21+

Σαμπντόρια - Γιουβέντους

22/8/2022 21:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 1226
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 627 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Γιουβέντους - Σαμπντόρια στις 12/3/2023

• Θεατές: 27573
90+7'

90+7'

27573 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+7'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 47%, Γιουβέντους: 53%.

90+6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Moise Kean από την ομάδα Γιουβέντους ανατρέπει τον Mehdi Leris

90+6'

Ο Nicolo Rovella κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Fabio Depaoli.

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Σαμπντόρια

90+6'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Gleison Bremer από την ομάδα Γιουβέντους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+5'

Ο Fabio Miretti από την ομάδα Γιουβέντους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+5'

Ο Fabio Depaoli απομακρύνει τη μπάλα

90+5'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 48%, Γιουβέντους: 52%.

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Γιουβέντους

90+5'

Ο Abdelhamid Sabiri επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Fabio Miretti από την ομάδα Γιουβέντους ανατρέπει τον Abdelhamid Sabiri

90+3'

Ο Emil Audero κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

90+3'

Καλή ενέργεια από τον Filip Kostic ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+3'

Η σέντρα από τον Moise Kean από την ομάδα Γιουβέντους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+2'

Η ομάδα Σαμπντόρια κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Nicolo Rovella

90+1'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Nicolo Rovella υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Abdelhamid Sabiri

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 6'

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolo Rovella από την ομάδα Γιουβέντους ανατρέπει τον Fabio Quagliarella

90'

Η ομάδα Γιουβέντους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

89'

89'

Ο Fabio Quagliarella από την ομάδα Σαμπντόρια είχε προσπάθεια εκτός στόχου

89'

Ο Valerio Verre τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

88'

Ο Fabio Miretti κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mehdi Leris.

88'

88'

Ο Nicolo Rovella αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

87'

Κίτρινη κάρτα για τον Valerio Verre

87'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Valerio Verre ανέτρεψε τον Nicolo Rovella από πίσω και δόθηκε φάουλ

86'

Ο Mattia Perin κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

85'

85'

85'

Ο Manuel Locatelli δίνει τη θέση του στον Nicolo Rovella

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Filip Kostic από την ομάδα Γιουβέντους ανατρέπει τον Fabio Depaoli

83'

Η ομάδα Σαμπντόρια κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

82'

Ο Mehdi Leris κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mattia De Sciglio.

81'

Ο Dusan Vlahovic από την ομάδα Γιουβέντους είναι σε θέση οφσάιντ

81'

Η ομάδα Γιουβέντους έχει την κατοχή της μπάλας

80'

80'

80'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 50%, Γιουβέντους: 50%.

80'

Ο Adrien Rabiot τιμωρείται για σπρώξιμο στον Fabio Depaoli

79'

Ο Moise Kean από την ομάδα Γιουβέντους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicola Murru

78'

Ο Francesco Caputo δίνει τη θέση του στον Fabio Quagliarella

78'

Ο Ronaldo Vieira δίνει τη θέση του στον Fabio Depaoli

78'

Ο Francesco Caputo από την ομάδα Σαμπντόρια το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Gleison Bremer

77'

77'

Η ομάδα Σαμπντόρια κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

77'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

77'

Ο Juan Cuadrado δίνει τη θέση του στον Moise Kean

76'

Η ομάδα Σαμπντόρια έχει την κατοχή της μπάλας

76'

Η σέντρα από τον Fabio Miretti από την ομάδα Γιουβέντους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

75'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 49%, Γιουβέντους: 51%.

74'

Ο Omar Colley από την ομάδα Σαμπντόρια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

74'

73'

72'

Ο Filip Djuricic δίνει τη θέση του στον Gonzalo Villar

72'

Ο Tommaso Augello δίνει τη θέση του στον Nicola Murru

72'

71'

71'

Ο Mattia De Sciglio κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mehdi Leris.

71'

Ο Ronaldo Vieira επιστρέφει στο γήπεδο.

