Λεμονής: «Έπρεπε να είχαμε τέσσερα γκολ στο πρώτο μέρος, άλλοι παράγοντες δεν πήγαν καλά»!

Λεμονής: «Έπρεπε να είχαμε τέσσερα γκολ στο πρώτο μέρος, άλλοι παράγοντες δεν πήγαν καλά»!



Αρκετά παράπονα για τη διαιτησία έχει ο Τάκης Λεμονής μετά το φινάλε του αγώνα ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΑΕΚ, όπου οι «ερυθρόλευκοι» ηττήθηκαν με 2-1 στο «Γ. Καραϊσκάκης», στο πρώτο από τα δύο παιχνίδια για τα ημιτελικά του Κυπέλλου.

Αναλυτικά όσα είπε ο Τάκης Λεμονής στην κάμερα του Cosmote TV:

«Νομίζω ότι άλλοι παράγοντες δεν πήγαν καλά, όχι εμείς. Ήταν ένα πρώτο ημίχρονο που έπρεπε να τελειώσει με 4 γκολ. Με έναν μαγικό τρόπο εξαφανίστηκαν 2 φάσεις, εκ των οποίων η 1 ήταν χάντμπολ. Δεν μου αρέσει να μιλάω για τη διαιτησία, αλλά κάποια στιγμή... Στο πρώτο ημίχρονο έπρεπε να έχουμε βάλει 3-4 γκολ, αλλά για κάποιο λόγο μείναμε στο 1-1. Δεν έχω να πω κάτι άλλο».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.086.7517.001.402.30114.83
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.382.6010.502.601.30
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.601.922.2016.00

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 13/04/2017 21:54
μεθυσμενος σκαει στο ματς ντουμπ μπαπ

στις 13/04/2017 22:08
ΕΦΑΓΕΣ ΠΟΥΤΣΑ ΜΑΛΑΚΑ ΞΥΠΝΑ!!!

στις 13/04/2017 22:47
Δίκαιη αλλά μικρή η ήττα του ΟΣΦΠ ,τέλος εποχής για την δυναστεία ....

στις 13/04/2017 23:05
1-3 επρεπε αλλα υπαρχει και ο παραγοντας τυχη!!!!!!!!!!!!!

στις 13/04/2017 23:06
κριμα να βγαινουν και να λενε τετοιες πιπες...μονο καμπιασο και τσορι....ολοι οι αλλοι....ξεφτιλα

στις 13/04/2017 23:11
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΛΕΜΟΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΣΕΡΝΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΑΣ ΕΦΤΑΙΓΕ Ο ΜΠΕΝΤΟ.ΩΣΠΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΕΣΕΝΑ ΕΝΑ ΚΡΑΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕ.ΑΝΤΕ ΓΙΔΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.

στις 13/04/2017 23:21
βρε τουμπερλέκι, σε όλο το παιχνίδι είχατε 10 τελικές οι 3 στο στόχο, πως τόβγαλες το 4 γκολ στο 1ο ημίχρονο? Από το τετραγωνική ρίζα του 16? Μία ξεφτιλομάδα τέτοιους ξεφτίλες διαθέτει,,,,, λογικόόόόό.

Αποτυχημένε προπονητή του Κερατσινίου.

στις 13/04/2017 23:25
Ρουφάτε κολο γαβρι ;;;;πουσταρα λεμόνι το τέλος σας έρχεται συχαματα γαβρι;;;

στις 13/04/2017 23:28
Ποναει κουλη παλομπαρινι!!!!!!!εεεεεεετσι!!!!!!

στις 13/04/2017 23:33
Ξέρανε πέρσι και ρίξανε -3 βαθμούς στον ΠΑΟΚ. Γιατί τώρα θα ήταν πρωταθλητής ο ΠΑΟΚ ή ο Πανιώνιος, που άλλωστε έπαιξε την καλύτερη μπάλα, και από τον "πρωταθλητή" κούλη.

στις 13/04/2017 23:43
ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΑΕΚΑΡΑ ΑΠΟ ΕΠΟΧΗ ΣΚΟΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΙ ΛΕΜΟΝΑΚΟ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΟΙ ΓΑΒΡΙΕΛΕΣ

[+]  ciupi στις 14/04/2017 00:00

στις 14/04/2017 00:00
καλα..να κανει ο γαυρος παραπονα οτι τις εφαγε και στα αποδυτηρια δε το εχουμε ξαναδει!

στις 14/04/2017 01:15
Ρε γελιε λεμονη δεν αφήνεις τις μαλακιες πού λες γελάει όλη η Ελλάδα με το τσίρκο σας .Μεχρι φέτος είναι το μπουρδελο σας.

στις 14/04/2017 02:19
ασε μας βρε λεμονη τον πουλοο και γρηγορα τα ειδαμε τα χαλια μας ξεφτιλα παραιτησου

στις 14/04/2017 02:22
μαλακα η διαιτησια σου εφτεγε που δεν μπορουσες να αλαξεις πασα

στις 14/04/2017 09:00
Μήπως ξεχασε ο λεμονης πριν δύο χρόνια αλλά και η κολοφυλλαδες τού Γαυρου Πώς προκρίθηκε στο οακα. Μακάρι να την νιώθετε σε κάθε παιχνίδι για να καταλάβετε πως παίρνατε τα πρωταθλήματα.

στις 14/04/2017 20:54
TAKH ANTE GEIA!!!

DEN EISAI OUTE GIA TO QATAR!!!

TAKH PES ALEURI?H JUVE SE GUREUEI!!!

AAAAAAAXAXAXAXAXAXAXAXA

APO THN KOULA RE GAUROI???

APO TON TIGRH RE XONTRE???

APO OLOUS APO DW KAI PERA,FAPA-SPITI-FAPA-SPITI...

στις 15/04/2017 20:37
Ξένο προπονητή αναζητά ο Ολυμπιακός. Μα ο Sir Takis τι είναι;

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.