Τσάμπιονς Λιγκ: Ο Ρονάλντο «άλωσε» το Μόναχο

Τσάμπιονς Λιγκ: Ο Ρονάλντο «άλωσε» το Μόναχο



Με τον Ρονάλντο να πετυχαίνει δύο γκολ (47’, 77’) και να φτάνει τα 100 στην Ευρώπη, η Ρεάλ κέρδισε με ανατροπή (2-1) την Μπάγερν στο Μόναχο και απέκτησε ισχυρό προβάδισμα για την πρόκριση στα ημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ. Προηγήθηκαν με Βιντάλ (25’) οι Βαυαροί, που είχαν και χαμένο πέναλτι με τον Χιλιανό (45+1’), ωστόσο στο 61’ έμειναν με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Μαρτίνεθ.

Γερές βάσεις για την πρόκριση στους «4» του Τσάμπιονς Λιγκ έθεσε η Ρεάλ. Με πρωταγωνιστή τον Ρονάλντο, η «βασίλισσα» κέρδισε με 2-1 την Μπάγερν στο Μόναχο και πλέον καλείται απλά να υπερασπιστεί το υπέρ της προβάδισμα στη ρεβάνς της Μαδρίτης.

Ο Κάρλο Αντσελότι αντιμετώπισε τον «μαθητή» του Ζινεντίν Ζιντάν χωρίς τον κορυφαίο σκόρερ του, Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι, ενώ δεν μπορούσε να υπολογίζει ούτε στον Ματς Χούμελς. Στον αντίποδα, ο Γάλλος τεχνικός δεν είχε στη διάθεση του τους Πέπε και Βαράν, με αποτέλεσμα να τοποθετήσει τον Νάτσο δίπλα στον Σέρχιο Ράμος.

Η Μπάγερν μπήκε πιο δυνατά στο πρώτο μέρος, πιέζοντας ασφυχτικά για το 1-0, ωστόσο στο 18’ χρειάστηκε την εκπληκτική επέμβαση του Νόιερ σε σκαστή κεφαλιά του Μπενζεμά (η μπάλα βρήκε και στο δοκάρι) για να κρατήσει το μηδέν. Οι Βαυαροί γλίτωσαν το γκολ και στο 25’ πήραν το προβάδισμα χάρη σε κεφαλιά-οβίδα του Βιδάλ, έπειτα από εκτέλεση κόρνερ του Αλκάνταρα.

Στο 40’ ο Χιλιανός σπατάλησε μεγάλη ευκαιρία για να πετύχει δεύτερο τέρμα, αστοχώντας με κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, ενώ η Ρεάλ απάντησε στις ευκαιρίες στο 42’ με σουτ του Ρονάλντο, το οποίο «έβγαλε» ο Νόιερ. Στο φινάλε του πρώτου μέρους ο Ριτσόλι καταλόγισε λανθασμένα πέναλτι υπέρ της Μπάγερν, βλέποντας χέρι σε απόκρουση του Καρβαχάλ με το στήθος, ωστόσο ο Βιδάλ έστειλε τη μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι και το 1-0 έμεινε ως το ημίχρονο.

Με το ξεκίνημα της επανάληψης (47’), ο Ρονάλντο με διαγώνιο βολέ μετά από σέντρα του Καρβαχάλ ισοφάρισε σε 1-1 και εκεί τα πάντα άλλαξαν. Η Ρεάλ πατούσε σαφώς καλύτερα στο ματς και στο 56’ είδε τον Νόιερ να της στερεί το 2-1, πραγματοποιώντας μεγάλη επέμβαση σε κοντινή κεφαλιά του Μπέιλ. Ωστόσο, στο 61’ ο Μαρτίνεθ δέχτηκε δεύτερη κίτρινη σε τρία λεπτά για φάουλ στον Ρονάλντο, με αποτέλεσμα να αφήσει την Μπάγερν με παίκτη λιγότερο.

Οι Μαδριλένοι πήραν τον έλεγχο του παιχνιδιού, ωστόσο ο Νόιερ κρατούσε μόνος του την Μπάγερν με δύο τεράστιες επεμβάσεις σε κοντινά πλασέ των Μπενζεμά (73’) και Ρονάλντο (75’). Η πίεση της Ρεάλ ήταν ασφυχτική και το δεύτερο γκολ ήρθε τελικά στο 76’, με τον Ρονάλντο να σκοράρει με κοντινή προβολή, έπειτα από σέντρα του Ασένσιο, στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα.

Μάλιστα, μ’ αυτό το γκολ ο Πορτογάλος έγινε ο πρώτος παίκτης που φτάνει τα 100 γκολ στην Ευρώπη (97 στο Τσάμπιονς Λιγκ, 1 στα προκριματικά, 2 στο ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ)! Στα εναπομείναντα λεπτά, η «βασίλισσα» πίεσε και για τρίτο γκολ, ωστόσο το 2-1 έμεινε ως το φινάλε και πλέον η Μπάγερν χρειάζεται δύο γκολ στο «Μπερναμπέου» (και να μην δεχτεί τέρμα) για να πάρει αυτή την πρόκριση.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
6.754.751.301.302.602.7911
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.802.451.601.522.02
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.752.022.0012.00

Σχολιασμός

59 σχόλια:

στις 12/04/2017 23:49
CALMA CALMA...χαχαχαχα ο ''πεναλτο'' ξαναχτυπα γατακια

στις 12/04/2017 23:49
RESPECT!!

στις 12/04/2017 23:51
Η μπαγιερν καλυτερα να το ξανασκεφτει να ξαναγωνιστει με την βασιλισσα στον θεσμο του cl...για 4-5 γκολακια ηταν οι γερμανοι και στο χαλαρο στο δευτερο μερος!!!

στις 12/04/2017 23:51
Μεγάλο προβάδισμα για την Ρεαλάρα μας. Μπορούσαμε και Αλλά γκολ. Η Μπάγερν έφαγε κόκκινη και είδε τα αυγά με τα πασχάλια. Εντούτοις το ενδιαφέρον υπάρχει ακόμα για τον επαναληπτικό. Πού λογικά θα παίξει ο λεβαντόφσκι.

στις 12/04/2017 23:51
Εχουμε και λεμε και επειδη δεν εχουμε...μονο λεμε, λοιπον: Πολυ μεγαλο παιχνιδι μεχρι να μεινει δικαιως με 10 παιχτες η Μπαγιερν, απο εκει και επειτα, λιγο η ψυχολογια, λιγο η λογικη κουραση της ομαδας με παιχτη λιγοτερο, λιγο η τραστια εμπειρια εφεραν αυτο το αποτελεσμα, κακως δοθηκε το πεναλντι στην Μπεγιερν, , βεβαια δυσκολη φαση ια τον διαιτητη, στην ροη του ματς ολοι το ειδαμε για χερι, τεσπα, το εχασε, ηρθε η δικαιωση για την Ρεαλ και τους οπαδους της , πολυ καλο το κεντρο της Ρεαλ, , εξαιρετικος ο Μπενζεμαπου προσωπικα σε αυτο το παιχνιδι μου αρεσε πολυ, ο Ροναλντο, εκανε αυτο που ξερει να κανει καλα, οχι πολλα πραγματα, ομως τα συμαντικα, σχετικα καλος παιχνιδι απο τον ιδιο,

[+]  TEO184 στις 12/04/2017 23:51

στις 12/04/2017 23:53
Η μπαγιερν ηταν ανωτερη σε ολη την διαρκεια μας εβαλε 4 γκολ,ο ροναλντο αφαντος,τα ιδια και ο ραμος,χαλια μαυρα ο ζινταν δεν κανει και αλλα και αλλα και αλλα...χαχαχα αυτα θα θελανε μερικοι να γραφαμε εμεις οι μαδριλενοι!!

στις 12/04/2017 23:54
POUTSA APO TO NOTO GERMANOPOUSTIDES PIPA KOLO

στις 12/04/2017 23:55
Με λιγα λογια σημερα ειδες μια ομαδα και εχθες ενα μπουρδελο

στις 12/04/2017 23:56
ΟΡΓΙΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΧΟ!!!!

στις 12/04/2017 23:58
η μαλακια ειναι οτι με το 1-3 θα παιρναμε και κανενα φραγκο..

στις 12/04/2017 23:59
εγω θα πληρωνομουν με το 2-2, αλλα δεν βαριεσαι!!!

στις 13/04/2017 00:00
Η βραδυνη προπονηση τελειωσε χωρις τραυματισμους...επομενη προπονηση την τριτη του πασχα στις 21.45 να προετοιμαστουμε καταλληλα για τον αγωνα με τους βουτες και τα λαμογια στις 23 του μηνα και να τους δειξουμε τι εστι ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ!!!

στις 13/04/2017 00:01
REAL MADRID...ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ!!!!

στις 13/04/2017 00:07
ειπαμε να τους βαλουμε 2 με 3 σημερα και οχι παλι 4 γιατι πανω απο ολα ειμαστε και ανθρωποι και τους λυπηθηκαμε μωρε τους ταλαιπωρους.

στις 13/04/2017 00:10
Μπράβο νικήσατε τα υπόλοιπα είναι αστεία που λέτε χαχαχαχα! Χωρίς Λεβαντοφσκι και Χουμελς έφαγαν μόνο 2 και χαίρεστε.Να σας υπενθυμίσω στον επαναληπτικό δεν θα είναι το ίδιο,αν νομίζετε ότι θα σας χαριστούν!

στις 13/04/2017 00:12
Αγώνα με τους βουτες λέει χαχαχαχαχαχα εκτίθεστε λεμεεεεε,ο Περεθ έκανε τα μαγικά του και και μας στέρησε τον Νευμαρ κολοφαρδοι κααααααλμα έρχεται ο ΜΕΣΙ στο εξοχικό να σας μάθει να ΣΈΒΕΣΤΕ

στις 13/04/2017 00:12
Ροναλδο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ!

στις 13/04/2017 00:18
σωστα δεν επαιζε ο λεβαντοφσκι για αυτο δεν μπορουσαν χαχαχαχα με roben,muller,costa,ribery,δεν εχουν δικαιολογια...η΄μαλλον εχουν που να περασεις απο ραμος,μαρσελο,καρβαχαλ σε αγωνα του cl

στις 13/04/2017 00:18
Πεναλντο παικταράς λένε και γελάνε οι πέτρες ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ αυτό έλειπε να μην μπορεί να τελειώσει την φάση μετά από τις ασίστ που του δίνανε.. αυτά είναι εύκολα τα δύσκολα είναι για τον Μέσι που περνάει 2-3και παραπάνω και σκοράρει ,μην γίνεστε τετραπληγικοι ΧΑΧΑΧΑΧΑ...

στις 13/04/2017 00:19
Με 10 έπαιζαν και ο Κόστα μπήκε για 15 λεπτά ενώ έπαιζαν με παίκτη λιγότερο χαχαχα εκτίθεστε

στις 13/04/2017 00:21
Μην λέτε πολλά βρωμιλενοι γιατί θα έρθει καμιά θεία δίκη στην Μαδρίτη και θα ψάχνεστε! Αν θέλετε μια φορά την πρόκριση αυτοί τώρα την θέλουν δέκα

στις 13/04/2017 00:26
μεινανε με 10 παιχτες γιατι ο ροναλντο δεν πιανεται διαφορετικα ρε γατακι και δεν εβαλε μονο τα ευκολα γκολ..ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΙΕΡ αλλα εκανε κι αλλα πραγματα που δεν μπορεις να δεις

