22/12/2021 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 769
1 - 1
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 855 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Καμπούρ - Χέρακλες στις 22/7/2023

• Χωρητικότητα: 12080
90+4'

90+4'

Κατοχή: Χέρακλες: 48%, Καμπούρ: 52%.

90+4'

Ο Sonny Stevens κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'
Σέντρα

Ο Noah Fadiga κάνει τη σέντρα

90+3'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Issa Kallon

90+3'
Απόκρουση

Ο Mees Hoedemakers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'
Σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Erik Schouten απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Adrian Szoke κάνει τη σέντρα

90+2'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+2'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

90+2'

90+2'
Απόκρουση

90+1'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata κάνει τη σέντρα

90+1'
Απόκρουση

Ο Janis Blaswich απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Γέμισμα

Ο Michael Breij εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Κίτρινη κάρτα για τον Marco Rente

90'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Marco Rente ανέτρεψε τον Issa Kallon από πίσω και δόθηκε φάουλ

90'

Η ομάδα Καμπούρ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

89'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Nick Doodeman δίνει τη θέση του στον Marco Tol

88'

Ο Sinan Bakis τιμωρείται για σπρώξιμο στον Michael Breij

88'
Απόκρουση

Ο Michael Breij απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

88'
Απόκρουση

87'

Ο Nikolai Laursen δίνει τη θέση του στον Adrian Szoke

87'
Γέμισμα

Ο Giacomo Quagliata εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

87'

Ο Nick Doodeman υποπίπτει σε χέρι

86'

86'

85'

Κατοχή: Χέρακλες: 51%, Καμπούρ: 49%.

85'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

85'
Απόκρουση

85'
Σέντρα

84'

Η ομάδα Χέρακλες έχει την κατοχή της μπάλας

84'

Ο Mitchell Paulissen από την ομάδα Καμπούρ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

83'

Η ομάδα Καμπούρ έχει την κατοχή της μπάλας

82'

82'
Σέντρα

82'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

Ελεύθερο για την ομάδα Καμπούρ

81'

Ο Robin Maulun δίνει τη θέση του στον Mitchell Paulissen

81'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

81'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

80'
Κακό κοντρόλ

Ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

80'

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

80'

Κατοχή: Χέρακλες: 50%, Καμπούρ: 50%.

80'
Απόκρουση

Ο Calvin Mac-Intosch απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Σέντρα

80'

Η ομάδα Χέρακλες εκδηλώνει επίθεση

78'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

78'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

77'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Orestis Kiomourtzoglou της ομάδας Χέρακλες ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

77'

Ο Sonny Stevens έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Nikolai Laursen βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Sonny Stevens του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

77'

Το σουτ του Orestis Kiomourtzoglou μπλοκάρεται

77'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'
Απόκρουση

76'
Σέντρα

Ο Marco Rente κάνει τη σέντρα

76'

75'

Κατοχή: Χέρακλες: 44%, Καμπούρ: 56%.

75'
Σέντρα

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

74'
Απόκρουση

Ο Alex Bangura απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

74'
Σέντρα

Ο Nikolai Laursen κάνει τη σέντρα

74'
Απόκρουση

73'
Σέντρα

73'

Ο Elias Sierra χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

73'

73'

Ο Luca de la Torre «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

73'

72'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

72'
Απόκρουση

71'
Σέντρα

71'

71'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

70'

Ο Sinan Bakis τιμωρείται για σπρώξιμο στον Erik Schouten

70'

Κατοχή: Χέρακλες: 46%, Καμπούρ: 54%.

70'

70'
Σέντρα

69'

69'

Ο Sinan Bakis έκανε φάουλ στον Erik Schouten

69'

Το σουτ του Sinan Bakis μπλοκάρεται

69'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

69'

69'

69'

Ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

69'

Ο Sonny Stevens έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Sinan Bakis βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Sonny Stevens του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

68'

68'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

67'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'

Ο Robin Maulun από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

67'

Σουτ του Michael Breij βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

67'

Η ομάδα Καμπούρ εκδηλώνει επίθεση

66'

66'

66'

Ο Lucas Schoofs δίνει τη θέση του στον Sinan Bakis

66'

Ο Bilal Basacikoglu δίνει τη θέση του στον Elias Sierra

65'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

65'

64'

63'

63'

Τι ευκαιρία! Ο Kaj Sierhuis έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

62'
Σέντρα

61'

61'

60'

Κίτρινη κάρτα για τον Nikolai Laursen

60'

Ο Nikolai Laursen έκανε φάουλ στον Alex Bangura

60'

Κατοχή: Χέρακλες: 45%, Καμπούρ: 55%.

59'

Ο Nick Doodeman έδωσε την ασίστ για το γκολ.

59'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Michael Breij σκοράρει με το δεξί πόδι!

59'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Nick Doodeman από την ομάδα Καμπούρ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

59'

Ο Michael Breij από την ομάδα Καμπούρ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

58'

Ο Luca de la Torre υποπίπτει σε χέρι

58'

57'
Σέντρα

Ο Nick Doodeman από την ομάδα Καμπούρ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

57'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρακλες

56'

Ο Mees Hoedemakers από την ομάδα Καμπούρ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

56'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

56'

Ο Jhondly van der Meer από την ομάδα Καμπούρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

56'

56'

55'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

55'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Michael Breij

54'

54'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

53'
Σέντρα

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

53'

Ο Roberts Uldrikis τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mats Knoester

53'

53'
Σέντρα

Ο Lucas Schoofs από την ομάδα Χέρακλες κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

52'

52'

51'

51'

50'

50'

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

50'
Απόκρουση

Ο Sonny Stevens απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

50'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Marco Rente και ο Sonny Stevens αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

49'

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες βρίσκει με κεφαλιά έναν συμπαίκτη του.

49'
Σέντρα

48'

48'

47'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες είναι σε θέση οφσάιντ

47'

47'

46'

46'

46'

Ο Jamie Jacobs δίνει τη θέση του στον Michael Breij

46'

45+1'

45+1'

Κατοχή: Χέρακλες: 42%, Καμπούρ: 58%.

45+1'

Ο Nikolai Laursen χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

45+1'

45'

44'

44'

43'

43'

42'

42'

41'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

41'
Γέμισμα

Ο Lucas Schoofs εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

41'

41'

Ο Jhondly van der Meer τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bilal Basacikoglu

40'
Απόκρουση

40'
Σέντρα

Ο Orestis Kiomourtzoglou κάνει τη σέντρα

40'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

39'

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

39'

Η ομάδα Χέρακλες ξεκινάει αντεπίθεση

39'

Ο Janis Blaswich κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

39'
Σέντρα

Ο Jhondly van der Meer κάνει τη σέντρα

39'

Ο Roberts Uldrikis έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του με κάποιο τρόπο απομακρύνθηκε πάνω στη γραμμή!

39'

Ο Robin Maulun από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

39'

Ο Issa Kallon αναγκάζει τον Janis Blaswich σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

38'
Σέντρα

Ο Robin Maulun από την ομάδα Καμπούρ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

38'

38'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Giacomo Quagliata για την ομάδα Χέρακλες. Ο Jamie Jacobs σταματάει την φάση.

36'

Ο Orestis Kiomourtzoglou έκανε φάουλ στον Robin Maulun

36'

36'
Απόκρουση

Ο Noah Fadiga απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

35'

35'
Απόκρουση

Ο Janis Blaswich απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

35'
Σέντρα

35'

34'

34'
Σέντρα

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

Ο Bilal Basacikoglu κάνει τη σέντρα

34'

34'

34'
Απόκρουση

Ο Sonny Stevens από την ομάδα Καμπούρ βγαίνει κάνει μία εξαιρετική απόκρουση.

34'

Ο Nikolai Laursen έχει μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του απομακρύνεται από τον τερματοφύλακα!

33'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες κάνει μία εξαιρετική πάσα και ανοίγει χώρο...

33'

Η ομάδα Καμπούρ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

33'

33'
Σέντρα

33'

32'

Ο Mats Knoester από την ομάδα Χέρακλες το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Roberts Uldrikis

31'

Ο Nikolai Laursen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alex Bangura

31'
Σέντρα

Ο Lucas Schoofs από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

31'

Κατοχή: Χέρακλες: 41%, Καμπούρ: 59%.

31'

Ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

30'

Ο Orestis Kiomourtzoglou τιμωρείται για σπρώξιμο στον Issa Kallon

30'

Ο Bilal Basacikoglu σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Sonny Stevens ελέγχει την φάση

30'
Απόκρουση

30'

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

30'

Σουτ του Mats Knoester βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

30'

Ο Marco Rente από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

29'

Ο Marco Rente της ομάδας Χέρακλες παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

29'

29'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

28'

Κίτρινη κάρτα για τον Alex Bangura

28'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Alex Bangura για την ομάδα Καμπούρ. Ο Nikolai Laursen σταματάει την φάση.

27'

27'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

27'

26'

25'

25'

25'

25'

Ο Robin Maulun από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

25'

Ο Roberts Uldrikis βρίσκεται ολομόναχος, αλλά η κεφαλιά του αποκρούεται από τον Janis Blaswich! Κόρνερ...

24'
Γέμισμα

Ο Robin Maulun εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

24'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Alex Bangura

23'

Ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

22'

22'

21'

20'

Κατοχή: Χέρακλες: 43%, Καμπούρ: 57%.

19'

19'

Ο Lucas Schoofs επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Nikolai Laursen

18'

17'

Ο Nikolai Laursen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Erik Schouten

16'

16'

Η ομάδα Καμπούρ ξεκινάει αντεπίθεση

16'

16'
Απόκρουση

16'
Σέντρα

15'

15'

15'

Κατοχή: Χέρακλες: 37%, Καμπούρ: 63%.

15'

14'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

14'

13'

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jamie Jacobs από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Giacomo Quagliata

12'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Marco Rente από την ομάδα Χέρακλες και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

12'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

11'

11'
Απόκρουση

Ο Marco Rente από την ομάδα Χέρακλες είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

11'
Σέντρα

10'

10'

Κατοχή: Χέρακλες: 28%, Καμπούρ: 72%.

9'

8'

8'

Ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

8'

Ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

8'

8'
Απόκρουση

8'
Σέντρα

7'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες είναι σε θέση οφσάιντ

7'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να παίξει το 1-2 με τον Orestis Kiomourtzoglou του αλλά η μπάλα δεν περνάει.

6'

6'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

6'

6'

Το σουτ του Mees Hoedemakers μπλοκάρεται

5'

Το σουτ του Nick Doodeman μπλοκάρεται

5'

5'

Κατοχή: Χέρακλες: 26%, Καμπούρ: 74%.

5'

4'

4'

3'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

3'

Ο Roberts Uldrikis από την ομάδα Καμπούρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

3'

Ο Roberts Uldrikis από την ομάδα Καμπούρ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

2'

1'

1'

Το σουτ του Luca de la Torre μπλοκάρεται

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Χέρακλες είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Erve Asito, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 7 αγώνες της ομάδας Καμπούρ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.55 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Καμπούρ νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.70 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρακλες έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Χέρακλες, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε