• Γήπεδο: Stadion Galgenwaard
  • Χωρητικότητα: 23750
  • Θεατές: 22065
90+4'

Η ομάδα Ουτρέχτη είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+4'

90+4'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 55%, Έμεν: 45%.

90+3'

Ο Maurilio de Lannoy από την ομάδα Έμεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+2'

Ο Nick Viergever κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+1'

Η ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

90'

Η ομάδα Έμεν εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90'

Η ομάδα Έμεν εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

90'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 56%, Έμεν: 44%.

89'

Παραλίγο! Ο Mohamed Bouchouari σουτάρει από μακρινή απόσταση αλλά η μπάλα σταματά στο δοκάρι!

89'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

89'

88'

Ελεύθερο για την ομάδα Ουτρέχτη

88'

Η ομάδα Έμεν εκδηλώνει επίθεση

87'

Ο Ruben Kluivert από την ομάδα Ουτρέχτη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Έμεν

87'

Ο Can Bozdogan αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

86'

Η ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

85'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 57%, Έμεν: 43%.

85'

Ο Jasin Assehnoun σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Vasilios Barkas ελέγχει την φάση

84'

84'

Ο Naoki Maeda από την ομάδα Ουτρέχτη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

84'

84'

83'

Ο Nick Viergever από την ομάδα Ουτρέχτη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

82'

Ο Othman Boussaid δίνει τη θέση του στον Naoki Maeda

82'

Η ομάδα Ουτρέχτη έχει την κατοχή της μπάλας

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jasin Assehnoun από την ομάδα Έμεν ανατρέπει τον Victor Jensen

80'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 58%, Έμεν: 42%.

80'

Ο Mickey van der Hart κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

80'

Ο Sean Klaiber κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

79'

Ο Othman Boussaid έδωσε την ασίστ για το γκολ.

79'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ- Ο Nick Viergever από την ομάδα Ουτρέχτη πιάνει την κοντινή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

79'

Ο Othman Boussaid από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

79'

79'

Η ομάδα Έμεν έχει την κατοχή της μπάλας

77'

Το σουτ του Victor Jensen μπλοκάρεται

76'

76'

Ο Vasilios Barkas κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

76'

Ο Othman Boussaid από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

75'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 59%, Έμεν: 41%.

75'

75'

Ο Ruben Kluivert από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

74'

Ο Julius Dirksen δίνει τη θέση του στον Maurilio de Lannoy

74'

Ο Can Bozdogan εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Mickey van der Hart ελέγχει την φάση

73'

73'

Ο Julius Dirksen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

72'

72'

Κίτρινη κάρτα για τον Richairo Zivkovic

72'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Richairo Zivkovic υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Can Bozdogan

71'

Ο Richairo Zivkovic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

71'

Η ομάδα Ουτρέχτη ξεκινάει αντεπίθεση

70'

70'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 61%, Έμεν: 39%.

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Miguel Araujo από την ομάδα Έμεν ανατρέπει τον Anastasios Douvikas

69'

68'

68'

67'

Ο Bart Ramselaar δίνει τη θέση του στον Ruben Kluivert

66'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

66'

Ο Mark Diemers δίνει τη θέση του στον Azzeddine Toufiqui

66'

Ο Jari Vlak δίνει τη θέση του στον Miguel Araujo

65'

65'

Ο Mark Diemers αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

64'

63'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο παίκτης Mike van der Hoorn αποβάλλεται μετά από σκληρό φάουλ

63'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Mike van der Hoorn υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Jasin Assehnoun

62'

Ο Victor Jensen από την ομάδα Ουτρέχτη το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Arnaud Luzayadio

60'

Ο Jens Toornstra δίνει τη θέση του στον Rocco Robert Shein

60'

Ο Sander van de Streek δίνει τη θέση του στον Victor Jensen

60'

60'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 60%, Έμεν: 40%.

58'

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ - Ο Mark Diemers από την ομάδα Έμεν στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από κοντινή απόσταση.

58'

Καλή ενέργεια από τον Jari Vlak ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

57'

56'

56'

Ο Anastasios Douvikas από την ομάδα Ουτρέχτη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

56'

Ο Bart Ramselaar τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

55'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Anastasios Douvikas χτυπάει στο δοκάρι

55'

Ο Othman Boussaid τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

55'

54'

Η ομάδα Ουτρέχτη εκδηλώνει επίθεση

53'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Anastasios Douvikas της ομάδας Ουτρέχτη ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

52'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

52'

Ο Mohamed Bouchouari από την ομάδα Έμεν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

51'

51'

51'

Ο Mark Diemers από την ομάδα Έμεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

50'

50'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 62%, Έμεν: 38%.

48'

47'

Το σουτ του Anastasios Douvikas μπλοκάρεται

47'

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Toornstra από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Ben Scholte

46'

Ο Ruben Kluivert από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

46'

Ο Mark van der Maarel δίνει τη θέση του στον Hidde ter Avest

46'

Ο Mike te Wierik δίνει τη θέση του στον Arnaud Luzayadio

46'

Ο Ole Romeny δίνει τη θέση του στον Richairo Zivkovic

46'

45+4'

Η ομάδα Ουτρέχτη είχε την μπάλα στην κατοχή της, αλλά δεν κατάφερε να πάει με το προβάδισμα στην ανάπαυλα

45+4'

45+3'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 65%, Έμεν: 35%.

45+3'

45+2'

45+1'

45+1'

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sander van de Streek από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Mark Diemers

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45'

45'

Ο Vasilios Barkas απομακρύνει τη μπάλα

45'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45'

44'

44'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mike van der Hoorn από την ομάδα Ουτρέχτη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

44'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

43'

Ο Michael Heylen από την ομάδα Έμεν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

42'

42'

Το σουτ του Sander van de Streek μπλοκάρεται

42'

Ο Jens Toornstra τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

42'

41'

Ο Can Bozdogan τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ole Romeny

41'

Ο Mohamed Bouchouari απομακρύνει τη μπάλα

41'

Η σέντρα από τον Jens Toornstra από την ομάδα Ουτρέχτη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Michael Heylen από την ομάδα Έμεν ανατρέπει τον Sander van de Streek

40'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 63%, Έμεν: 37%.

39'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ole Romeny από την ομάδα Έμεν ανατρέπει τον Mike van der Hoorn

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mike van der Hoorn από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Ole Romeny

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dennis Vos από την ομάδα Έμεν ανατρέπει τον Othman Boussaid

37'

36'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Έμεν ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

35'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Ole Romeny της ομάδας Έμεν ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

35'

35'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 66%, Έμεν: 34%.

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bart Ramselaar από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Julius Dirksen

34'

34'

Το σουτ του Sean Klaiber μπλοκάρεται

34'

Ο Dennis Vos από την ομάδα Έμεν απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

33'

Το σουτ του Othman Boussaid μπλοκάρεται

32'

32'

Ο Dennis Vos κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

31'

30'

30'

Ο Julius Dirksen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

30'

Ο Anastasios Douvikas τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

30'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 64%, Έμεν: 36%.

29'

29'

Ο Sean Klaiber από την ομάδα Ουτρέχτη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

29'

28'

28'

28'

Ο Ben Scholte αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

27'

Ο Anastasios Douvikas από την ομάδα Ουτρέχτη είναι σε θέση οφσάιντ

27'

26'

Ο Julius Dirksen από την ομάδα Έμεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

26'

26'

25'

25'

Ο Othman Boussaid από την ομάδα Ουτρέχτη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

25'

23'

Το σουτ του Can Bozdogan μπλοκάρεται

23'

23'

Ο Ole Romeny από την ομάδα Έμεν είναι σε θέση οφσάιντ

22'

Ο Mohamed Bouchouari κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Othman Boussaid.

22'

21'

21'

Ο Mohamed Bouchouari κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mike van der Hoorn από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Mark Diemers

20'

19'

Ο Michael Heylen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

19'

19'

19'

18'

17'

Καλή ενέργεια από τον Sander van de Streek ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

17'

Η σέντρα από τον Mike van der Hoorn από την ομάδα Ουτρέχτη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sean Klaiber από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Ole Romeny

16'

15'

15'

15'

15'

Ο Mike van der Hoorn απομακρύνει τη μπάλα

15'

Η σέντρα από τον Mark Diemers από την ομάδα Έμεν βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

15'

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mark van der Maarel από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Mark Diemers

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mike van der Hoorn από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Michael Heylen

12'

Ο Mike van der Hoorn από την ομάδα Ουτρέχτη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

12'

12'

12'

12'

11'

Ο Mickey van der Hart απομακρύνει τη μπάλα

11'

10'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 73%, Έμεν: 27%.

10'

10'

Ο Mark van der Maarel τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

9'

Ο Jari Vlak κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

9'

9'

7'

Ο Anastasios Douvikas είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

6'

6'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Anastasios Douvikas από την ομάδα Ουτρέχτη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

6'

Η σέντρα από τον Bart Ramselaar από την ομάδα Ουτρέχτη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

6'

5'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 79%, Έμεν: 21%.

4'

3'

3'

3'

Η ομάδα Ουτρέχτη κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

2'

Ο Jens Toornstra έδωσε την ασίστ για το γκολ.

2'

Γ Κ Ο Ο Ο Ο Ο Λ- Ο Mike van der Hoorn από την ομάδα Ουτρέχτη πιάνει την κοντινή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

2'

2'

2'

Ο Can Bozdogan σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Mickey van der Hart ελέγχει την φάση

1'

1'

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Έμεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

1'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadion Galgenwaard, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Ανοιχτό ματς με ενδιαφέρον μόνο για τον Δουβίκα

Η Ουτρέχτη υποδέχεται την Έμεν στο «Χάλκενβααρντ» για την 34η και τελευταία αγωνιστική της Ερεντιβίζιε. Οι γηπεδούχοι υπέστησαν την ήττα εκτός έδρας από τον Άγιαξ την περασμένη αγωνιστική, ενώ και οι φιλοξενούμενοι αντίστοιχα ηττήθηκαν στην έδρα τους από τη Φέγενορντ.

Ηττήθηκε 3-1 στο «Γιόχαν Κρόιφ Αρίνα» από τον Άγιαξ, παλεύοντας πάντως αρκετά. Στο πρώτο ημίχρονο αντιμετώπισε αρκετές δυσκολίες και έμεινε πίσω στο σκορ στο 20', ενώ γλίτωσε στο 32' χάρη στο δοκάρι. Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου όμως, και συγκεκριμένα στο 49', ισοφάρισε με υπέροχη ατομική προσπάθεια και σουτ του Δουβίκα μέσα από την περιοχή. Με αυτό το τέρμα μάλιστα ο διεθνής Έλληνας επιθετικός έφτασε τα 18 και παρέμεινε στην πρώτη θέση των σκόρερ της Ερεντιβίζιε. Στο 68΄ πάντως οι φιλοξενούμενοι δέχθηκαν δεύτερο γκολ, αλλά στο 74' «άγγιξαν» τη ισοφάριση με το δοκάρι να τους σταματά, στη κοναδική όμως μεγάλη φάση που δημιούργησαν έως το φινάλε της αναμέτρησης, που ολοκληρώθηκε με ακόμα ένα τέρμα των γηπεδούχων στο 90'+3'.

Η Ουτρέχτη μετά από αυτή την ήττα έμεινε στους 51 βαθμούς και οριστικά στην 7η θέση, γνωρίζοντας πως θα αντιμετωπίσει στα ημιτελικά των πλέι οφ την έκπληξη του φετινού πρωταθλήματος, Σπάρτα Ρότερνταμ, που τερμάτισε πέντε βαθμούς μπροστά της στην 6η θέση. Η ομάδα του Σιλμπερμπάουερ, θα δώσει το πρώτο παιχνίδι εντός έδρας και το δεύτερο εκτός.

Αγωνιστικά νέα: Επιστρέφει ο χρήσιμος μέσος Μπράουβερς (24/0), αλλά είναι αμφίβολος ο επιθετικός Ντοστ (22/9). Παραμένουν εκτός οι εξτρέμ Μαέντα (10/0) και Γιουνές (10/0) καθώς και οι μπακ Χέντρικς (4/0) και Βάρμερνταμ (6/0).Γνώρισε την ήττα με 3-1 από την πρωταθλήτρια Φέγενορντ εντός έδρας και γνωρίζει εδώ και μία εβδομάδα πως θα διεκδικήσει την παραμονή της στην Ερεντιβίζιε μέσω των μπαράζ με ομάδες της Εέρστε Ντιβίζιε, όπου πρώτος της αντίπαλος θα είναι η Μπρέντα, όπως έμαθε από χθες (27/5).

Ήταν ιδιαίτερα μαχητική κόντρα στους πρωταθλητές πάντως ανοίγοντας μάλιστα το σκορ στο 15' με τον Ζίφκοβιτς, αφού αιφνιδίασε τους πάντες με το εκρηκτικό της ξεκίνημα. Σταδιακά πάντως η αντίπαλός της πήρε την πρωτοβουλία και στο 30' ήρθε η ισοφάριση, με τους γηπεδούχους να αμύνονται πολύ αποτελεσματικά και να παλεύουν μέχρι το 80' όταν και συνέβη η ανατροπή από πλευράς φιλοξενούμενων, με την φυσιολογική απογοήτευση να οδηγεί σε τρίτη παραβίαση της εστίας της στο 86'.

Το πολύ δύσκολο πρόγραμμα στο φινάλε του πρωταθλήματος οδήγησε σε μαζεμένες ήττες (τρεις σερί μετρά αυτή τη στιγμή) από ανώτερους αντιπάλους. Η Έμεν με 28 βαθμούς τερμάτισε στην 16η θέση, έχοντας ικανοποιητική εικόνα στο δεύτερο μισό της σεζόν και θα μπει ως φαβορί φυσικά στα μπαράζ παραμονής.

Ο τεχνικός Ντικ Λούκιν, που το καλοκαίρι θα αποχωρήσει για να ηγηθεί της προσπάθειας ανασύνταξης της Χρόνινγκεν, τονισε πως κρατά τα θετικά από όσα είδε κόντρα σε καλύτερες ομάδες στα τελευταία ματς και πως θεωρεί πως η ομάδα του θα είναι πανέτοιμη στα μπαράζ.

Αγωνιστικά νέα: Νοκ άουτ ο βασικός μέσος Φέιντορπ (33/0), ενώ αμφίβολος είναι ο επιθετικός Νταρφαλού (8/0). Εκτός αποστολής για να προφυλαχθούν έμειναν ο μπακ Μπουρνέτ (19/0) και ο στόπερ Φελντμάτε (25/3). Παραμένουν στα «πιτς» ο επιθετικός Γκιουτσλού (1/0), ο εξτρέμ Μέντες (18/1), ο μπακ Χάρντεφελντ (6/0) και ο αμυντικός χαφ Κίφτενμπελντ (1/0).

Γιώργος Χρονόπουλος Αθλητικογράφος

Αμφότερες δεν έχουν να περιμένουν κάτι, αφού οι μεν γηπεδούχοι θα μπουν στη «μάχη» των πλέι οφ κόντρα στη Σπάρτα Ρότερνταμ, ενώ οι φιλοξενούμενοι στα μπαράζ παραμονής, κόντρα στη Μπρέντα της Εέρστε Ντιβίζιε και αυτό δεν μπορεί να αλλάξει. Μόνο κίνητρο έχει ο Δουβίκας, που κυνηγά την κατάκτηση της πρώτης θέσης στους σκόρερ της Ερεντιβίζιε. Γενικώς δεν έχουν λόγο να κλειστούν οπότε επιλέγω το να σημειωθούν 4-6 τέρματα.

• Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Έμεν, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.34 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ουτρέχτη ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.67 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Έμεν έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.30 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε