3/10/2022 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1170
3 - 1
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 584 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Νόρτζελαντ - Ράντερς στις 17/3/2024

• Θεατές: 3394
90+6'

Ο Andreas Schjelderup από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+6'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Νόρτζελαντ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+6'

90+6'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 52%, Ράντερς: 48%.

90+6'

3394 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+5'

Ο Benjamin Nygren από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Hugo Andersson

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Νόρτζελαντ

90+4'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+4'

Ο Kian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Jacob Steen Christensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+3'

Ο Daniel Hoeegh κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Oliver Antman.

90+2'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'

Ο Filip Bundgaard τιμωρείται για σπρώξιμο στον Erik Marxen

90+1'

Ο Lasse Berg Johnsen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Ernest Nuamah.

90+1'

Ο Andreas Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+1'

Ο Andreas Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Kian Hansen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Marvin Egho.

90'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

90'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

89'

89'

89'

Ο Bjoern Kopplin απομακρύνει τη μπάλα

88'

Η ομάδα Νόρτζελαντ ξεκινάει αντεπίθεση

88'

Ο Jacob Steen Christensen έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

87'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Edgar Babayan της ομάδας Ράντερς σκοράρει έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

87'

Ο Adamo Nagalo δίνει τη θέση του στον Erik Marxen

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Bidstrup από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Lasse Berg Johnsen

86'

86'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

86'

Το αμυντικό λάθος του Lasse Berg Johnsen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

85'

85'

Ο Patrik Carlgren από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Benjamin Nygren

85'

Ο Jacob Steen Christensen απομακρύνει τη μπάλα

84'

Ο Bjoern Kopplin τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

84'

Η σέντρα από τον Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

84'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 53%, Ράντερς: 47%.

83'

82'

81'

Ο Tosin Kehinde δίνει τη θέση του στον Tobias Klysner

81'

Ο Oliver Villadsen δίνει τη θέση του στον Daniel Svensson

81'

Ο Andreas Schjelderup είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Benjamin Nygren

81'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Andreas Schjelderup να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

81'

Ο Andreas Schjelderup είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

80'

80'

80'

Ο Mads Bidstrup έκανε φάουλ στον Filip Bundgaard

80'

79'

Το σουτ του Andreas Schjelderup μπλοκάρεται

79'

79'

Ο Mads Enggaard αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

78'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 54%, Ράντερς: 46%.

77'

Ο Mads Bidstrup έδωσε την ασίστ για το γκολ!

77'

Ο Jacob Steen Christensen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

77'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Andreas Schjelderup σκοράρει με το δεξί πόδι!

77'

Ο Jacob Steen Christensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

76'

Ο Adamo Nagalo κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Marvin Egho.

76'

Ο Adamo Nagalo από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

76'

75'

75'

75'

Ο Hugo Andersson από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

74'

74'

73'

Ο Mohammed Diomande δίνει τη θέση του στον Mario Dorgeles

73'

Ο Mads Kristian Hansen δίνει τη θέση του στον Oliver Antman

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Enggaard από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mads Kristian Hansen

71'

Καλή ενέργεια από τον Mads Kristian Hansen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

71'

Ο Andreas Schjelderup τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

71'

71'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

71'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να παραμείνει στην αρχική απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Ράντερς!

71'

Ο Frederik Lauenborg δίνει τη θέση του στον Mads Enggaard

71'

Ο Simon Graves δίνει τη θέση του στον Hugo Andersson

70'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

70'

Ο Jakob Ankersen βλέπει κάρτα για θέατρο

70'

Ο Jakob Ankersen βουτάει στο χορτάρι προσπαθώντας να κερδίσει σφύριγμα, αλλά ο διαιτητής δεν το χάβει

70'

69'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

69'

69'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

67'

Ο Martin Frese τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lasse Berg Johnsen

67'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

67'

Ο Jakob Ankersen σταματά επιτυχώς το σουτ

67'

66'

66'

Ο Mads Kristian Hansen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

66'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mads Kristian Hansen για την ομάδα Νόρτζελαντ. Ο Edgar Babayan σταματάει την φάση.

66'

66'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

65'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

65'

64'

63'

63'

63'

Ο Mohammed Diomande δοκίμασε ένα δύσκολο ανάποδο ψαλίδι με την μπάλα να φεύγει άουτ

63'

62'

61'

Καλή ενέργεια από τον Filip Bundgaard ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

61'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

60'

Ο Simon Graves έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

60'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mads Kristian Hansen

59'

59'

59'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

59'

Ο Marvin Egho τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

59'

Η σέντρα από τον Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

58'

Ο Ernest Nuamah από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

57'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

57'

57'

Ο Patrik Carlgren κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

57'

Καλή ενέργεια από τον Ernest Nuamah ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

57'

57'

56'

56'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

56'

56'

55'

55'

55'

Ο Martin Frese επιστρέφει στο γήπεδο.

55'

Ο Ernest Nuamah από την ομάδα Νόρτζελαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

55'

Ο Oliver Villadsen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

54'

54'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Martin Frese να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

53'

Ο Martin Frese είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

53'

52'

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Edgar Babayan από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Martin Frese

52'

Ο Martin Frese τιμωρείται για σπρώξιμο στον Simon Graves

51'

51'

Ο Daniel Hoeegh σταματά επιτυχώς το σουτ

51'

Το σουτ του Mohammed Diomande μπλοκάρεται

51'

51'

50'

Ο Jacob Steen Christensen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

50'

50'

50'

50'

Ο Daniel Hoeegh απομακρύνει τη μπάλα

50'

50'

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mads Kristian Hansen

49'

49'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

48'

48'

48'

Ο Filip Bundgaard τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

47'

47'

46'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Jacob Steen Christensen

46'

46'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

46'

46'

46'

Ο Stephen Odey δίνει τη θέση του στον Filip Bundgaard

46'

Ο Mikkel M. Pedersen δίνει τη θέση του στον Edgar Babayan

46'

45+2'

Η ομάδα Νόρτζελαντ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+2'

45+2'

Ο Kian Hansen σταματά επιτυχώς το σουτ

45+2'

Το σουτ του Marvin Egho μπλοκάρεται

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Kian Hansen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 51%, Ράντερς: 49%.

45'

Ο Mikkel M. Pedersen από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

44'

44'

Ο Andreas Schjelderup κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

43'

43'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

Ο Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

42'

41'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

41'

40'

Ο Frederik Lauenborg απομακρύνει τη μπάλα

40'

40'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Jakob Ankersen

39'

Ο Oliver Villadsen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

39'

39'

Ο Mikkel M. Pedersen έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

36'

Ο Mads Bidstrup κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

36'

35'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 49%, Ράντερς: 51%.

35'

34'

34'

34'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

34'

Ο Adamo Nagalo απομακρύνει τη μπάλα

34'

Ο Daniel Hoeegh κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mohammed Diomande.

33'

Ο Simon Graves τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

33'

Η σέντρα από τον Mikkel M. Pedersen από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Bidstrup από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Frederik Lauenborg

32'

31'

Ο Tosin Kehinde κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

31'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 48%, Ράντερς: 52%.

31'

Ο Mikkel M. Pedersen απομακρύνει τη μπάλα

29'

29'

29'

Ο Lasse Berg Johnsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

28'

Ο Kian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stephen Odey

28'

28'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

27'

27'

27'

Ο Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

27'

Η σέντρα από τον Simon Graves από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

27'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

26'

26'

26'

25'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Frederik Lauenborg από την Ράντερς κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

25'

25'

25'

Ο Jakob Ankersen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

25'

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mohammed Diomande από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Lasse Berg Johnsen

23'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

23'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mads Kristian Hansen για την ομάδα Νόρτζελαντ. Ο Tosin Kehinde σταματάει την φάση.

22'

22'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Oliver Villadsen

20'

20'

20'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Simon Graves από την ομάδα Ράντερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

20'

20'

20'

19'

19'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

19'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

18'

17'

17'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ είναι σε θέση οφσάιντ

17'

Ο Mads Kristian Hansen επιστρέφει στο γήπεδο.

16'

16'

16'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mads Kristian Hansen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

16'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 45%, Ράντερς: 55%.

15'

Ο Mads Kristian Hansen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

15'

15'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

15'

15'

Η σέντρα από τον Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

14'

14'

13'

13'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ernest Nuamah

13'

12'

11'

11'

Ο Stephen Odey κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

10'

10'

10'

Ο Oliver Villadsen απομακρύνει τη μπάλα

9'

Ο Mads Kristian Hansen έδωσε την ασίστ για το γκολ!

8'

Ο Oliver Villadsen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

8'

8'

Η σέντρα από τον Oliver Villadsen από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

8'

7'

7'

7'

7'

7'

6'

6'

Ο Simon Graves απομακρύνει τη μπάλα

5'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

5'

Κατοχή: Νόρτζελαντ: 56%, Ράντερς: 44%.

4'

4'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Mohammed Diomande από την ομάδα Νόρτζελαντ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

4'

3'

Ο Ernest Nuamah κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

2'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

2'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

1'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ernest Nuamah στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

1'

Ο Patrik Carlgren έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

1'

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Νόρτζελαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Right To Dream Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Ράντερς ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.25 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ράντερς νίκησε στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.35 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Νόρτζελαντ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.55 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα