Ράντερς - Νόρτζελαντ

23/10/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 554
0 - 2
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 564 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Νόρτζελαντ - Ράντερς στις 17/3/2024

• Θεατές: 6492
90+6'

Το σουτ του Jakob Ankersen μπλοκάρεται

90+6'

90+6'

Κατοχή: Ράντερς: 63%, Νόρτζελαντ: 37%.

90+6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Daniel Svensson

90+5'

Ο Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+4'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+4'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Η ομάδα Νόρτζελαντ έχει την κατοχή της μπάλας

90+3'

Ο Andreas Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+3'

Ο Andreas Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Κατοχή: Ράντερς: 64%, Νόρτζελαντ: 36%.

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

90+2'

Ο Mads Bidstrup απομακρύνει τη μπάλα

90+2'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+2'

Ο Jacob Steen Christensen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Martin Frese έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Benjamin Nygren σκοράρει με το δεξί πόδι!

90'

Ο Martin Frese τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90'

Η ομάδα Νόρτζελαντ ξεκινάει αντεπίθεση

89'

Ο Daniel Hoeegh κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mohammed Diomande.

89'

89'

Ο Kian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

Ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

88'

Κίτρινη κάρτα για τον Mohammed Diomande

88'

Ο Mohammed Diomande τιμωρείται για σπρώξιμο στον Daniel Hoeegh

87'

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Svensson από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Tosin Kehinde

87'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mads Bidstrup

86'

Κίτρινη κάρτα για τον Benjamin Nygren

86'

Ο Benjamin Nygren τιμωρείται για σπρώξιμο στον Patrik Carlgren

86'

Ο Patrik Carlgren από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο Andreas Hansen απομακρύνει τη μπάλα

85'

Ο Martin Frese απομακρύνει τη μπάλα

84'

Ο Mohammed Diomande σουτάρει προς την εστία αλλά ο Patrik Carlgren μπλοκάρει

84'

Ελεύθερο για την ομάδα Νόρτζελαντ

84'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Filip Bundgaard αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

84'

Ο Alhaji Kamara τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

83'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

Ο Tosin Kehinde απομακρύνει τη μπάλα

82'

Ο Hugo Andersson από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Benjamin Nygren

82'

82'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

82'

81'

81'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mads Bidstrup για την ομάδα Νόρτζελαντ. Ο Lasse Berg Johnsen σταματάει την φάση.

81'

81'

Ο Bjoern Kopplin δίνει τη θέση του στον Hugo Andersson

81'

Ο Kian Hansen απομακρύνει τη μπάλα

80'

Ο Mads Bidstrup από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Η ομάδα Ράντερς έχει την κατοχή της μπάλας

79'

Ο Mads Kristian Hansen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

79'

78'

78'

Ο Adam Andersson απομακρύνει τη μπάλα

78'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Daniel Hoeegh ανέτρεψε τον Benjamin Nygren από πίσω και δόθηκε φάουλ

77'

77'

Ο Benjamin Nygren υποπίπτει σε χέρι

77'

Κατοχή: Ράντερς: 92%, Νόρτζελαντ: 8%.

76'

76'

Ο Oliver Villadsen δίνει τη θέση του στον Daniel Svensson

76'

76'

Ο Mohammed Diomande από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

76'

Η σέντρα από τον Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

75'

Η ομάδα Ράντερς εκδηλώνει επίθεση

75'

Ο Daniel Hoeegh κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Benjamin Nygren.

74'

6492 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

74'

Ο Oliver Villadsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

74'

74'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

73'

73'

73'

Ο Mads Bidstrup από την ομάδα Νόρτζελαντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

73'

Ο Marvin Egho απομακρύνει τη μπάλα

73'

Ο Mads Kristian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

72'

Ο Simon Graves σταματά επιτυχώς το σουτ

72'

Το σουτ του Oliver Villadsen μπλοκάρεται

72'

72'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

72'

Ο Kian Hansen σταματά επιτυχώς το σουτ

71'

Ο Marvin Egho της ομάδας Ράντερς παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

71'

Η σέντρα από τον Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

70'

Κατοχή: Ράντερς: 60%, Νόρτζελαντ: 40%.

