Χέρενφεν - Βίλεμ

21/11/2021 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 464
2 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 886 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βίλεμ - Χέρενφεν στις 5/3/2022

• Χωρητικότητα: 26100
90+4'

Μετά από ένα εξαιρετικό δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα Χέρενφεν πραγματοποίησε την ανατροπή και φεύγει νικήτρια από το γήπεδο!

90+4'

90+4'

Κατοχή: Χέρενφεν: 33%, Βίλεμ: 67%.

90+4'
Απόκρουση

Ο Ibrahim Dresevic απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

Ο Mats Koehlert από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+4'

Το σουτ του Leeroy Owusu μπλοκάρεται

90+4'

Ο Leeroy Owusu εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

90+3'

Ο Ibrahim Dresevic έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

90+3'

Ο Ibrahim Dresevic από την ομάδα Χέρενφεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Kwasi Okyere Wriedt

90+2'

Καλή ενέργεια από τον Joey Veerman ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+2'

Η ομάδα Χέρενφεν ξεκινάει αντεπίθεση

90+2'

Η ομάδα Βίλεμ έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'
Απόκρουση

Ο Milan van Ewijk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Σέντρα

Ο Leeroy Owusu κάνει τη σέντρα

90+1'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Το σουτ του Mats Koehlert μπλοκάρεται

90+1'
Απόκρουση

Ο Henk Veerman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Γέμισμα

Ο Goerkem Saglam εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

90'

Φράγμα από τον Lucas Woudenberg, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του John Yeboah. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

90'

89'

Ο Mats Koehlert από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

89'

Ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

89'
Σέντρα

89'

88'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Η ομάδα Βίλεμ κάνει μία αλλαγή με καθαρά επιθετικούς προσανατολισμούς.

88'

Ο Ulrik Yttergaard Jenssen δίνει τη θέση του στον Argyris Kampetsis

87'

87'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

86'

Ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ είναι σε θέση οφσάιντ

86'

86'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρενφεν

85'

Ο Filip Stevanovic δίνει τη θέση του στον Rami Al Hajj

85'

85'

Η ομάδα Βίλεμ εκδηλώνει επίθεση

84'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

84'

83'

Ο Dries Saddiki δίνει τη θέση του στον Goerkem Saglam

83'

Ο Che Nunnely δίνει τη θέση του στον John Yeboah

83'

Τι ευκαιρία! Ο Nikolaos Michelis έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

83'
Γέμισμα

Ο Leeroy Owusu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

82'

Ο Filip Stevanovic έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

82'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Leeroy Owusu

81'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

81'
Απόκρουση

Ο Nick Bakker απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

81'

Ο Dries Saddiki έχει μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του απομακρύνεται από τον τερματοφύλακα!

80'

Ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

80'

Κατοχή: Χέρενφεν: 34%, Βίλεμ: 66%.

80'

79'

Ο Xavier Mous κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

79'

Ο Ringo Meerveld χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

79'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

79'

Ο Henk Veerman τιμωρείται για σπρώξιμο στον Godfried Roemeratoe

79'

Το σουτ του Henk Veerman μπλοκάρεται

79'
Απόκρουση

Ο Leeroy Owusu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

78'
Γέμισμα

Ο Nick Bakker εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

78'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! Ο Miquel Nelom βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβάλλεται!

78'

Ο Miquel Nelom από την ομάδα Βίλεμ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Tibor Halilovic

77'

76'

Ο Joey Veerman έδωσε την ασίστ για το γκολ.

76'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nick Bakker της ομάδας Χέρενφεν σκοράρει με κεφαλιά

76'

Ο Joey Veerman από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

76'
Σέντρα

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

76'
Απόκρουση

Ο Dries Saddiki απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Γέμισμα

75'

75'

Ο Miquel Nelom έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Miquel Nelom από την ομάδα Βίλεμ ανατρέπει τον Milan van Ewijk

75'

74'

74'
Σέντρα

74'

73'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'

71'

71'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Χέρενφεν ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

70'

Κατοχή: Χέρενφεν: 35%, Βίλεμ: 65%.

70'

70'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Filip Stevanovic σκοράρει με το δεξί πόδι!

70'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

70'

Ο Joey Veerman «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

70'

70'

70'

Η ομάδα Βίλεμ κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

69'

Ο Ringo Meerveld έδωσε την ασίστ για το γκολ.

69'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Che Nunnely σκοράρει με το δεξί πόδι!

