21+

Σχίντια Ταργκόβιστε - Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα

22/10/2021 20:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 134
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 932 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Σχίντια Ταργκόβιστε στις 17/12/2022

• Θεατές: 895
90+6'

90+6'

895 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 39%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 61%.

90+5'
Απόκρουση

Ο Mihai Capatina απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'

Ο Adrian Stoian από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+4'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+4'

Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Alexandru Cretu της ομάδας Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα βλέπει κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση

90+3'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε εκδηλώνει επίθεση

90+3'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Ο Doru Popadiuc από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε είναι σε θέση οφσάιντ

90+1'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Paul Iacob από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

90'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 37%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 63%.

90'

90'

Ο Daniel Constantin Florea δίνει τη θέση του στον Alexandru Daniel Jipa

90'

Ο Cristian Negut δίνει τη θέση του στον Vladut Stancu

90'

Ο Mihai Capatina από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

89'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mihai Capatina για την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα. Ο Razvan Matis σταματάει την φάση.

89'

Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα έχει την κατοχή της μπάλας

88'

88'

87'

Ο Jovan Markovic από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα έκανε την πάσα αλλά ο συμπαίκτης του δεν μπόρεσε να επωφεληθεί.

87'

Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα εκδηλώνει επίθεση

86'

Ο Stefan Baiaram από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

86'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Stefan Baiaram ανέτρεψε τον Cristian Negut από πίσω και δόθηκε φάουλ

85'

Ο Gustavo από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

85'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 36%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 64%.

84'

83'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Razvan Matis αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

82'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε έχει την κατοχή της μπάλας

81'

Ο Marius Martac δίνει τη θέση του στον Adrian Stoian

81'

Ο Marian Serban δίνει τη θέση του στον Razvan Matis

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Paul Iacob από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε ανατρέπει τον Gustavo

80'

80'

79'

79'

Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

77'

Ο Daniel Constantin Florea τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jovan Markovic

75'

75'

Ο Andrei Ivan δίνει τη θέση του στον Matteo Fedele

75'

Ο ποδοσφαιριστής από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε είναι σε θέση οφσάιντ

75'
Γέμισμα

Ο Daniel Constantin Florea εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

75'

73'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ - Ο Andrei Ivan από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από κοντινή απόσταση.

73'

Το σουτ του Andrei Ivan αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

73'

Ο Jovan Markovic από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

73'
Σέντρα

Ο Mihai Capatina κάνει τη σέντρα

72'
Απόκρουση

Ο Paul Iacob απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'

Ο Lyes Houri από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

71'

71'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'

Ο Tiberiu Capusa από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε είναι σε θέση οφσάιντ

70'
Γέμισμα

Ο Laurentiu Corbu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

70'

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicusor Bancu από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα ανατρέπει τον Cristian Negut

69'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

69'

69'

Ο Andrei Ivan έκανε φάουλ στον Paul Iacob

68'

Ο Jovan Markovic από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα κάνει μία εναέρια πάσα σε συμπαίκτη του.

68'

67'

Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

67'

Ο Cristian Negut από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

67'

66'

Ο Andrei Ivan κάνει το σουτ, ο αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

66'

Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

65'

65'

Ο Dan Nistor δίνει τη θέση του στον Stefan Baiaram

65'

64'
Σέντρα

64'

63'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Cristian Negut για την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε. Ο Vladimir Screciu σταματάει την φάση.

63'
Απόκρουση

Ο Daniel Celea απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

63'
Σέντρα

62'

62'

62'

Ο Cristian Negut από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

61'
Απόκρουση

Ο Vladimir Screciu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

61'
Σέντρα

Ο Laurentiu Corbu κάνει τη σέντρα

61'

Ελεύθερο για την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε

60'

59'

Ο Elvir Koljic δίνει τη θέση του στον Alexandru Cretu

59'

Ο George Cimpanu δίνει τη θέση του στον Gustavo

59'

Ο Catalin Cabuz κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

59'
Σέντρα

Ο Nicusor Bancu κάνει τη σέντρα

58'

57'

57'

Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

57'

56'
Σέντρα

Ο Marius Martac από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

56'