στις 13/04/2017 00:27
αν αυτοι την θελουν δεκα φορες την προκριση εμεις θελουμε το 12ο χιλιες φορες

στις 13/04/2017 00:30
οσο για τον κοστα που επαιξε 15 λεπτα,ας το εβαζε πιο πολυ χρονο και που μπηκε δεν εκανε ΤΙΠΟΤΑ τον φαγανε κυριολεκτικα οπως και τον ρομπεν που θα μας γαμουσε οπως γραφατε μερικοι ασχετοι

στις 13/04/2017 00:38
ξεκολλάτε να λενε βλακείες ΦΥΣΙΚΑ και είναι παιχταράς ο Ροναλδο και σταματήστε επειδή υποστηρίζεται την Μπαρσελονα να τα γαματε όλα. Φυσικα και εχει καταφερει πολλα και του αξιζει που είναι ο καλυτερος παιχτης (με συγκρισει τον Μεσσι τον θεωρω καλυτερο) και ξερω ξερω ολοι εσεις που ειστε μπαρσελονα θα πειτε είναι καλυτερος ο Μεσσι δεν διαφωνω πως δεν είναι καλος παιχτης εχει καταφερει και αυτος παρα πολλα αλλα τον προτιμω τον Ρονάλντο αλλα είναι και οι δυο τους οι καλυτεροι παιχτες.(Αλλα εμενα μαρεσει περισσοτερο ο Ροναλντο)

στις 13/04/2017 00:39
Δες τα γελοια σχολια που εκανες πριν τον αγωνα και...σοβαρεψου!

στις 13/04/2017 00:44
Καλά αμα γίνει κανά φιάσκο θα γελάσουν τα σίδερα του γηπέδου σας χαχαχα

στις 13/04/2017 00:44
100 γκολ στην ευρωπη ο ροναλντο...και ολα με πεναλτι χαχαχα νομιζουν η' μαλλον θελουν να υποστηριζουν μερικοι χαχαχαα για γελια ειστε!

στις 13/04/2017 00:47
Όταν λέτε καλύτερος ο πεναλντο του Μέσι και δεν δικαιολογείται μόνο σαν ανέκδοτο μπορεί να ακουστεί χαχαχα.. Δεν θα κάτσω να αναλύσω όταν θρύλοι ποδοσφαίρου και βάλε αποθεωνουν τον Μέσι..ο Κριστιάνο δεν μπορεί να τριπλαρει την σκιά του ρε χαχαχαχα τρολαρετε

στις 13/04/2017 00:47
genius θα δεις οτι η ρεαλ θα περασει ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ στον επομενο γυρο,μεσα στην μαδριτη ετσι και κανει το λαθος και σκοραρει η μπαγιερν η ρεαλ θα την ντροπιασει οπως σημερα...αν οχι τοτε θα τελειωσε με ενα πολυ ωραιο 0-0

στις 13/04/2017 00:48
Νιξα είσαι διαχειριστής στον σύνδεσμο της Ρεάλ στη Θεσσαλονίκη;

στις 13/04/2017 00:48
Στο φβ εννοώ

στις 13/04/2017 00:49
Δεν διαφωνώ ρε άντρα δεν είπα ότι είστε άχρηστοι ήμαρτον..

στις 13/04/2017 00:52
Genius αυτα που λες τα παιζεις?

στις 13/04/2017 00:55
Έχω να παίξω στοίχημα καιρό και έλεγα να πάω σήμερα να το βάλω 2πλο λόγω απόδοσης κανά ταληρο αλλά βαρέθηκα..

στις 13/04/2017 01:10
kapios poutanas gios elege elate aurio na grapsete pou tha sas gamisi i mpagern na sas glentiso eno i omada tou ine to poutanaki tis europis k troi 3 k 4 pantou ksan klasikos poutanas gios twra arxizi tis dikeologies ala ena thelo na matho poso megalo ine to aggouri pou exi ston kolo k poso megali ine poutsa pou exi mesa sto stoma tou pou parola auta sinexizi na milai k na ektithete anepanalipta xioxoaxooaxoxoaox kleo apla ton glentai o mpampas o ronaldo oxoxooxx ante ston kanape sas

στις 13/04/2017 01:12
Μίλα για την δική σου μάνα κοπανε..!

στις 13/04/2017 01:51
οχι καμια σχεση δεν εχω με τον συνδεσμο

στις 13/04/2017 01:51
Μενω μαδριτη και εργαζομαι εδω!

στις 13/04/2017 02:46
το δευτερο γκολ ο ροναλντο το εβαλε με κεφαλια.... μαλιστα! αλλο ματς εβλεπε αυτος που εγραψε το κειμενο της δημοσιευσης. ουτε το βιντεακι που εβαλε απο κατω δεν ειδε? αχαχαχααααα!!!

στις 13/04/2017 03:18
αχαχαχα σωστός happy :P

στις 13/04/2017 06:23
xaxaxaxa paidia o geni milaei akoma?re pouuuuuuuuuuutsa fetos polu exete faei xaxaxaxaxaxaxaaxaxa egw gamaw mesa se bayern.....GENIIIIIIIIIIIIIIIII PES ALEURI? KAI H JUVE SE GUREUEI.....Sas glentane re axaxaxaxaxaxaxaxaxa DEN PATE POUTHENA FETOS,H AMUNA SAS SAN TOU ASTERA MAGOULAS GENIIIIIIIII,O PENALNTO PERNAEI THN OMADA MONOS TOU STOUS 4 APO TO XERAKI,ANTE GEIA POU LEEI KAI O TAKHS.....

FILIA APO ITALIAAAAAAAAAAA

στις 13/04/2017 09:46
Τι ταγαροάμπαλοι υπάρχουν ρε σεις, είναι απίστευτο.

Πιο πάνω ο άλλος, υποστηρίζει Μπαρτσελόνα και αναγκαστικά με το μικρό μυαλό που έχει... πρέπει να κράξει Ρεάλ και Ρονάλντο ή μάλλον Πενάλντο όπως λέει.

Ε ναι μωρέ Πενάλντο, πολλοί... Πενάλντο άλλωστε μπορούν να αφήσουν το στίγμα τους και να έχουν μια άκρως επιτυχημένη καριέρα σε Πρέμιερ Λιγκ και Πριμέρα Ντιβιζιόν, για τον συγκεκριμένο τύπο από ότι φαίνεται είναι πρωταθληματάκια της πλάκας αυτά.

Το ίδιο ισχύει και για όσους ''κράζουν'' την αξία του Μέσι, ταγαροάμπαλοι.

Μιλάμε για 2 παίκτες που έχουν αναπτύξει έναν υγιή ανταγωνισμό μεταξύ τους και για αυτό κάθε χρόνο (εδώ και πολλά χρόνια) τους βλέπεις ότι δεν σταματούν, δεν συμβιβάζονται και γίνονται καλύτεροι, σπάνε το ένα ρεκόρ μετά το άλλο, και μας έχουν χαρίσει πάρα πολλές όμορφες ποδοσφαιρικές στιγμές.

Δυστυχώς όμως ο χρόνος κυλάει, 3-4 χρόνια ακόμα μπάλας έχουν ο Ρονάλντο και ο Μέσι μετά τέλος, αμφιβάλλω αν θα προλάβουμε να δούμε ξανά παίκτες με την ποιότητα τους, παίκτες που θ

στις 13/04/2017 09:47
*παίκτες που θα πιάσουν και θα σπάσουν τα ρεκόρ και τα κατορθώματα τους.

Συμπέρασμα: Iσόβιος αποκλεισμός από το ποδόσφαιρο σε κάθε φανατισμένο άμπαλο με παρωπίδες.

στις 13/04/2017 11:16
Συμφωνω απολυτα με τον LazioIRRIDUCIBLI,με καλυψες!!!

