15/1/2022 19:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 398
0 - 0
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 833 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ναϊμέγκεν - Χέρακλες στις 3/2/2024

• Χωρητικότητα: 12500
90+4'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+4'

90+4'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 48%, Χέρακλες: 52%.

90+3'
Απόκρουση

Ο Bart van Rooij απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'
Σέντρα

Ο Luca de la Torre κάνει τη σέντρα

90+3'

Ο Delano Burgzorg από την ομάδα Χέρακλες είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

90+3'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

Η ομάδα Χέρακλες εκδηλώνει επίθεση

90+2'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Η ομάδα Χέρακλες έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

89'

89'

88'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

88'

Ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

88'

88'

87'

Ο Rai Vloet από την ομάδα Χέρακλες κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

87'

86'

85'

Κίτρινη κάρτα για τον Mats Knoester

85'

Φράγμα από τον Mats Knoester, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Ali Akman. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

85'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

85'

85'

Ο Cas Odenthal από την ομάδα Ναϊμέγκεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nikolai Laursen

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Delano Burgzorg από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Bart van Rooij

83'

83'

Ο Cas Odenthal από την ομάδα Ναϊμέγκεν είναι σε θέση οφσάιντ

82'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

82'
Γέμισμα

Ο Elayis Tavsan εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

81'

Ο Giacomo Quagliata έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

81'

Φράγμα από τον Giacomo Quagliata, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Elayis Tavsan. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

81'

Ο Mattijs Branderhorst κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

81'

Ο Rai Vloet από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

80'
Απόκρουση

Ο Elayis Tavsan απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'

80'

80'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

79'

Ο Ivan Marquez επιστρέφει στο γήπεδο.

79'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

79'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ivan Marquez να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

77'

Ο Ivan Marquez είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

77'

77'

Ο Rai Vloet από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

77'

Σουτ του Delano Burgzorg βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

76'

75'

75'
Απόκρουση

Ο Ivan Marquez απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

75'
Σέντρα

Ο Nikolai Laursen κάνει τη σέντρα

75'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 50%, Χέρακλες: 50%.

74'

74'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Bart van Rooij για την ομάδα Ναϊμέγκεν. Ο Giacomo Quagliata σταματάει την φάση.

73'

72'

72'
Σέντρα

Ο Orestis Kiomourtzoglou κάνει τη σέντρα

72'
Απόκρουση

Ο Sven Sonnenberg απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Σέντρα

Ο Bart van Rooij κάνει τη σέντρα

70'
Απόκρουση

Ο Rodrigo Guth απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'

70'

70'

Σουτ του Rai Vloet βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

70'
Σέντρα

69'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρακλες

68'

68'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

67'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες είχε προσπάθεια εκτός στόχου

67'
Κακό κοντρόλ

Ο Rai Vloet από την ομάδα Χέρακλες έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

67'
Σέντρα

Ο Giacomo Quagliata κάνει τη σέντρα

67'
Απόκρουση

Ο Cas Odenthal απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'
Σέντρα

67'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

66'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Nikolai Laursen για την ομάδα Χέρακλες. Ο Lasse Schoene σταματάει την φάση.

66'

Το σουτ του Lucas Schoofs μπλοκάρεται

65'

Ο Bilal Basacikoglu δίνει τη θέση του στον Delano Burgzorg

65'

Ο Sinan Bakis δίνει τη θέση του στον Rai Vloet

65'

65'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Lucas Schoofs για την ομάδα Χέρακλες. Ο Ali Akman σταματάει την φάση.

64'

64'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει την κατοχή της μπάλας

63'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Calvin Verdonk

63'

62'

Ο Magnus Mattsson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

62'

61'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

61'

Κίνδυνος! Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

61'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

61'

60'

Πως το έχασε αυτό; Ο Magnus Mattsson έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

60'
Απόκρουση

Ο Noah Fadiga απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

60'
Σέντρα

60'

60'

59'

58'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lucas Schoofs από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Magnus Mattsson

58'
Απόκρουση

Ο Calvin Verdonk απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

57'
Σέντρα

Ο Noah Fadiga κάνει τη σέντρα

57'
Απόκρουση

57'
Σέντρα

57'

56'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

56'

55'

55'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 46%, Χέρακλες: 54%.

55'
Απόκρουση

Ο Noah Fadiga αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

55'

Ο Lasse Schoene από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

54'

Το σουτ του Magnus Mattsson μπλοκάρεται

54'

53'

Ο Mats Knoester κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

53'
Σέντρα

53'

53'

53'

52'

Ο Giacomo Quagliata στέλνει με απευθείας φάουλ τη μπάλα προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dirk Proper από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Orestis Kiomourtzoglou

51'
Απόκρουση

51'
Σέντρα

51'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

51'

50'

50'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 45%, Χέρακλες: 55%.

50'

49'

49'

Ο Calvin Verdonk αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

48'

48'

48'
Σέντρα

48'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες είναι σε θέση οφσάιντ

48'
Απόκρουση

Ο Rodrigo Guth αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

47'

Ο Sinan Bakis κάνει το σουτ, ο Mattijs Branderhorst αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

47'

Κίνδυνος! Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

47'

47'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

47'
Σέντρα

46'

46'

45+6'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+6'

45+5'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 47%, Χέρακλες: 53%.

45+5'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Sinan Bakis για την ομάδα Χέρακλες. Ο Dirk Proper σταματάει την φάση.

45+5'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

45+4'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

45+4'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να παίξει το 1-2 με τον Nikolai Laursen του αλλά η μπάλα δεν περνάει.

45+4'
Απόκρουση

45+3'
Σέντρα

Ο Lucas Schoofs κάνει τη σέντρα

45+3'

Η ομάδα Χέρακλες έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

45+3'

45+3'

Το σουτ του Nikolai Laursen μπλοκάρεται

45+3'

45+3'

Ο Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

45+3'
Σέντρα

45+3'
Απόκρουση

45+2'
Γέμισμα

Ο Luca de la Torre εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+2'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

45+2'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Elayis Tavsan για την ομάδα Ναϊμέγκεν. Ο Bilal Basacikoglu σταματάει την φάση.

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

45'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Sinan Bakis για την ομάδα Χέρακλες. Ο Ivan Marquez σταματάει την φάση.

45'

45'

Ο Calvin Verdonk από την ομάδα Ναϊμέγκεν κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

45'
Σέντρα

45'
Απόκρουση

Ο Orestis Kiomourtzoglou απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

45'
Απόκρουση

Ο Sinan Bakis απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

44'

44'

Σουτ του Elayis Tavsan βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

44'

Κίνδυνος! Ο Ali Akman από την ομάδα Ναϊμέγκεν δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

43'

43'

Ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

43'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Magnus Mattsson , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

43'

42'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Elayis Tavsan για την ομάδα Ναϊμέγκεν. Ο Orestis Kiomourtzoglou σταματάει την φάση.

41'

41'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sinan Bakis από την ομάδα Χέρακλες αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

40'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 43%, Χέρακλες: 57%.

40'

Ο Bilal Basacikoglu από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

40'
Σέντρα

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

40'
Απόκρουση

40'
Σέντρα

Ο Bilal Basacikoglu κάνει τη σέντρα

39'

Ο Cas Odenthal κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Janis Blaswich μπλοκάρει εύκολα

39'
Γέμισμα

Ο Lasse Schoene εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lucas Schoofs από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Ali Akman

38'

37'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

37'

36'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν είχε προσπάθεια εκτός στόχου

36'

Ο Elayis Tavsan από την ομάδα Ναϊμέγκεν προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

36'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

36'

35'
Απόκρουση

35'

35'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 39%, Χέρακλες: 61%.

35'

Το σουτ του Sinan Bakis μπλοκάρεται

35'
Σέντρα

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

34'

34'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Elayis Tavsan

33'

33'

Ο Orestis Kiomourtzoglou επιστρέφει στο γήπεδο.

32'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

32'
Απόκρουση

Ο Ivan Marquez απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

32'

32'

32'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Orestis Kiomourtzoglou να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

31'

Ο Orestis Kiomourtzoglou είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

30'

30'

30'

Σουτ του Orestis Kiomourtzoglou βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

30'

29'
Απόκρουση

Ο Calvin Verdonk της ομάδας Ναϊμέγκεν απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

29'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

29'

28'

28'

27'

27'

26'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

26'

26'

25'

25'

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sven Sonnenberg από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Ali Akman

24'

24'

24'

23'

23'

Ο Orestis Kiomourtzoglou αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

23'
Απόκρουση

Ο Ivan Marquez αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

22'
Σέντρα

22'
Απόκρουση

22'
Γέμισμα

Ο Bilal Basacikoglu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Mattsson από την ομάδα Ναϊμέγκεν ανατρέπει τον Luca de la Torre

22'
Απόκρουση

21'
Σέντρα

21'

21'

Και οι δύο πλευρές προσπαθούν να διασπάσουν τις αντίπαλες άμυνες

21'

21'

20'

Ο Jordy Bruijn είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Ali Akman

20'

20'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Jordy Bruijn να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

19'

Ο Jordy Bruijn είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

19'

18'

18'

Ελεύθερο για την ομάδα Ναϊμέγκεν

18'

Ο Noah Fadiga αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

18'

Ο Nikolai Laursen κάνει το σουτ, ο Mattijs Branderhorst αποκρούει αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα...

18'

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες παίζει το 1-2 με τον Lucas Schoofs.

17'

17'

Ο Jordy Bruijn αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

16'

16'

15'

15'

14'

14'

14'

Το σουτ του Jordy Bruijn μπλοκάρεται

14'
Σέντρα

Ο Lasse Schoene κάνει τη σέντρα

14'

13'

12'

Ο Jordy Bruijn επιστρέφει στο γήπεδο.

12'

12'

12'

10'

10'

10'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 31%, Χέρακλες: 69%.

9'

9'
Απόκρουση

9'
Σέντρα

9'

8'

8'

Ο Jordy Bruijn από την ομάδα Ναϊμέγκεν το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Sven Sonnenberg

7'

7'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sven Sonnenberg από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Lasse Schoene

6'

6'
Σέντρα

Ο Nikolai Laursen από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

6'

5'

5'

5'

Κατοχή: Ναϊμέγκεν: 28%, Χέρακλες: 72%.

5'

5'

4'

Ο Lucas Schoofs από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

4'

4'

3'

3'
Απόκρουση

3'

2'
Απόκρουση

2'

2'

2'

1'

1'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

1'

Η ομάδα Ναϊμέγκεν είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Stadion De Goffert, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Χέρακλες έχασε στους τελευταίους 6 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.42 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ναϊμέγκεν νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 3.00 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρακλες ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 1.94 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε