Λίγκα 1 Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κλουζ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 10:3 | |
| 2 | Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | |
| 3 | Χέρμανσταντ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | |
| 4 | Σέπσι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 5 | Άστρα Γκιούργκιου | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:6 | |
| 6 | Ντιναμό Βουκουρεστίου | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 7 | Πολιτέχνικα Ιάσι | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | |
| 8 | Ακαντέμικα Κλιντσένι | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | |
| 9 | Σχίντια Ταργκόβιστε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | |
| 10 | Μποτοσάνι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 11 | Βιτορούλ Κονστάντσα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 12 | Στεάουα Βουκουρεστίου | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | |
| 13 | Βολουντάρι | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:8 | |
| 14 | Γκαζ Μέταν Μέντιας | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Iancu Gabriel |
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
18 | 3 |
| Alibec Denis |
Άστρα Γκιούργκιου
|
14 | 2 |
| Cicaldau Alexandru |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
14 | 5 |
| Coman Florinel |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
12 | 0 |
| Debeljuh Gabriel |
Χέρμανσταντ
|
11 | 1 |
| Sorescu Deian |
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
10 | 2 |
| Gheorghe Valentin |
Άστρα Γκιούργκιου
|
10 | 0 |
| Bus Sergiu |
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
10 | 0 |
| Vojtus Jakub |
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
9 | 1 |
| Safranko Pavol |
Σέπσι
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Larie Ionut |
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
12 |
| Sut Adrian |
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
11 |
| Vasvari Gabriel |
Σέπσι
|
11 |
| Oprut Raul |
Χέρμανσταντ
|
11 |
| Alibec Denis |
Άστρα Γκιούργκιου
|
10 |
| Cristea Andrei |
Πολιτέχνικα Ιάσι
|
10 |
| Mihaila Valentin |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
10 |
| Bouhenna Rachid |
Σέπσι
|
10 |
| Buziuc Alexandru |
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
10 |
| Cicaldau Alexandru |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
10 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Tincu Razvan |
Σέπσι
|
3 |
| Cristea Iulian |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
3 |
| Rauta Andrei |
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
2 |
| Budescu Constantin |
Άστρα Γκιούργκιου
|
2 |
| Planic Bogdan |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
2 |
| Dalbea Razvan |
Χέρμανσταντ
|
2 |
| Chorbadzhiyski Bozhidar |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
2 |
| Ivancic Josip |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
2 |
| Benga Alexandru |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
1 |
| Cristea Francisc |
Πολιτέχνικα Ιάσι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
49% 17/35 |
51% 18/35 |
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
60% 24/40 |
40% 16/40 |
Σέπσι
|
41% 16/39 |
59% 23/39 |
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
58% 23/40 |
43% 17/40 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Βολουντάρι
|
60% 24/40 |
40% 16/40 |
Χέρμανσταντ
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Πολιτέχνικα Ιάσι
|
50% 20/40 |
50% 20/40 |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
57% 20/35 |
43% 15/35 |
Κλουζ
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Μποτοσάνι
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
54% 19/35 |
46% 16/35 |
Άστρα Γκιούργκιου
|
53% 18/34 |
47% 16/34 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
29% 10/35 |
40% 14/35 |
31% 11/35 |
0% 0/35 |
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
25% 10/40 |
38% 15/40 |
38% 15/40 |
0% 0/40 |
Σέπσι
|
33% 13/39 |
38% 15/39 |
28% 11/39 |
0% 0/39 |
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
28% 11/40 |
38% 15/40 |
33% 13/40 |
3% 1/40 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
26% 10/38 |
45% 17/38 |
26% 10/38 |
3% 1/38 |
Βολουντάρι
|
28% 11/40 |
58% 23/40 |
15% 6/40 |
0% 0/40 |
Χέρμανσταντ
|
21% 8/38 |
53% 20/38 |
24% 9/38 |
3% 1/38 |
Πολιτέχνικα Ιάσι
|
28% 11/40 |
53% 21/40 |
18% 7/40 |
3% 1/40 |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
20% 7/35 |
51% 18/35 |
26% 9/35 |
3% 1/35 |
Κλουζ
|
28% 10/36 |
42% 15/36 |
31% 11/36 |
0% 0/36 |
Μποτοσάνι
|
25% 9/36 |
53% 19/36 |
22% 8/36 |
0% 0/36 |
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
31% 11/36 |
42% 15/36 |
28% 10/36 |
0% 0/36 |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
20% 7/35 |
54% 19/35 |
23% 8/35 |
3% 1/35 |
Άστρα Γκιούργκιου
|
35% 12/34 |
29% 10/34 |
35% 12/34 |
0% 0/34 |
| Συνολικά | 27% | 45% | 27% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
54% 19/35 |
46% 16/35 |
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
58% 23/40 |
43% 17/40 |
Σέπσι
|
54% 21/39 |
46% 18/39 |
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
53% 21/40 |
48% 19/40 |
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
55% 21/38 |
45% 17/38 |
Βολουντάρι
|
50% 20/40 |
50% 20/40 |
Χέρμανσταντ
|
55% 21/38 |
45% 17/38 |
Πολιτέχνικα Ιάσι
|
58% 23/40 |
43% 17/40 |
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
63% 22/35 |
37% 13/35 |
Κλουζ
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Μποτοσάνι
|
56% 20/36 |
44% 16/36 |
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Στεάουα Βουκουρεστίου
|
54% 19/35 |
46% 16/35 |
Άστρα Γκιούργκιου
|
53% 18/34 |
47% 16/34 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.79 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.16 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 681 | 2.61 |
| Εντός | 389 | 1.49 |
| Εκτός | 292 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 80 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 12.3% (32/261) | |
| 1 - 1 | 11.5% (30/261) | |
| 2 - 1 | 10.3% (27/261) | |
| 0 - 0 | 8.4% (22/261) | |
| 1 - 2 | 7.7% (20/261) | |
| 2 - 2 | 6.1% (16/261) | |
| 0 - 1 | 6.1% (16/261) | |
| 2 - 0 | 5.7% (15/261) | |
| 0 - 2 | 4.6% (12/261) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.4% (61/261) | |
| 2 | 21.8% (57/261) | |
| 1 | 18.4% (48/261) | |
| 4 | 14.6% (38/261) | |
| 5 | 11.1% (29/261) | |
| 0 | 8.4% (22/261) | |
| 6 | 1.1% (3/261) | |
| 7 | 1.1% (3/261) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.4% (121/261) | |
| X | 26.4% (69/261) | |
| 2 | 27.2% (71/261) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 24.5% (64/261) | |
| 1/X | 4.2% (11/261) | |
| 1/2 | 2.3% (6/261) | |
| X/1 | 19.2% (50/261) | |
| X/X | 18.4% (48/261) | |
| X/2 | 11.9% (31/261) | |
| 2/1 | 2.7% (7/261) | |
| 2/X | 3.8% (10/261) | |
| 2/2 | 13.0% (34/261) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 681 | 2.61 |
| Εντός | 389 | 1.49 |
| Εκτός | 292 | 1.12 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 80 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).