Σοκ με Τόρες! (video)

Σοκ με Τόρες! (video)



Έξι λεπτά πριν το φινάλε της αναμέτρησης μεταξύ της Λα Κορούνια και της Ατλέτικο Μαδρίτης, ο Φερνάντο Τόρες συγκρούστηκε στον αέρα με τον Άλες Μπερχαντίνιος, με αποτέλεσμα να χάσει τις αισθήσεις του και να αποχωρήσει με φορείο απ' τον αγωνιστικό χώρο! Στο νοσοκομείο με τραύμα στο κεφάλι ο Ισπανός!

Ατλέτικο Μαδρίτης και Λα Κορούνια αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1 στο «Ριαθόρ», όμως το παιχνίδι επισκιάστηκε από τον σοβαρό τραυματισμό του Φερνάντο Τόρες. Στο 84ο λεπτό ο Ισπανός συγκρούστηκε στον αέρα με τον Άλες Μπερχαντίνιος με συνέπεια να χάσει τις αισθήσεις του και να πέσει με το κεφάλι στον αγωνιστικό χώρο.

Ο έμπειρος άσος αποχώρησε με φορείο και μεταφέρθηκε άμεσα στο νοσοκομείο, έχοντας υποστεί τραύμα στο κεφάλι. Με πρόσφατη ενημέρωση, η Ατλέτικο γνωστοποίησε ότι ο Τόρες θα μείνει όλο το βράδυ στο νοσοκομείο, όπου θα βρίσκεται σε συνεχή επιτήρηση.

Σύμφωνα με τα ισπανικά Μέσα, ο Ισπανός έχει αποφύγει τον κίνδυνο και έχει ανακτήσει τις αισθήσεις του, με την κατάσταση του να είναι σταθερή. Παρόλα αυτά, για πιο ασφαλείς πληροφορίες θα πρέπει να περιμένουμε νέα ενημέρωση των «ροχιμπλάνκος»





Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.334.107.251.651.8511.122.62
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.722.126.751.881.62
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.501.772.7530.00

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 03/03/2017 00:01
makari na einai kala to palikari

στις 03/03/2017 00:09
καλη αναρρωση παικταρα

στις 03/03/2017 00:14
mazi sou oli aderfe sintoma piso !!!

[+]  kawasaki7 στις 03/03/2017 00:59

[+]  kawasaki7 στις 03/03/2017 01:01

στις 03/03/2017 01:09
to alo to zoo pos epese etsi pano tou re eleos dld o kathisterimenos ine dinaton o vlakas makari na min exi tpt sovaro to pedi kali anarosi..

στις 03/03/2017 01:45
Περαστικα και γρηγορη αναρωση παικταρα!Αναρωτιεμαι αυτα τα κορακια τι κανουν στο γηπεδο? Απλα αχρηστοι φετος στη Λα λιγκα! Σκληρο τακλιν σε Βιδαλ = Σπασιμο αστραγαλου! Ουτε παρατηρηση ΟΟΟΟΧΙ καρτα..αν ειναι δυνατον/ Σε αλλο παιχνιδι της Λα λιγκα του εσπασε νομιζω το γονατο ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΚΑΡΤΑ! Τωρα Τορες ,κοντεψε να γινει χειροτερο,απ'οτι ακουσα ειναι στο νοσοκομειο ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΛΑΣΠΗΣ? Εδωσε καρτα ή οχι δεν ειχα στο βιντεο..

στις 03/03/2017 01:49
Ο αλλος εντωμεταξυ πεφτει σαν σουμο πανω του και ο Τορες πεφτει στο χορταρι με το κεφαλι..!

στις 03/03/2017 02:00
Ολα καλα συνηλθε

στις 03/03/2017 02:03
Kalh anarosi paixtura k perastika kala einai eutixws!

στις 03/03/2017 17:32
γυρισε η γλωσσα του και κλεινει τον λαρυγγα. παλι καλα που οι συμπαικτες του τον βοηθησαν γρηγορα

στις 03/03/2017 19:07
Μάγκες παλι καλα που ήταν το ψαγμένο το παλικαρι και την ψιλιάστηκε την δουλεία και του γύρισε ξανα την γλώσσα κανονικά εννοείτε με κυνδινο να χάσει δάχτυλο διοτι εκείνη την στιγμη αντανακλαστικά αμα πάει κάποιος να βάλει κατι στο στόμα σου οι σιαγόνες έχουν τοσο μεγάλη δύναμη που κόβουν δάχτυλο

στις 03/03/2017 19:07
Καλη ανάρωση στο παλικάρι και αυτό νομίζω πως ήταν κόκκινη

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.