69'

Ο Ringo Meerveld από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

69'

Ο Ringo Meerveld από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

68'
Απόκρουση

Ο Ibrahim Dresevic απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

68'

Ο τερματοφύλακας διώχνει την μπάλα μετά την λόμπα του Mats Koehlert της ομάδας Βίλεμ

68'

Το αμυντικό λάθος του Milan van Ewijk μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

68'

67'

66'

Ο Henk Veerman τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nikolaos Michelis

66'

66'

Ο Nicolas Madsen δίνει τη θέση του στον Rodney Kongolo

65'

65'

65'

64'

Ο Derrick Koehn δίνει τη θέση του στον Miquel Nelom

64'

Ο Max Svensson δίνει τη θέση του στον Ringo Meerveld

64'

Ο Max Svensson πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

64'
Απόκρουση

64'
Σέντρα

63'

63'
Κακό κοντρόλ

Ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

63'

Ο Mats Koehlert από την ομάδα Βίλεμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joey Veerman από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Godfried Roemeratoe

62'

Το σουτ του Derrick Koehn μπλοκάρεται

62'
Απόκρουση

62'

Ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

61'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Nick Bakker της ομάδας Χέρενφεν για να αποτρέψει το γκολ.

61'

Ο Kwasi Okyere Wriedt χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

61'

Ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

61'

Το αμυντικό λάθος του Ibrahim Dresevic μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

61'

61'
Απόκρουση

61'
Σέντρα

Ο Max Svensson κάνει τη σέντρα

60'

Ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

60'
Απόκρουση

Ο Milan van Ewijk απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

60'
Σέντρα

60'

60'

Κατοχή: Χέρενφεν: 36%, Βίλεμ: 64%.

59'

Η ομάδα Βίλεμ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

59'

Πως το έχασε αυτό; Ο Tibor Halilovic έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

59'
Σέντρα

Ο Milan van Ewijk από την Χέρενφεν κάνει ωραία σέντρα

59'

58'
Απόκρουση

58'
Σέντρα

Ο Che Nunnely κάνει τη σέντρα

58'

57'

Ο Dries Saddiki υποπίπτει σε χέρι

57'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Dries Saddiki από την ομάδα Βίλεμ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

57'
Σέντρα

57'

56'
Απόκρουση

Ο Xavier Mous απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

Ο Derrick Koehn από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

56'
Απόκρουση

Ο Ulrik Yttergaard Jenssen της ομάδας Βίλεμ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

56'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

56'

55'

Η ομάδα Βίλεμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

55'

Το παιχνίδι είναι πολύ μονόπλευρο τώρα. Η ομάδα Βίλεμ κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας

55'

Κατοχή: Χέρενφεν: 38%, Βίλεμ: 62%.

55'

54'

53'

53'

53'

52'
Απόκρουση

Ο Milan van Ewijk της ομάδας Χέρενφεν απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

52'

Ο Derrick Koehn από την ομάδα Βίλεμ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

52'

51'

Η ομάδα Χέρενφεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

51'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Godfried Roemeratoe για την ομάδα Βίλεμ. Ο Joey Veerman σταματάει την φάση.

50'

Κατοχή: Χέρενφεν: 39%, Βίλεμ: 61%.

50'

50'

Ο Lucas Woudenberg από την ομάδα Χέρενφεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Che Nunnely

49'
Απόκρουση

Ο Che Nunnely απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

49'
Γέμισμα

49'

Ο Ulrik Yttergaard Jenssen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Joey Veerman

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Koehlert από την ομάδα Βίλεμ ανατρέπει τον Tibor Halilovic

48'

48'

47'

46'

Ο Mats Koehlert υποπίπτει σε χέρι

46'

46'

46'

Ο Rami Kaib δίνει τη θέση του στον Lucas Woudenberg

46'

45'

Η ομάδα Βίλεμ είχε την μπάλα στην κατοχή της, αλλά δεν κατάφερε να πάει με το προβάδισμα στην ανάπαυλα

45'

45'

Κατοχή: Χέρενφεν: 40%, Βίλεμ: 60%.

45'

45'

44'

44'

44'

Η ομάδα Χέρενφεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

43'

Ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

43'

43'
Σέντρα

Ο Leeroy Owusu από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

43'

42'

42'
Σέντρα

Ο Derrick Koehn από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

42'

41'

41'

40'

Κατοχή: Χέρενφεν: 43%, Βίλεμ: 57%.

40'

40'

39'
Απόκρουση

Ο Mats Koehlert απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

39'
Απόκρουση

Ο Derrick Koehn απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'

39'

38'

Ο Leeroy Owusu από την ομάδα Βίλεμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

38'

38'

37'

Πως το έχασε αυτό; Ο Filip Stevanovic έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

37'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Filip Stevanovic βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

37'

37'

Το αμυντικό λάθος του Godfried Roemeratoe μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

37'

36'

36'
Γέμισμα

Ο Max Svensson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

36'

Ο Rami Kaib έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Che Nunnely

35'

Κατοχή: Χέρενφεν: 44%, Βίλεμ: 56%.