56'

55'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο George Cimpanu από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα ανατρέπει τον Laurentiu Corbu

55'

54'

54'

53'
Σέντρα

53'

Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

53'
Σέντρα

Ο Nicusor Bancu από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

52'

52'

52'
Απόκρουση

Ο Lyes Houri απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

52'

51'

Το σουτ του Doru Popadiuc μπλοκάρεται

51'

Ο Laurentiu Corbu από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

51'

50'

50'

50'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

49'

49'

49'
Απόκρουση

48'
Σέντρα

Ο Dan Nistor κάνει τη σέντρα

48'

48'

47'

47'

Ο Andrei Ivan από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tiberiu Capusa

46'

46'

Ο Ante Roguljic δίνει τη θέση του στον Jovan Markovic

46'

45+1'

45'

45'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 34%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 66%.

44'

Ο Nicusor Bancu από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα επιχείρησε γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μάζεψε την μπάλα.

44'

43'

42'

42'
Απόκρουση

Ο Marius Martac απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

42'
Σέντρα

Ο Lyes Houri κάνει τη σέντρα

42'

41'

41'

40'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 31%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 69%.

40'

Ο Elvir Koljic από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Daniel Celea

40'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Marco Dulca ανέτρεψε τον Valerica Gaman από πίσω και δόθηκε φάουλ

39'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε ξεκινάει αντεπίθεση

38'

38'
Απόκρουση

38'

Ο Ante Roguljic από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

38'

38'

37'
Σέντρα

Ο George Cimpanu από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

37'

37'

36'

36'

35'

Ο Cristian Negut από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicusor Bancu

35'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 33%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 67%.

35'

34'

33'

33'

Ο Laurentiu Corbu από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

32'
Απόκρουση

32'
Σέντρα

Ο Tiberiu Capusa κάνει τη σέντρα

32'

31'

31'
Σέντρα

Ο Andrei Ivan κάνει τη σέντρα

31'

31'

30'

30'

30'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 28%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 72%.

28'

28'

27'

Ο Dan Nistor σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Cristian Negut από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε ανατρέπει τον Lyes Houri

25'

25'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 30%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 70%.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ante Roguljic από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα ανατρέπει τον Cristian Negut

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Doru Popadiuc από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε ανατρέπει τον Vladimir Screciu

24'

23'

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lyes Houri από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα ανατρέπει τον Cristian Negut

22'

22'

22'

22'

22'

Ο Laurentiu Corbu σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

21'

21'

21'
Σέντρα

20'

20'

20'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 26%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 74%.

20'

20'

20'

Ο Mihai Capatina αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

19'
Απόκρουση

19'
Σέντρα

19'

18'

17'

17'

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! Ο Dan Nistor εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά η μπάλα πέρασε εκτός εστίας

16'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Daniel Celea από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε υποπίπτει σε πέναλτι για επικίνδυνο παιχνίδι στον Andrei Ivan.

15'

15'
Σέντρα

14'

14'

13'

Ελεύθερο για την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα

13'
Απόκρουση

Ο Dan Nistor απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

13'

12'
Σέντρα

Ο Marian Serban από την ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

12'

12'

11'

Ο Doru Popadiuc σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

11'

11'

10'

10'
Σέντρα

Ο Elvir Koljic από την ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

10'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 21%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 79%.

9'

9'

9'

8'

8'

8'

7'

7'

Ο Ante Roguljic αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

7'

7'

7'

6'

6'

5'

Κατοχή: Σχίντια Ταργκόβιστε: 22%, Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα: 78%.

5'

Ο Marco Dulca έκανε φάουλ στον Dan Nistor

4'

4'

3'

3'

3'
Απόκρουση

Ο Tiberiu Capusa απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

3'

2'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Paul Iacob ανέτρεψε τον Ante Roguljic από πίσω και δόθηκε φάουλ

1'

1'

Η ομάδα Σχίντια Ταργκόβιστε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadionul Ilie Oana, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 6 αγώνες της ομάδας Σχίντια Ταργκόβιστε, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.41 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.05 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 1.60 στον ΟΠΑΠ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1