21+

Παρί Σεν Ζερμέν - Μονπελιέ

13/8/2022 22:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 357
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 627 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μονπελιέ - Παρί Σεν Ζερμέν στις 17/3/2024

• Θεατές: 46000
90+3'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν μετά από μία καλή εμφάνιση

90+3'

90+3'

46000 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+3'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 60%, Μονπελιέ: 40%.

90+2'

Ο Khalil Fayad έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+2'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Enzo Tchato σκοράρει με το δεξί πόδι!

90+2'

Η ομάδα Μονπελιέ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+2'

Ο Khalil Fayad τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+1'

Η ομάδα Μονπελιέ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

90'

Ο Neymar από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90'

Ο Joris Chotard δίνει τη θέση του στον Leo Leroy

90'

Ο Teji Savanier δίνει τη θέση του στον Khalil Fayad

90'

Ο Neymar δίνει τη θέση του στον Hugo Ekitike

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Valere Germain από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Presnel Kimpembe

89'

Ο Jonas Omlin από την ομάδα Μονπελιέ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

Ο Neymar τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

88'

Ο Nuno Mendes έδωσε την ασίστ για το γκολ.

88'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Renato Sanches σκοράρει με το αριστερό πόδι!

88'

Η σέντρα από τον Nuno Mendes από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

87'

Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκδηλώνει επίθεση

86'

Ο Kylian Mbappe δίνει τη θέση του στον Pablo Sarabia

86'

Ο Achraf Hakimi δίνει τη θέση του στον Nordi Mukiele

86'

Ο Marco Verratti δίνει τη θέση του στον Renato Sanches

86'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

86'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

85'

85'

Ο Presnel Kimpembe από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν είναι σε θέση οφσάιντ

85'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν σκοράρει! Ο Neymar βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

85'

Ο Lionel Messi τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

85'

84'

Ο Marco Verratti κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

84'

Ελεύθερο για την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν

83'

Ο Teji Savanier αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

82'

Ελεύθερο για την ομάδα Μονπελιέ

82'

Ο Lionel Messi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

82'

Ο Kylian Mbappe κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

82'

Η ομάδα Μονπελιέ έχει την κατοχή της μπάλας

81'

Καλή ενέργεια από τον Kylian Mbappe ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

81'

Ο Nuno Mendes τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

81'

Ο Nuno Mendes απομακρύνει τη μπάλα

81'

Η ομάδα Μονπελιέ εκδηλώνει επίθεση

81'

Ο Sergio Ramos κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jordan Ferri.

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Leandro Paredes από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ανατρέπει τον Jordan Ferri

80'

Ο Jordan Ferri κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arnaud Souquet από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Neymar

80'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 62%, Μονπελιέ: 38%.

79'

78'

Ο Elye Wahi δίνει τη θέση του στον Mamadou Sakho

78'

Ο Wahbi Khazri δίνει τη θέση του στον Valere Germain

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marco Verratti από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ανατρέπει τον Teji Savanier

78'

78'

Ο Presnel Kimpembe χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

78'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Presnel Kimpembe από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

77'

Ο Lionel Messi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

77'

Ο Wahbi Khazri σταματά επιτυχώς το σουτ

77'

Ο Neymar εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolas Cozza από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Lionel Messi

76'

Ο Arnaud Souquet από την ομάδα Μονπελιέ είναι σε θέση οφσάιντ

75'

Ο Sergio Ramos από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jordan Ferri

75'

75'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 63%, Μονπελιέ: 37%.

74'

Ο Leandro Paredes σταματά επιτυχώς το σουτ

74'

Το σουτ του Teji Savanier μπλοκάρεται

74'

Ο Sergio Ramos από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

73'

Ο Falaye Sacko από την ομάδα Μονπελιέ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

73'

Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν έχει την κατοχή της μπάλας

72'

Καλή ενέργεια από τον Lionel Messi ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

72'

70'

Διακοπή για νερό. Υπάρχει αρκετή ζέστη σήμερα και το παιχνίδι σταμάτησε ώστε οι παίκτες να δροσιστούν

70'

Ο Vitinha δίνει τη θέση του στον Leandro Paredes

70'

70'

Ο Faitout Maouassa δίνει τη θέση του στον Arnaud Souquet

69'

Ο Jordan Ferri έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

69'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Kylian Mbappe στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα

69'

Το αμυντικό λάθος του Jordan Ferri μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

69'

Ο Neymar από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

68'

68'

67'

Ο Theo Sainte-Luce από την ομάδα Μονπελιέ βρίσκει χώρο και επιχειρεί μία λόμπα αλλά Gianluigi Donnarumma διαβάζει την φάση και σώζει!

