ΜΑΤ χτυπούσαν τους παίκτες των «ερυθρόλευκων.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Στέφανος Καπίνο στην Cosmote TV:

«Τι να πούμε για το παιχνίδι; Βγαίνουμε από το γήπεδο και ζούμε τέτοιες στιγμές. Είμαστε σε κατάσταση σοκ. Να είναι τα ΜΑΤ στα αποδυτήρια, να βαράνε παίκτες. Δεν έχουν ξαναγίνει αυτά τα πράγματα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι έγινε. Ξαφνικά βρεθήκαμε οι παίκτες να τσακωνόμαστε με τα ΜΑΤ για να βρεθούμε στα αποδυτήρια. Γίνεται αυτό το πράγμα και να μας χτυπάνε κιόλας; Πραγματικά, δεν ξέρω τι άλλο να πω ρε π@#$τη μου... Έγιναν διάφορα, δεν βλέπανε μπροστά τους. Βγήκαμε έξω να μαζέψει ο ένας τον άλλον για να μην φάμε ξύλο από τα ΜΑΤ… Πραγματικά, δεν έχω τι να πω»

Οι δηλώσεις του Κώστα Καραπαπά:





Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.086.7517.001.402.30114.83
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.382.6010.502.601.30
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.601.922.2016.00

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 13/04/2017 22:26
ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΣΤΟ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΣΤΟ ΘΡΥΛΟ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

στις 13/04/2017 22:43
Ναι σιγά μην ζησατε και Ριζουπολη

στις 13/04/2017 22:51
TI ZOUME THEE MOU OLOKLHRWTIKOS VIASMOS MEGALH EVDOMADA PRWTH FORA SYMVAINEI DEUTERH SFALIARA APO THN AEK KAI KSYLO APO TA MAT MESA STO GHPEDO TOUS MONO AUTOI EXOUN NIWSEI APISTEUTH KAULA LEME AN HTAN KAI O VAGGELAS STA APODYTHRIA TI ALLO HTHELA KANONIKA EPREPE NA PANE KAI STA EPISHMA NA RIKSOUN ENA XERI KSYLO ALLIWS MIALO DEN VAZEI TOSA XRONIA PERASAN EINAI ARRWSTIA KAI MLKIA NA EISAI GAYROS SE AUTH THN KOINWNIA NA SE VARANE NA SE PHDANE KAI OTI IERO EXETE NA TRAGOUDAME!!!

στις 13/04/2017 23:08
που να κανουμε στα αληθεια αυτα που κανουν 20 χρονια!!!!!!!!!!!!ολη την ωρα ζηταγαν πεναλτι.....πρεπει να τους δωσει ενα στο οακα να το αποκρουσει να εχουμε διπλη χαρα

στις 13/04/2017 23:25
Ο καραπαπάρας έλεγε ότι τα ΜΑΤ χτύπησαν τον Καπίνο, κι Καπίνο ότι τα ΜΑΤ κτυπούσαν τους παίκτες... Πως να βγάλεις άκρη με τους καραπαπάρες....

Αυτό λέγεται παράκρουση....χαχαχα...

Και που να είχε η ΑΕΚ και έδρα εδώ και 14 χρόνια.... κοκκινοσκούληκα

στις 13/04/2017 23:26
αυτα που κανατε γαυροι σας κανουν ! καλα να παθαιτε!

στις 13/04/2017 23:28
Ρε που κρύβονται η γαβρι ;;;;πουτσα..βούρτσα ...πουτσα βούρτσα

στις 13/04/2017 23:30
Στασου πουτσα που εισαι μωρη πουστρα????

στις 13/04/2017 23:31
Ποναει κουλη παλομπαρινι???

στις 13/04/2017 23:42
Καραπαπαρα πειγατε να κάνετε ότι και στον πλατάνια ξύλο με φουσκωτούς αλλά σας πήρανε χαμπάρι ..δεν βρέχει σας φτύνουν σοιχαματα του ελληνικού ποδόσφαιρου ;;;;;

στις 13/04/2017 23:43
Υ.Γ που είναι ο κερατουκλης ο μπάρμπα Σάββας

στις 13/04/2017 23:57
μιλατε ρε κολογαβροι αντε στα σπιτια σας

στις 14/04/2017 05:30
να δω τι μαλακια θα βγει να πει ακης και τακης μετα απο αυτη την ξεφτιλα, και την τσοντα... μουνοπανα παντα μια ζωη με πουστιες κερδιζατε.. τωρα σκαστε και προσκηνατε το δικεφαλο που σας γλενταει!! και ευχομαι να χασετε βαθμους απο τις μαλακιες που κανατε και εκτος, και εντος γηπεδου..μπασταρδοι!

στις 14/04/2017 10:15
Μωρή κουράδομηχανη καραπαπαρα εχετε καταντήσει το ελληνικό πρωτάθλημα το χειρότερο του κόσμου και μιλάς για χούντα γελιε.

στις 14/04/2017 12:33
Meta apo auta ta skhnika nomizw prepei na parei o gauros to mats sta xartia 3-0...

[+]  ciupi στις 14/04/2017 16:19

[+]  ciupi στις 14/04/2017 16:21

[+]  ciupi στις 14/04/2017 16:24

στις 14/04/2017 20:56
NAI RE APO THAUMA ZHSATE PALI KALA....MPEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MAZI ME [email protected]@[email protected]@[email protected]

στις 14/04/2017 21:06
ΟΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.