35'

35'

34'

33'

Ο Timon Wellenreuther κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

33'
Σέντρα

Ο Tibor Halilovic κάνει τη σέντρα

33'
Απόκρουση

33'

Ο Joey Veerman από την ομάδα Χέρενφεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

32'
Απόκρουση

Ο Timon Wellenreuther από την ομάδα Βίλεμ βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

32'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Henk Veerman έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Timon Wellenreuther

32'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χέρενφεν πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

32'
Σέντρα

Ο Milan van Ewijk κάνει τη σέντρα

32'

32'

32'

31'
Απόκρουση

Ο Godfried Roemeratoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

31'
Σέντρα

Ο Filip Stevanovic κάνει τη σέντρα

31'

Η ομάδα Χέρενφεν εκδηλώνει επίθεση

30'

30'

29'

29'
Σέντρα

Ο Derrick Koehn κάνει τη σέντρα

29'

Το μακρινό σουτ του Godfried Roemeratoe μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

29'

Ο Leeroy Owusu από την ομάδα Βίλεμ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

29'

28'

28'

28'
Απόκρουση

28'

Ο Derrick Koehn από την ομάδα Βίλεμ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

27'
Απόκρουση

27'
Σέντρα

Ο Mats Koehlert κάνει τη σέντρα

27'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

27'
Απόκρουση

Ο Rami Kaib απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

27'

Ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

26'
Σέντρα

26'
Απόκρουση

26'
Σέντρα

26'

26'
Απόκρουση

26'
Σέντρα

25'

Κατοχή: Χέρενφεν: 49%, Βίλεμ: 51%.

25'

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kwasi Okyere Wriedt από την ομάδα Βίλεμ ανατρέπει τον Filip Stevanovic

24'

23'
Απόκρουση

23'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίλεμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

23'
Απόκρουση

23'
Γέμισμα

Ο Derrick Koehn εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

22'

22'

21'

ΑΠΟΒΟΛΗ! Ο Anthony Musaba βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβάλλεται!

21'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Anthony Musaba υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Derrick Koehn

21'

21'

20'

Κατοχή: Χέρενφεν: 55%, Βίλεμ: 45%.

20'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίλεμ

20'

Ο Henk Veerman πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

20'
Σέντρα

Ο Anthony Musaba κάνει τη σέντρα

20'

20'

19'

19'

18'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν είναι σε θέση οφσάιντ

18'

Η ομάδα Χέρενφεν έχει την κατοχή της μπάλας

17'

17'
Σέντρα

Ο Leeroy Owusu από την ομάδα Βίλεμ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

17'

16'

15'

Κατοχή: Χέρενφεν: 50%, Βίλεμ: 50%.

15'

15'

Ο Rami Kaib από την ομάδα Χέρενφεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Che Nunnely

14'
Απόκρουση

Ο Joey Veerman απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

14'

Ο Dries Saddiki βλέπει την τεράστια ευκαιρία του με σουτ να σταματάει στο δοκάρι!

14'

Χρυσή ευκαιρία! 0 Kwasi Okyere Wriedt χάνει μια τεράστια ευκαιρία, καθώς καταφέρνει με κεφαλιά να χτυπήσει το οριζόντιο δοκάρι!

14'
Γέμισμα

13'

Ο Anthony Musaba έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anthony Musaba από την ομάδα Χέρενφεν ανατρέπει τον Derrick Koehn

13'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Derrick Koehn από την ομάδα Βίλεμ παίζει το 1-2 με τον Max Svensson.

12'

Ο Derrick Koehn από την ομάδα Βίλεμ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

12'

12'

11'

11'

10'

10'

9'

9'

9'
Απόκρουση

9'

Ο Max Svensson από την ομάδα Βίλεμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

9'
Σέντρα

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

9'

8'

Ο Che Nunnely από την ομάδα Βίλεμ βλέπει μία κάθετη πάσα, αλλά ένας αντίπαλος τη σταμάτησε.

8'

7'

7'

6'

Ο Kwasi Okyere Wriedt πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

6'

6'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

6'

5'

Καλή ενέργεια από τον Kwasi Okyere Wriedt ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

5'

Το σουτ του Kwasi Okyere Wriedt μπλοκάρεται

5'
Σέντρα

5'

Κατοχή: Χέρενφεν: 53%, Βίλεμ: 47%.

5'

4'

4'

Ο Leeroy Owusu από την ομάδα Βίλεμ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

4'

3'

Ο Henk Veerman από την ομάδα Χέρενφεν είναι σε θέση οφσάιντ

3'

3'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

3'

Ο Filip Stevanovic από την ομάδα Χέρενφεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

2'
Απόκρουση

2'

1'

Το αμυντικό λάθος του Derrick Koehn μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Χέρενφεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

0'

Καλησπέρα σας από το Abe Lenstra Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Χέρενφεν δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.80 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βίλεμ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.23 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρενφεν έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.50 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Χέρενφεν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.57 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε