kotas
Μέλος από 13/1/2020- Points
- 85.08
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 208ος
- Προβλέψεις
- 52247
- Μέση απόδοση
- 2.36
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 46% (23857 από 52247)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23083 | 51.7% | -793.01 | -3.4% | 2.01 |
| X | 10098 | 30.3% | -186.19 | -1.8% | 3.34 |
| 2 | 14033 | 45.0% | -574.73 | -4.1% | 2.38 |
| 1X | 21 | 38.1% | -4.26 | -20.3% | 2.10 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.28 | +28.0% | 1.28 |
| X2 | 43 | 30.2% | -15.87 | -36.9% | 2.43 |
| Over | 1476 | 53.1% | -110.42 | -7.5% | 1.79 |
| Under | 405 | 53.8% | +10.02 | +2.5% | 1.94 |
| Ημ.1 | 742 | 49.2% | -36.75 | -5.0% | 2.04 |
| Ημ.X | 396 | 45.2% | -33.84 | -8.5% | 2.06 |
| Ημ.2 | 331 | 48.3% | +3.05 | +0.9% | 2.61 |
| Goal | 1068 | 53.6% | -30.42 | -2.8% | 1.84 |
| No Goal | 150 | 55.3% | +6.96 | +4.6% | 1.88 |
| 0-1 Goal | 19 | 42.1% | -0.34 | -1.8% | 2.52 |
| 2-3 Goals | 327 | 44.0% | -40.29 | -12.3% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 54 | 31.5% | -17.14 | -31.7% | 2.25 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1636 | 49.5% | -54.68 | -3.3% | 2.20 | |
| 1612 | 52.8% | +36.98 | +2.3% | 2.14 | |
| 1400 | 50.8% | -8.93 | -0.6% | 2.21 | |
| 1322 | 45.2% | -32.99 | -2.5% | 2.37 | |
| 1187 | 42.6% | -55.08 | -4.6% | 2.38 | |
| 1184 | 48.4% | -59.41 | -5.0% | 2.28 | |
| 1022 | 49.6% | +8.57 | +0.8% | 2.27 | |
| 994 | 44.8% | -5.28 | -0.5% | 2.39 | |
| 966 | 41.1% | -71.25 | -7.4% | 2.43 | |
| 954 | 45.3% | -12.11 | -1.3% | 2.34 | |
| 932 | 44.4% | +22.07 | +2.4% | 2.46 | |
| 806 | 45.3% | -27.80 | -3.4% | 2.31 | |
| 760 | 40.3% | -57.35 | -7.5% | 2.45 | |
| 759 | 50.7% | -24.53 | -3.2% | 2.18 | |
| 758 | 50.1% | -61.89 | -8.2% | 2.23 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 4800 | 73.7% | -25.17 | -0.5% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 16224 | 55.8% | -537.05 | -3.3% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 20260 | 40.8% | -717.28 | -3.5% | 2.39 |
| 3.00 - 5.00 | 10271 | 28.3% | -482.70 | -4.7% | 3.42 |
| 5.01+ | 692 | 14.0% | -60.75 | -8.8% | 7.28 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 11636 | 44.1% | -505.16 | -4.3% | 2.44 |
| 1 - 3 | 11734 | 43.5% | -633.04 | -5.4% | 2.44 |
| 3 - 6 | 11400 | 45.4% | -292.08 | -2.6% | 2.39 |
| 6 - 12 | 10839 | 46.9% | -266.77 | -2.5% | 2.31 |
| 12 - 24 | 6100 | 50.3% | -127.80 | -2.1% | 2.15 |
| 24 - 48 | 330 | 55.5% | +1.26 | +0.4% | 2.01 |
| 48+ | 208 | 51.4% | +0.64 | +0.3% | 2.07 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
52449 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 19:30 | - |
ΠΑΟΚ
ΑΕΚ
|
X | 3.70
| - |
| 12/5/26 22:00 | - |
Σαουθάμπτον
1
Μίντλεσμπρο
1
|
1 | 2.50
| -1.00 |
| 12/5/26 21:45 | - |
Κιλμάρνοκ
3
Νταντί
1
|
1 | 1.88
| +0.88 |
| 12/5/26 21:45 | - |
Ντανφέρμλιν
1
Πάρτικ Θιστλ
1
|
1 | 2.72
| -1.00 |
| 12/5/26 21:00 | - |
Μπέτις
2
Έλτσε
1
|
1 | 1.67
| +0.67 |
| 12/5/26 20:00 | - |
Θέλτα
2
Λεβάντε
3
|
1 | 1.91
| -1.00 |
| 12/5/26 19:45 | - |
Μόντενα
0
Γιούβε Στάμπια
1
|
1 | 2.25
| -1.00 |
| 12/5/26 19:00 | - |
Αστέρας Τρίπολης
1
Πανσερραϊκός
0
|
1 | 1.93
| +0.93 |
| 12/5/26 19:00 | - |
Κηφισιά
0
Ατρόμητος
3
|
X | 2.90
| -1.00 |
| 12/5/26 19:00 | - |
Παναιτωλικός
1
ΑΕΛ Novibet
1
|
2 | 3.30
| -1.00 |
| 12/5/26 13:30 | - |
Γκανγκβόν
2
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
0
|
1 | 2.18
| +1.18 |
| 12/5/26 13:30 | - |
Ίντσεον Γιουν.
0
Ποχάνγκ
1
|
X | 3.05
| -1.00 |
| 11/5/26 22:15 | - |
Ζιλ Βιθέντε
1
Αρούκα
3
|
1 | 1.67
| -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | - |
Τότεναμ
1
Λιντς
1
|
1 | 1.75
| -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | - |
Μίλγουολ
0
Χαλ
2
|
1 | 1.80
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.