Σέριε Β Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε Β 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
38 | 82 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | |
| 2 |
|
38 | 81 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | |
| 3 |
|
38 | 76 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | |
| 4 |
|
38 | 72 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | |
| 5 |
|
38 | 59 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | |
| 6 |
|
38 | 55 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | |
| 7 |
|
38 | 51 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | |
| 8 |
|
38 | 49 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | |
| 9 |
|
38 | 46 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | |
| 10 |
|
38 | 46 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | |
| 11 |
|
38 | 46 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | |
| 12 |
|
38 | 44 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | |
| 13 |
|
38 | 44 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | |
| 14 |
|
38 | 42 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | |
| 15 |
|
38 | 41 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | |
| 16 |
|
38 | 41 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | |
| 17 |
|
38 | 40 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | |
| 18 |
|
38 | 37 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | |
| 19 |
|
38 | 35 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | |
| 20 |
|
38 | 35 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Σάβ. 21:00 |
Γιούβε Στάμπια
Μόντσα
|
||||
|
Κυρ. 21:00 |
Κατανζάρο
Παλέρμο
|
||||
|
Τρί. 21:00 |
Μόντσα
Γιούβε Στάμπια
|
||||
|
Τετ. 21:00 |
Παλέρμο
Κατανζάρο
|
||||
|
Παρ. 21:00 |
Σουντιρόλ
Μπάρι
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Φροζινόνε | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 12:2 | |
| 2 | Πάντοβα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 7:4 | |
| 3 | Βενέτσια | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:3 | |
| 4 | Μόντσα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 5 | Αβελίνο | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:4 | |
| 6 | Μάντοβα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:9 | |
| 7 | Παλέρμο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 8 | Βίρτους Εντέλα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:5 | |
| 9 | Κατανζάρο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 12:9 | |
| 10 | Ρετζιάνα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | |
| 11 | Μπάρι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | |
| 12 | Σαμπντόρια | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | |
| 13 | Γιούβε Στάμπια | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | |
| 14 | Σπέτσια | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11:10 | |
| 15 | Έμπολι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 16 | Πεσκάρα | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | |
| 17 | Μόντενα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | |
| 18 | Τσεζένα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:8 | |
| 19 | Καραρέζε | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | |
| 20 | Σουντιρόλ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Pohjanpalo Joel |
Παλέρμο
|
24 | 6 |
| Adorante Andrea |
Βενέτσια
|
17 | 5 |
| Shpendi Stiven |
Έμπολι
|
15 | 1 |
| Ghedjemis Fares |
Φροζινόνε
|
15 | 0 |
| Di Nardo Antonio |
Πεσκάρα
|
14 | 1 |
| Shpendi Cristian |
Τσεζένα
|
13 | 4 |
| Artistico Gabriele |
Σπέτσια
|
13 | 0 |
| Pittarello Filippo |
Κατανζάρο
|
12 | 2 |
| Biasci Tommaso |
Αβελίνο
|
12 | 0 |
| Abiuso Fabio |
Καραρέζε
|
11 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Illanes Minucci Julian |
Καραρέζε
|
15 |
| Marconi Ivan |
Βίρτους Εντέλα
|
14 |
| Fusi Pietro |
Πάντοβα
|
13 |
| Perrotta Marco |
Πάντοβα
|
12 |
| Bracaglia Gabriele |
Φροζινόνε
|
12 |
| Henderson Liam |
Σαμπντόρια
|
12 |
| Trimboli Simone |
Μάντοβα
|
11 |
| Radaelli Nicolo |
Μάντοβα
|
11 |
| Mangraviti Massimiliano |
Τσεζένα
|
10 |
| Petriccione Jacopo |
Κατανζάρο
|
10 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Guiu Bernat |
Βίρτους Εντέλα
|
2 |
| Pierobon Christian |
Γιούβε Στάμπια
|
2 |
| Schingtienne Joel |
Βενέτσια
|
2 |
| Kouda Rachid |
Σπέτσια
|
2 |
| Bastoni Simone |
Τσεζένα
|
2 |
| Izzo Armando |
Μόντσα
|
1 |
| Carboni Andrea |
Μόντσα
|
1 |
| Charlys |
Ρετζιάνα
|
1 |
| Acampora Gennaro |
Πεσκάρα
|
1 |
| Obaretin Nosa Edward |
Έμπολι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βενέτσια
|
58% 22/38 |
42% 16/38 |
Φροζινόνε
|
61% 23/38 |
39% 15/38 |
Μόντσα
|
47% 18/38 |
53% 20/38 |
Παλέρμο
|
45% 17/38 |
55% 21/38 |
Κατανζάρο
|
56% 22/39 |
44% 17/39 |
Μόντενα
|
49% 19/39 |
51% 20/39 |
Γιούβε Στάμπια
|
41% 16/39 |
59% 23/39 |
Αβελίνο
|
46% 18/39 |
54% 21/39 |
Μάντοβα
|
53% 20/38 |
47% 18/38 |
Πάντοβα
|
39% 15/38 |
61% 23/38 |
Τσεζένα
|
53% 20/38 |
47% 18/38 |
Καραρέζε
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Σαμπντόρια
|
39% 15/38 |
61% 23/38 |
Βίρτους Εντέλα
|
37% 14/38 |
63% 24/38 |
Έμπολι
|
47% 18/38 |
53% 20/38 |
Σουντιρόλ
|
38% 15/39 |
62% 24/39 |
Μπάρι
|
51% 20/39 |
49% 19/39 |
Ρετζιάνα
|
47% 18/38 |
53% 20/38 |
Σπέτσια
|
45% 17/38 |
55% 21/38 |
Πεσκάρα
|
63% 24/38 |
37% 14/38 |
| Συνολικά | 48% | 52% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Βενέτσια
|
11% 4/38 |
58% 22/38 |
29% 11/38 |
3% 1/38 |
Φροζινόνε
|
16% 6/38 |
47% 18/38 |
37% 14/38 |
0% 0/38 |
Μόντσα
|
29% 11/38 |
50% 19/38 |
21% 8/38 |
0% 0/38 |
Παλέρμο
|
26% 10/38 |
53% 20/38 |
21% 8/38 |
0% 0/38 |
Κατανζάρο
|
18% 7/39 |
41% 16/39 |
41% 16/39 |
0% 0/39 |
Μόντενα
|
26% 10/39 |
64% 25/39 |
10% 4/39 |
0% 0/39 |
Γιούβε Στάμπια
|
28% 11/39 |
49% 19/39 |
23% 9/39 |
0% 0/39 |
Αβελίνο
|
23% 9/39 |
54% 21/39 |
18% 7/39 |
5% 2/39 |
Μάντοβα
|
29% 11/38 |
45% 17/38 |
24% 9/38 |
3% 1/38 |
Πάντοβα
|
39% 15/38 |
39% 15/38 |
18% 7/38 |
3% 1/38 |
Τσεζένα
|
21% 8/38 |
50% 19/38 |
26% 10/38 |
3% 1/38 |
Καραρέζε
|
26% 10/38 |
45% 17/38 |
26% 10/38 |
3% 1/38 |
Σαμπντόρια
|
37% 14/38 |
47% 18/38 |
16% 6/38 |
0% 0/38 |
Βίρτους Εντέλα
|
26% 10/38 |
55% 21/38 |
18% 7/38 |
0% 0/38 |
Έμπολι
|
24% 9/38 |
45% 17/38 |
32% 12/38 |
0% 0/38 |
Σουντιρόλ
|
31% 12/39 |
51% 20/39 |
15% 6/39 |
3% 1/39 |
Μπάρι
|
21% 8/39 |
59% 23/39 |
21% 8/39 |
0% 0/39 |
Ρετζιάνα
|
32% 12/38 |
42% 16/38 |
24% 9/38 |
3% 1/38 |
Σπέτσια
|
24% 9/38 |
47% 18/38 |
26% 10/38 |
3% 1/38 |
Πεσκάρα
|
11% 4/38 |
50% 19/38 |
39% 15/38 |
0% 0/38 |
| Συνολικά | 25% | 50% | 24% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Βενέτσια
|
55% 21/38 |
45% 17/38 |
Φροζινόνε
|
55% 21/38 |
45% 17/38 |
Μόντσα
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Παλέρμο
|
42% 16/38 |
58% 22/38 |
Κατανζάρο
|
67% 26/39 |
33% 13/39 |
Μόντενα
|
49% 19/39 |
51% 20/39 |
Γιούβε Στάμπια
|
54% 21/39 |
46% 18/39 |
Αβελίνο
|
49% 19/39 |
51% 20/39 |
Μάντοβα
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Πάντοβα
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Τσεζένα
|
61% 23/38 |
39% 15/38 |
Καραρέζε
|
47% 18/38 |
53% 20/38 |
Σαμπντόρια
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Βίρτους Εντέλα
|
53% 20/38 |
47% 18/38 |
Έμπολι
|
61% 23/38 |
39% 15/38 |
Σουντιρόλ
|
54% 21/39 |
46% 18/39 |
Μπάρι
|
51% 20/39 |
49% 19/39 |
Ρετζιάνα
|
55% 21/38 |
45% 17/38 |
Σπέτσια
|
58% 22/38 |
42% 16/38 |
Πεσκάρα
|
66% 25/38 |
34% 13/38 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.84 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.15 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 977 | 2.55 |
| Εντός | 568 | 1.48 |
| Εκτός | 409 | 1.07 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 84 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.7% (60/383) | |
| 1 - 0 | 11.2% (43/383) | |
| 2 - 1 | 8.6% (33/383) | |
| 2 - 0 | 7.6% (29/383) | |
| 0 - 0 | 7.6% (29/383) | |
| 2 - 2 | 6.8% (26/383) | |
| 1 - 2 | 6.8% (26/383) | |
| 0 - 1 | 6.0% (23/383) | |
| 3 - 0 | 5.5% (21/383) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.9% (103/383) | |
| 3 | 22.7% (87/383) | |
| 1 | 17.2% (66/383) | |
| 4 | 16.7% (64/383) | |
| 0 | 7.6% (29/383) | |
| 5 | 5.5% (21/383) | |
| 6 | 2.1% (8/383) | |
| 7 | 1.3% (5/383) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.9% (172/383) | |
| X | 31.1% (119/383) | |
| 2 | 24.0% (92/383) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.3% (97/383) | |
| 1/X | 5.0% (19/383) | |
| 1/2 | 2.1% (8/383) | |
| X/1 | 17.2% (66/383) | |
| X/X | 18.5% (71/383) | |
| X/2 | 8.1% (31/383) | |
| 2/1 | 2.3% (9/383) | |
| 2/X | 7.6% (29/383) | |
| 2/2 | 13.8% (53/383) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 977 | 2.55 |
| Εντός | 568 | 1.48 |
| Εκτός | 409 | 1.07 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 84 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).