70'

70'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ronaldo Vieira να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

69'

Ο Ronaldo Vieira είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

69'

68'

68'

67'

Ο Tomas Rincon είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Valerio Verre

67'

Ο Tomas Rincon είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

67'

Διακοπή για νερό. Υπάρχει αρκετή ζέστη σήμερα και το παιχνίδι σταμάτησε ώστε οι παίκτες να δροσιστούν

66'

66'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Γιουβέντους δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

66'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

65'

65'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Γιουβέντους σκοράρει! Ο Adrien Rabiot βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

65'

Ο Fabio Miretti κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Juan Cuadrado από την ομάδα Γιουβέντους ανατρέπει τον Abdelhamid Sabiri

64'

64'

64'

Ο Danilo κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Ronaldo Vieira.

63'

Ο Bartosz Bereszynski από την ομάδα Σαμπντόρια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

Ο Fabio Miretti από την ομάδα Γιουβέντους εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

63'

Ο Abdelhamid Sabiri από την ομάδα Σαμπντόρια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

Ο Fabio Miretti από την ομάδα Γιουβέντους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

62'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Mehdi Leris από την Σαμπντόρια κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

62'

Ο Ronaldo Vieira σταματά επιτυχώς το σουτ

62'

Το σουτ του Manuel Locatelli μπλοκάρεται

62'

62'

Η ομάδα Γιουβέντους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

61'

Ο Weston McKennie δίνει τη θέση του στον Fabio Miretti

61'

60'

Η ομάδα Γιουβέντους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

60'

59'

59'

57'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Manuel Locatelli υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Francesco Caputo

57'

56'

Ο Mehdi Leris τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mattia De Sciglio

56'

56'

Ο Mehdi Leris πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

55'

Η σέντρα από τον Filip Djuricic από την ομάδα Σαμπντόρια βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

55'

Η ομάδα Σαμπντόρια κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

55'

55'

Ο Filip Djuricic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Danilo

54'

53'

Ο Omar Colley επιστρέφει στο γήπεδο.

53'

Ο Ronaldo Vieira από την ομάδα Σαμπντόρια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

53'

53'

51'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Omar Colley να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

51'

Ο Omar Colley είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

51'

51'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 51%, Γιουβέντους: 49%.

51'

Ο Dusan Vlahovic από την ομάδα Γιουβέντους είχε προσπάθεια εκτός στόχου

50'

49'

49'

Ο Bartosz Bereszynski σταματά επιτυχώς το σουτ

49'

Το σουτ του Filip Kostic μπλοκάρεται

49'

49'

48'

47'

46'

46'

Ο Alex Sandro δίνει τη θέση του στον Mattia De Sciglio

46'

45+2'

45+2'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 54%, Γιουβέντους: 46%.

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Η ομάδα Γιουβέντους κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45'

45'

Κίτρινη κάρτα για τον Alex Sandro

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alex Sandro από την ομάδα Γιουβέντους ανατρέπει τον Abdelhamid Sabiri

42'

Κίτρινη κάρτα για τον Filip Djuricic

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Filip Djuricic από την ομάδα Σαμπντόρια ανατρέπει τον Adrien Rabiot

42'

42'

Ο Gleison Bremer σταματά επιτυχώς το σουτ

42'

Το σουτ του Francesco Caputo μπλοκάρεται

41'

Η ομάδα Σαμπντόρια έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

41'

40'

40'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 56%, Γιουβέντους: 44%.

39'

38'

38'

Ο Tomas Rincon αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alex Sandro από την ομάδα Γιουβέντους ανατρέπει τον Mehdi Leris

36'

Καλή ενέργεια από τον Adrien Rabiot ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

36'

Η ομάδα Γιουβέντους έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

36'

36'

35'

Ο Omar Colley απομακρύνει τη μπάλα

35'

Η σέντρα από τον Danilo από την ομάδα Γιουβέντους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

35'

35'

33'

33'

33'

Ο Ronaldo Vieira αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

33'

Ο Alex Sandro κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Omar Colley.