στις 13/04/2017 11:53
Ντιμπαλααααααααα

στις 13/04/2017 12:39
LazioIRRIDUCIBILI συμφωνω σχεδον σε ολα μαζι σου, εχει ςπολυ δικιο, μονο σε ενα δεν συμφωνω, την χολη , την κακια, το κομπλεξ και το μισος για τον Ροναλντο δεν υπαρχει για τον Μεσσι απο τους οπαδους της Ρεαλ και τους "ροναλντιστες" ...αυτο λεει πολλα, για το ποιοι εχουν κομπλεξ και ποιοι οχι..

στις 13/04/2017 14:33
και ενα μικρο παιδι να εβλεπε το ματς θα καταλαβαινε οτι ηταν στημενο

ΚΑΡΑ στημενο οχι απλα στημενο

στις 13/04/2017 15:20
συγνωμη αλλα δεν εχω τοσο μυαλο να καταλαβω οτι ηταν στημενο..ευτυχως που υπαρχει κανενα ατομο σαν εσενα και μας ξυπανει

στις 13/04/2017 16:26
ποσο σας ποναει η ρεαλ πουταλονες επειδη εσεις δεν μπορειτε να κερδισετε την γιουβεντους δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε εμεις να κερδισουμε την μπαγερν κουφαλες αμα μενει με 10 στο 60 λογικο να κερδισει η ρεαλ ζωα

κανατε μια ανατροπη με την παρι με την βοηθεια της διαιτησιας και πιστευετε οτι ειστε η καλυτερη ομαδα στον κοσμο...

στις 13/04/2017 17:10
RE GENI HREMISE MHN PATHEIS TPT,MIA POUTSA APLA EXETE FAEI FETOS APO PANTOU.ETSI EINAI TO PODOSFAIRO,TOU XRONOU ISWS EINAI KALUTERA,EINAI AUTO POU LENE ANTE KAI TOU XRONOU XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

DEN PATE POUTHENAAAAA

στις 13/04/2017 17:50
GoSUMinD ΣΤΗΜΕΝΟ Ε? ΕΠΕΙΔΗ ΤΙ? ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ 4.00 ΑΠΟΔΟΣΗ Η ΡΕΑΛ? ΔΩΡΑΚΙ ΗΤΑΝ (ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΞΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΞΑΝ) ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΜΕΝΟ? ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟ ΔΙΠΛΟ.. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΦΙΛΕ. ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ 1.40 ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΑΥΤΟ ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΔΥΝΑΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΣΟ ΚΑΙ Χ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΓΕΙ. ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ. ΑΝ Ο ΟΠΑΠ ΣΑΣ ΞΕΓΕΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ. ΟΠΟΤΕ QQ

στις 13/04/2017 17:54
ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΝ Η ΡΕΑΛ ΕΙΧΕ Π.Χ 2.00 ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ.

στις 13/04/2017 18:15
στημενο λεει..!!ειμαι σιγουρος οτι προχθες το επαιξες ξερο 2πλο!

στις 13/04/2017 18:16
και αν επαιξες 2πλο τη μπαρτσα και περιμενες να το πιασεις δε κανει να παιζεις στοιχημα

στις 13/04/2017 18:19
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ! ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ, ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ!!

στις 13/04/2017 20:47
re poutanas gie genius dld ti thes na peis oti den exei roster h bayer ?.. pou les xwris leva?..skoupidia tosa kserei tosa les...... anapiro plasmaaaaaaa calma mpastardo

στις 15/04/2017 19:27
ΕΊΣΤΕ ΑΜΠΑΛΟΙ ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΜΠΑΛΟΙ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ Ο ΜΕΣΙ ΕΙΧΕ ΝΙΚΉΣΕΙ ΜΙΑ ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΑΟ ΚΑΙ ΕΣΕΊΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΕΝΑΛΝΤΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ μέσα στην πίκρα είστε καημένοι πελάτες

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.