8
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
Παίξε νόμιμα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια

Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια

Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια : Στατιστικά για Λίγκα 1 2025/2026

Ιστορικό Αγώνων

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H Γ
Σουπερλίγκα
  1 Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 30 60 17 9 4 53:27
  2 Ραπίντ Βουκουρεστίου 30 56 16 8 6 47:30
  3 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ 30 54 16 6 8 48:27
  4 Κλουζ 30 53 15 8 7 49:40
  5 Ντιναμό Βουκουρεστίου 30 52 14 10 6 42:28
  6 Άργκες Πιτέστι 30 50 15 5 10 37:28
  7 Στεάουα Βουκουρεστίου 30 46 13 7 10 48:40
  8 UTA Αράντ 30 43 11 10 9 39:44
  9 Μποτοσάνι 30 42 11 9 10 37:29
  10 Οτελούλ Γκαλάτι 30 41 11 8 11 39:32
  11 Φαρούλ Κονστάντζα 30 37 10 7 13 39:37
  12 Πετρολούλ Πλοέστι 30 32 7 11 12 24:31
  13 Μιερκουρέα Τσίουκ 30 32 8 8 14 30:58
  14 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια 30 25 7 4 19 27:46
  15 Χέρμανσταντ 30 23 5 8 17 29:50
  16 Μεταλογκλόμπους 30 12 2 6 22 25:66
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Στεάουα Βουκουρεστίου * 8 37 4 2 2 13:7
  2 UTA Αράντ * 8 36 4 2 2 13:7
  3 Μποτοσάνι * 8 33 3 3 2 13:15
  4 Οτελούλ Γκαλάτι * 8 32 3 2 3 12:14
  5 Μιερκουρέα Τσίουκ * 8 30 4 2 2 9:8
  6 Φαρούλ Κονστάντζα * 8 25 1 3 4 8:10
  7 Πετρολούλ Πλοέστι * 8 25 2 3 3 8:10
  8 Χέρμανσταντ * 8 22 2 4 2 11:10
  9 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια * 8 22 2 3 3 11:12
  10 Μεταλογκλόμπους * 8 13 1 4 3 9:14
Πλέι οφ
  1 Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα * 8 46 5 1 2 7:6
  2 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ * 8 45 6 0 2 12:5
  3 Κλουζ * 8 41 4 2 2 7:6
  4 Ντιναμό Βουκουρεστίου * 8 37 3 2 3 12:11
  5 Ραπίντ Βουκουρεστίου * 8 32 1 1 6 6:12
  6 Άργκες Πιτέστι * 8 30 1 2 5 3:7

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Πλει-Οφ Κόνφερενς Λιγκ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ
Τελικό 10 2
(20.0%)
4
(40.0%)
4
(40.0%)
Ημίχρονο 10 4
(40.0%)
4
(40.0%)
2
(20.0%)
ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ
/ΑΓΩΝΑ
ΓΚΟΛ
ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ
/ΑΓΩΝΑ
Τελικό 12:14 2.6 1.2:1.4
Ημίχρονο 7:5 1.2 0.7:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 37% 63%
Goals κατά 43% 57%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 51.21 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.88 λεπ.

Top Scorers

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Espinoza Renato9
Afalna Christ4
Purece Florin3
Dulcea Patrick3
Papeau Jayson3
Albu Alexandru3
Ponde Cristian3
Aganovic Adnan2
Rotund Raul2
Said Said Ahmed1
Serbanica Daniel1
Florescu Eduard1
Pop Vlad1
Yanakov Denys1

Κίτρινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Lungu Teodor7
Dragu Andrei6
Antoche Marius6
Pop Vlad6
Dinu Alexandru5
Dorobantu Andrei5
Afalna Christ4
Florescu Eduard3
Purece Florin3
Said Said Ahmed3
Barbut Cristian3
Hamdiu Valon3
Prepelita Andrei3
Coada Ionut3
Safronov Oleksandr3
Niculescu Claudiu3
Rusu Denis2
Popa Robert Dimitrie2
Albu Alexandru2
Ibrian Florinel2
Gurau Ion-Cristian1
Negru Radu1
Papeau Jayson1
Espinoza Renato1
Ponde Cristian1
Yanakov Denys1
Orozco Esteban1
Dahan Guy1
Dulcea Patrick1
Serbanica Daniel1

Κόκκινες Κάρτες

ΠΑΙΚΤΗΣ #
Prepelita Andrei1
Antoche Marius1
Serbanica Daniel1
Orozco Esteban1

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (19/38) 50.0% (19/38)
Ημίχρονο 13.2% (5/38) 86.8% (33/38)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 36.8% (14/38)
2-3 36.8% (14/38)
4-6 23.7% (9/38)
7+ 2.6% (1/38)
Failed to score 39.5% (15/38)

G/G - N/G

G/G N/G
50.0% (19/38) 50.0% (19/38)

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 1 18.4% (7/38)
2 - 1 13.2% (5/38)
1 - 0 10.5% (4/38)
0 - 0 7.9% (3/38)
1 - 1 7.9% (3/38)
3 - 2 5.3% (2/38)
1 - 2 5.3% (2/38)
2 - 3 5.3% (2/38)
0 - 2 5.3% (2/38)
2 - 2 2.6% (1/38)
0 - 3 2.6% (1/38)
1 - 3 2.6% (1/38)
3 - 0 2.6% (1/38)
4 - 1 2.6% (1/38)
3 - 1 2.6% (1/38)
4 - 0 2.6% (1/38)
6 - 1 2.6% (1/38)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 28.9% (11/38)
3 23.7% (9/38)
2 13.2% (5/38)
5 13.2% (5/38)
4 10.5% (4/38)
0 7.9% (3/38)
7 2.6% (1/38)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 18.4% (7/38)
1/X 7.9% (3/38)
1/2 2.6% (1/38)
X/1 18.4% (7/38)
X/X 7.9% (3/38)
X/2 15.8% (6/38)
2/1 5.3% (2/38)
2/X 2.6% (1/38)
2/2 21.1% (8/38)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 58 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.53 γκολ σε κάθε αγώνα .

Πρόσφατα

Στοιχηματικές

Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