67'

66'

Ο Vitinha κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

66'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Vitinha υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Teji Savanier

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vitinha από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ανατρέπει τον Faitout Maouassa

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Achraf Hakimi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ανατρέπει τον Wahbi Khazri

65'

Ο Falaye Sacko κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

65'

64'

63'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Elye Wahi για αντιαθλητικό χτύπημα

63'

Ο Faitout Maouassa υποπίπτει σε χέρι

63'

62'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Sergio Ramos ανέτρεψε τον Wahbi Khazri από πίσω και δόθηκε φάουλ

62'

Η ομάδα Μονπελιέ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

62'

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elye Wahi από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Sergio Ramos

60'

Ανόητη κίτρινη για τον Presnel Kimpembe καθώς χτύπησε τη μπάλα από εκνευρισμό

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Presnel Kimpembe από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ανατρέπει τον Wahbi Khazri

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Wahbi Khazri από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Presnel Kimpembe

60'

59'

58'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Wahbi Khazri αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το αριστερό!

58'

Καλή ενέργεια από τον Elye Wahi ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

58'

Ο Wahbi Khazri τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

58'

57'

57'

Ο Sergio Ramos κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

57'

57'

Ο Elye Wahi από την ομάδα Μονπελιέ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

56'

Ο Presnel Kimpembe κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Enzo Tchato από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Nuno Mendes

55'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 65%, Μονπελιέ: 35%.

55'

54'

54'

Ο Kylian Mbappe από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

54'

Το αμυντικό λάθος του Faitout Maouassa μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

54'

Ο Neymar από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

52'

51'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Neymar από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν έστειλε με κεφαλιά τη μπάλα στα δίχτυα!

51'

Το αμυντικό λάθος του Theo Sainte-Luce μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

51'

Ο Achraf Hakimi τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

51'

Το αμυντικό λάθος του Jonas Omlin μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

51'

51'

51'

Ο Neymar από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

50'

Ο Enzo Tchato απομακρύνει τη μπάλα

50'

Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

50'

50'

49'

Ο Lionel Messi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

49'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Teji Savanier από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Marco Verratti

47'

Ο Jonas Omlin κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

47'

Η σέντρα από τον Neymar από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

46'

46'

45+4'

Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+4'

45+4'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 64%, Μονπελιέ: 36%.

45+3'

45+3'

Ο Achraf Hakimi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

45+3'

Ο Vitinha τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45+3'

Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ξεκινάει αντεπίθεση

45+2'

Ο Nuno Mendes κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45+2'

45+2'

Ο Nuno Mendes από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+2'

Η ομάδα Μονπελιέ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45+1'

Ο Joris Chotard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45+1'

Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45'

44'

43'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Neymar της ομάδας Παρί Σεν Ζερμέν ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Jonas Omlin επέλεξε τη λάθος γωνία.

42'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Falaye Sacko κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Falaye Sacko αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

42'

42'

Ο Jonas Omlin απομακρύνει τη μπάλα

42'

42'

Το αμυντικό λάθος του Falaye Sacko μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

41'

Ο Neymar από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Joris Chotard

41'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

40'

40'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 66%, Μονπελιέ: 34%.

39'

Ο Falaye Sacko έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

39'

ΑΥΤΟΓΚΟΛ! Ο Falaye Sacko στέλνει τη μπάλα στην εστία της ομάδας του!

39'

Το σουτ του Kylian Mbappe μπλοκάρεται

39'

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Faitout Maouassa από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Marco Verratti

38'

Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

38'

38'

38'

37'

Το αμυντικό λάθος του Gianluigi Donnarumma μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

37'

Ο Wahbi Khazri κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Marquinhos.

37'

37'

Ο Lionel Messi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

37'

37'

36'

Ο Teji Savanier κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Achraf Hakimi.

36'

36'

35'

35'

Ο Wahbi Khazri αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

35'

35'

Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

34'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Elye Wahi για την ομάδα Μονπελιέ. Ο Sergio Ramos σταματάει την φάση.

34'

Η ομάδα Μονπελιέ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

34'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Neymar από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ανατρέπει τον Faitout Maouassa

33'

32'

32'

31'

31'

30'

30'

30'

Ο Nicolas Cozza από την ομάδα Μονπελιέ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

30'

30'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 67%, Μονπελιέ: 33%.

29'

29'

Ο Lionel Messi σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jonas Omlin ελέγχει την φάση

29'

29'

Φράγμα από τον Theo Sainte-Luce, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Kylian Mbappe. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

29'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sergio Ramos από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ανατρέπει τον Elye Wahi

28'

27'

Ο Teji Savanier κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

27'

Ο Kylian Mbappe σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jonas Omlin ελέγχει την φάση

26'

Ο Achraf Hakimi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

26'

Ο Lionel Messi εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Jonas Omlin ελέγχει την φάση

25'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 72%, Μονπελιέ: 28%.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joris Chotard από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Neymar

24'

Ο Marquinhos τιμωρείται για σπρώξιμο στον Teji Savanier

24'

24'

Ο Lionel Messi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

23'

Ο Jonas Omlin κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

23'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ - Ο Kylian Mbappe από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτέλεσε το πέναλτι, αλλά ο Jonas Omlin απέκρουσε.

22'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Jordan Ferri κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Jordan Ferri αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

22'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν!

21'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

20'

Ο Theo Sainte-Luce απομακρύνει τη μπάλα

20'

20'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 71%, Μονπελιέ: 29%.

19'

19'

19'

Ο Marquinhos από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vitinha από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν ανατρέπει τον Teji Savanier

18'

Ο Theo Sainte-Luce κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

18'

18'

18'

18'

Η σέντρα από τον Lionel Messi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

17'

17'

16'

Το παιχνίδι είναι πολύ μονόπλευρο τώρα. Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας

15'

Ο Teji Savanier από την ομάδα Μονπελιέ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

15'

Ο Lionel Messi από την ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

15'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 76%, Μονπελιέ: 24%.

15'

Το αμυντικό λάθος του Enzo Tchato μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

14'

14'

14'

14'

13'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Teji Savanier από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Lionel Messi

13'

Ο Nicolas Cozza κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

13'

12'

11'

Ο Sergio Ramos τιμωρείται για σπρώξιμο στον Elye Wahi

11'

Ο Elye Wahi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

10'

10'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 82%, Μονπελιέ: 18%.

9'

9'

8'

8'

8'

7'

Ο Wahbi Khazri από την ομάδα Μονπελιέ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nuno Mendes

7'

7'

6'

Ο Vitinha απομακρύνει τη μπάλα

6'

5'

Ο Teji Savanier επιστρέφει στο γήπεδο.

5'

5'

5'

Κατοχή: Παρί Σεν Ζερμέν: 79%, Μονπελιέ: 21%.

5'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Teji Savanier να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

5'

4'

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jordan Ferri από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Neymar

2'

2'

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Theo Sainte-Luce από την ομάδα Μονπελιέ ανατρέπει τον Achraf Hakimi

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Είναι μία όμορφη ζεστή μέρα για ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Μονπελιέ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Parc des Princes, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Επιστροφή Εμπαπέ στην Παρί

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Παρί Σεν Ζερμέν έδειξε στην πρεμιέρα πως ξεκινάει με άγριες διαθέσεις το πρωτάθλημα και επιβλήθηκε με 5-0 εκτός έδρας της Κλερμόν. Ο Εμπαπέ μάλιστα δεν αγωνίστηκε αλλά τώρα είναι έτοιμος, ενώ υπάρχει πιθανότητα να κάνει ντεμπούτο και ο Ρενάτο Σάντσες. Η Μονπελιέ έστω και δύσκολα κατάφερε να κάμψει εντός έδρας την αντίσταση της Τρουά με 3-2 αλλά τώρα το έργο της είναι σαφώς δυσκολότερο. Ο άσος φυσικά δεν έχει αξία, ούτε και το over οριακά θα πάμε με τα 4-6 Goals.

• Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν νίκησε στους τελευταίους 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.03 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Παρί Σεν Ζερμέν νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 1.25 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Παρί Σεν Ζερμέν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.10 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μονπελιέ έχασε στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1