33'

Ο Daniele Rugani σταματά επιτυχώς το σουτ

33'

Το σουτ του Abdelhamid Sabiri μπλοκάρεται

33'

Ο Weston McKennie σταματά επιτυχώς το σουτ

32'

32'

Ο Abdelhamid Sabiri από την ομάδα Σαμπντόρια εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

32'

Ο Danilo από την ομάδα Γιουβέντους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

32'

Η σέντρα από τον Bartosz Bereszynski από την ομάδα Σαμπντόρια βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

31'

31'

31'

30'

29'

29'

28'

Ο Emil Audero κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

27'

26'

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mehdi Leris από την ομάδα Σαμπντόρια ανατρέπει τον Alex Sandro

25'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 59%, Γιουβέντους: 41%.

24'

24'

Ο Adrien Rabiot αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

24'

24'

Ο Filip Kostic από την ομάδα Γιουβέντους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

23'

22'

Η ομάδα Γιουβέντους εκδηλώνει επίθεση

22'

22'

21'

Ο Weston McKennie κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

20'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Adrien Rabiot για την ομάδα Γιουβέντους. Ο Abdelhamid Sabiri σταματάει την φάση.

20'

20'

19'

19'

19'

18'

18'

18'

18'

Ο Abdelhamid Sabiri από την ομάδα Σαμπντόρια εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

18'

Ο Dusan Vlahovic από την ομάδα Γιουβέντους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

18'

17'

Ο Alex Sandro από την ομάδα Γιουβέντους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

16'

Ο Gleison Bremer από την ομάδα Γιουβέντους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

15'

15'

Ο Juan Cuadrado χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

15'

Καλή ενέργεια από τον Juan Cuadrado ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

15'

Το αμυντικό λάθος του Tommaso Augello μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

15'

14'

13'

13'

12'

12'

12'

Ο Alex Ferrari από την ομάδα Σαμπντόρια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

11'

Ο Bartosz Bereszynski απομακρύνει τη μπάλα

11'

10'

Κατοχή: Σαμπντόρια: 65%, Γιουβέντους: 35%.

10'

9'

8'

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tomas Rincon από την ομάδα Σαμπντόρια ανατρέπει τον Adrien Rabiot

8'

7'

Ο Mehdi Leris από την ομάδα Σαμπντόρια βλέπει την προσπάθεια του να χτυπάει στο δοκάρι μετά την απόκρουση του τερματοφύλακα.

6'

Η σέντρα από τον Abdelhamid Sabiri από την ομάδα Σαμπντόρια βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

5'

5'

5'

4'

Ο Daniele Rugani από την ομάδα Γιουβέντους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

4'

Ο Daniele Rugani τιμωρείται για σπρώξιμο στον Francesco Caputo

3'

3'

Ο Ronaldo Vieira κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Weston McKennie.

3'

2'

Ο Tommaso Augello από την ομάδα Σαμπντόρια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

1'

Ο Adrien Rabiot τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bartosz Bereszynski

1'

Τι κακό γήπεδο. Το χορτάρι λείπει σε πολλά μέρη.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Γιουβέντους είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadio Luigi Ferraris, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Επικίνδυνη έξοδος στη Γένοβα

Η Σαμπντόρια υποδέχεται τη Γιουβέντους για την 2η αγωνιστική της Σέριε Α’. Ηττήθηκαν στην πρεμιέρα οι γηπεδούχοι, με νίκη ξεκίνησαν οι φιλοξενούμενοι.

Ίσως άξιζε κάτι καλύτερο από την εντός έδρας αναμέτρηση με την Αταλάντα αλλά έφυγε απογοητευμένη από το γήπεδο γνωρίζοντας την ήττα με 2-0. Είδε να της ακυρώνεται μέσα VAR το γκολ του Καπούτο στο 14’ λόγω φάουλ στην αρχή της φάσης και αφού γλίτωσε από το δοκάρι έμεινε πίσω στο σκορ στο 16’. Ωστόσο έκτοτε δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα και είχε την κατοχή, είδε τον Σαμίρι να σημαδεύει το δοκάρι στο 70’ με μία εκτέλεση φάουλ ενώ ίδια κατάληξη είχε το πλασέ του Κουαλιαρέλα στο 83’. Σε μία αντεπίθεση μάλιστα στις καθυστερήσεις δέχθηκε και το δεύτερο γκολ και έτσι «κλείδωσε» η ήττα της.

Με βάση την εικόνα του παιχνιδιού θα μπορούσε να πάρει την ισοπαλία αλλά δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί τις ευκαιρίες που είχε. Έχει δύσκολο πρόγραμμα στην αρχή του πρωταθλήματος και θα χρειαστεί να έχει καλό πρόσωπο και για να πάρει βαθμούς αλλά και για να στηριχθεί ο Τζιαμπάολο στον πάγκο της. Ήταν καλύτερη βέβαια από ότι την περίμενα την πρώτη αγωνιστική όμως αν δεν έρθουν τα αποτελέσματα θα έρθει η γκρίνια.

«Μιλάω για το χάρισμα της ομάδας, πρέπει να παίξουμε άλλο ένα καλό παιχνίδι όπως κάναμε με την Αταλάντα. Θα χρειαστούμε την υποστήριξη των φιλάθλων μας, η ατμόσφαιρα στα σημαντικά παιχνίδια είναι αυτή που θέλουμε», σχολίασε ο κόουτς Τζιαμπάολο.

Αγωνιστικά Νέα: Τραυματίστηκε ο επιθετικός Ντε Λούκα και θα απουσιάσει, εκτός έμεινε ο μπακ Κόντι.

Ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις της στο φετινό πρωτάθλημα καθώς επικράτησε με 3-0 της Σασσουόλο εντός έδρας. Δεν εντυπωσίασε βέβαια με την εμφάνιση της ειδικά στην αρχή και είδε την αντίπαλο της να απειλεί σε δύο περιπτώσεις αλλά το παρθενικό επίσημο γκολ του Ντι Μαρία με τη φανέλα της στο 26’ της έδωσε το προβάδισμα. Έπειτα ανέλαβε δράση ο Βλάχοβις και με μία εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 43’ και ένα πλασέ μέσα από την περιοχή στο 51’ στην ουσία «καθάρισε» το παιχνίδι. Ο Περίν όποτε χρειάστηκε στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων και κράτησε το μηδέν στην εστία του και έτσι ήρθαν πιο άνετα οι τρεις βαθμοί.

Έδειξε και πάλι κάποιες αδυναμίες ειδικά στην άμυνα της αλλά πλέον είναι σαφώς καλύτερη στο επιθετικό της κομμάτι. Τέτοια αποτελέσματα θα ψάχνει σε όλη τη σεζόν για να μπορέσει να επιστρέψει στην κορυφή, θέλω να την δω σε ένα ντέρμπι καθώς με τη Σασσουόλο δεν ήταν αυτό που λέμε πειστική όμως το αποτέλεσμα ήρθε και με καθαρό σκορ.

«Θα παίξουμε απέναντι σε μία ομάδα που παρά την ήττα της έκανε μία καλή εμφάνιση κόντρα στην Αταλάντα. Ξέρουμε πως το να παίζουμε στη Γένοβα δεν είναι ποτέ εύκολο καθώς υπάρχει δυνατό κλίμα από τους φιλάθλους. Θα είναι μία καλή πρόκληση και θα αντιμετωπίσουμε μία καλά οργανωμένη ομάδα», σχολίασε ο κόουτς Αλέγκρι

Αγωνιστικά Νέα: Νέο πρόβλημα με τον Ντι Μαρία που τραυματίστηκε και θα μείνει εκτός για περίπου δύο εβδομάδες. Σταθερά απόντες ο μέσος Πογκμπά και ο εξτρέμ Κιέζα, αμφίβολοι ο μέσος ΜακΚένι και ο τερματοφύλακας Σέζνι, ίσως ξεκουραστεί ο στόπερ Μπονούτσι.

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Σαμπντόρια παρά την ήττα της στην πρεμιέρα έδειξε καλό πρόσωπο απέναντι στην Αταλάντα και αν πραγματοποιήσει ίδια εμφάνιση μπορεί και να βάλει δύσκολα στην Γιουβέντους. Οι «μπιανκονέρι» δεν εντυπωσίασαν αλλά έχουν τον τρόπο να κερδίζουν παιχνίδια σαν αυτό με τη Σασσουόλο εντός έδρας. Το διπλό μάλιστα σε αυτές τις τιμές έχει αξία.

• Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Σαμπντόρια, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.75 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σαμπντόρια δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 2.20 στον ΟΠΑΠ

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A