70'

Ο Jacob Steen Christensen απομακρύνει τη μπάλα

70'

Ο Filip Bundgaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

69'

69'

69'

69'

Το σουτ του Filip Bundgaard μπλοκάρεται

69'

Η σέντρα από τον Tosin Kehinde από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

68'

Ο Oliver Villadsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

68'

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Benjamin Nygren από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Marvin Egho

68'

67'

67'

Ο Stephen Odey δίνει τη θέση του στον Alhaji Kamara

67'

Ο Edgar Babayan δίνει τη θέση του στον Filip Bundgaard

66'

66'

65'

65'

65'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Το σουτ από τον Edgar Babayan τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι!

65'

64'

Ο Adam Andersson από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

64'

Ο Oliver Antman δίνει τη θέση του στον Benjamin Nygren

64'

Ο Andreas Schjelderup δίνει τη θέση του στον Mads Kristian Hansen

63'

63'

63'

Η σέντρα από τον Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

62'

Κατοχή: Ράντερς: 58%, Νόρτζελαντ: 42%.

62'

61'

Ο Mikkel Kallesoee δίνει τη θέση του στον Adam Andersson

61'

61'

Ο Marvin Egho κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Erik Marxen.

61'

Η σέντρα από τον Edgar Babayan από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mohammed Diomande

60'

60'

59'

Ο Erik Marxen σταματά επιτυχώς το σουτ

59'

Το σουτ του Stephen Odey μπλοκάρεται

58'

58'

58'

57'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

57'

Ο Daniel Hoeegh κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

56'

56'

56'

56'

55'

55'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

55'

Ο Frederik Lauenborg τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

54'

Ο Mohammed Diomande απομακρύνει τη μπάλα

54'

Ο Mads Bidstrup σταματά επιτυχώς το σουτ

54'

Το σουτ του Edgar Babayan μπλοκάρεται

54'

54'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

54'

Κατοχή: Ράντερς: 54%, Νόρτζελαντ: 46%.

53'

53'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Stephen Odey από την ομάδα Ράντερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

53'

Η σέντρα από τον Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

53'

52'

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

52'

51'

51'

51'

Ο Edgar Babayan σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Andreas Hansen ελέγχει την φάση

50'

49'

49'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

49'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

48'

Ο Edgar Babayan εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Andreas Hansen ελέγχει την φάση

48'

Κίτρινη κάρτα για τον Erik Marxen

47'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Marvin Egho

47'

47'

46'

46'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Tosin Kehinde

46'

45+3'

45+3'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

45+2'

45+2'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45+2'

Ο Oliver Villadsen απομακρύνει τη μπάλα

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

Κατοχή: Ράντερς: 48%, Νόρτζελαντ: 52%.

45'

Ο Marvin Egho υποπίπτει σε χέρι

45'

45'

45'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

44'

Ο Jacob Steen Christensen σταματά επιτυχώς το σουτ

44'

44'

44'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

44'

43'

42'

Ο Mohammed Diomande σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

42'

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kian Hansen από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Stephen Odey

41'

Κατοχή: Ράντερς: 46%, Νόρτζελαντ: 54%.

40'

Καλή ενέργεια από τον Edgar Babayan ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

39'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mohammed Diomande

39'

Ο Mohammed Diomande κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

38'

38'

Ο Jakob Ankersen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Andreas Hansen ελέγχει την φάση

37'

37'

Ο Erik Marxen από την ομάδα Νόρτζελαντ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

37'

37'

36'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

36'

36'

Το παιχνίδι σταματάει για μία στιγμή, καθώς η μπάλα βρήκε στον διαιτητή.

35'

Η ομάδα Νόρτζελαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

35'

Κατοχή: Ράντερς: 40%, Νόρτζελαντ: 60%.

35'

35'

Ο Rocco Ascone δίνει τη θέση του στον Erik Marxen

34'

33'

33'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Marvin Egho από την ομάδα Ράντερς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

33'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

32'

Ο Oliver Antman σταματά επιτυχώς το σουτ

32'

Ο Stephen Odey εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

30'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο Adamo Nagalo έκανε φάουλ και αποβάλλεται καθώς ήταν ο τελευταίος παίκτης!

30'

Ο Adamo Nagalo από την ομάδα Νόρτζελαντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stephen Odey

30'

Κατοχή: Ράντερς: 42%, Νόρτζελαντ: 58%.

30'

30'

30'

Ο Bjoern Kopplin απομακρύνει τη μπάλα

29'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

29'

29'

Ο Edgar Babayan από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

28'

Ο Simon Graves απομακρύνει τη μπάλα

28'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

28'

27'

27'

27'

Ο Mikkel Kallesoee κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

27'

26'

26'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

25'

25'

25'

24'

Ο Bjoern Kopplin σταματά επιτυχώς το σουτ

24'

Το σουτ του Oliver Antman μπλοκάρεται

24'

24'

24'

24'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Bjoern Kopplin υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Oliver Villadsen

24'

23'

Κίτρινη κάρτα για τον Jacob Steen Christensen

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Steen Christensen από την ομάδα Νόρτζελαντ ανατρέπει τον Jakob Ankersen

23'

Κατοχή: Ράντερς: 43%, Νόρτζελαντ: 57%.

22'

Ο Edgar Babayan σταματά επιτυχώς το σουτ

22'

22'

Ο Daniel Hoeegh σταματά επιτυχώς το σουτ

22'

Το σουτ του Rocco Ascone μπλοκάρεται

22'

Ο Oliver Antman τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

22'

Η σέντρα από τον Andreas Schjelderup από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

21'

20'

Η σέντρα από τον Martin Frese από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

20'

20'

Η ομάδα Νόρτζελαντ εκδηλώνει επίθεση

19'

19'

18'

18'

Ο Edgar Babayan κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

18'

18'

18'

Κατοχή: Ράντερς: 52%, Νόρτζελαντ: 48%.

18'

Ο Marvin Egho από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

17'

Ο Marvin Egho τιμωρείται για σπρώξιμο στον Oliver Antman

17'

16'

Ο Mikkel Kallesoee απομακρύνει τη μπάλα

16'

16'

16'

15'

15'

15'

14'

14'

13'

13'

13'

12'

12'

12'

12'

12'

Κατοχή: Ράντερς: 34%, Νόρτζελαντ: 66%.

11'

Ο Adamo Nagalo απομακρύνει τη μπάλα

11'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

11'

10'

10'

10'

9'

9'

9'

9'

Η σέντρα από τον Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

8'

8'

8'

7'

7'

Ο Adamo Nagalo της ομάδας Νόρτζελαντ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

7'

Ο Oliver Antman από την ομάδα Νόρτζελαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

7'

Ο Lasse Berg Johnsen απομακρύνει τη μπάλα

7'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

6'

6'

6'

6'

Ο Adamo Nagalo από την ομάδα Νόρτζελαντ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

6'

Η σέντρα από τον Rocco Ascone από την ομάδα Νόρτζελαντ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Martin Frese

4'

3'

2'

Ο Oliver Antman έδωσε την ασίστ για το γκολ!

2'

2'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Rocco Ascone με αριστερό βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

2'

2'

2'

2'

2'

1'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Andreas Schjelderup από την ομάδα Νόρτζελαντ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Νόρτζελαντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Cepheus Park Randers, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Νόρτζελαντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.51 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Ράντερς, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.67 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ράντερς νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.47 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Νόρτζελαντ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα